הקנוניה נגד אמריקה 3999
רועי צזנה חושף את הקונספירציה העומדת מאחורי כמה מן ה''קונספירציות'' של השנים האחרונות
במאמר "נגיף הקורונה ורשת ה- 5G: הקונספירציה שהתגלתה כאמיתית", מציג העתידן ד"ר רועי צזנה כיצד הפיצה רוסיה רעיונות שווא כדוגמת הנזק כביכול שגורמים חיסונים, מזון מושבח גנטית וטכנולוגיית ה- 5G, במטרה לפגוע במערב.

בעוד שרוסיה מקדישה משאבים עצומים לטובת פרישתן של רשתות ה- 5G המהירות, שמתעתדות לקדם משמעותית את הטכנולוגיה ורמת החיים בערים, משדרות בשפה האנגלית תחנות טלוויזיה הקשורות לפוטין, מידע כוזב כנגד טכנולוגיה זו, ומקשרות אותה למשל למגיפת הקוביד-‏19 ולבעיות בריאותיות אחרות.

בשנים האחרונות התברר גם שטרולים רוסיים שמומנו על־ידי ממשל פוטין הפיצו במערב שמועות שווא כנגד החיסונים, ובין השאר קישרו אותם לאילומינטי ואף יצרו זיקה תודעתית בינם לבין הפלות ופדופיליה. דו"ח שהוגש לסנאט האמריקני חשף כיצד רק בתחום אחד – שינויי האקלים, מלבים טרולים רוסים את העוינות בין שני הצדדים בדיון הציבורי.

מלבד הגברת הקיטוב הפנימי במערב, להפצתו של המידע הכוזב הנ"ל השפעה קשה – איבוד אמון בגופים מקצועיים ובינ"ל, פגיעה בבריאות (של הנמנעים מחיסונים), פגיעה באיכות הסביבה (מזון מושבח גנטית דורש במקרים רבים פחות מים, קרקע והדברה), עיכוב טכנולוגי ופגיעה כלכלית במדינות שבהן הביא המידע הכוזב לפעילות ממשית, לעיתים אלימה, של אזרחים.

ההסבר לכך הוא אולי האופן בו תופס נשיא רוסיה את הזירה הבינ"ל כמשחק סכום אפס בינו לבין המערב, וארה"ב בראשו, ומשום כך הוא מנסה לעכב את התקדמותם בעוד הוא מנסה להאיץ את זו של מדינתו.
קישורים
נגיף הקורונה ורשת ה- 5G: הקונספירציה שהתגלתה כאמיתית - מאמרו של ד"ר רועי צזנה
אילומינטי - ויקיפדיה
בבריטניה שורפים אנטנות 5G ותוקפים טכנאים - geektime
פרסום תגובה למאמר

פרסומים אחרונים במדור "פוליטיקה"


הצג את כל התגובות | הסתר את כל התגובות

  ידוענים על 5G • אפופידס
  Putin’s Long War Against American Science • אפופידס
  לטעמי הבעיה היא אובדן הממלכתיות בתקשורת • מנשה • 5 תגובות בפתיל

חזרה לעמוד הראשי פרסום תגובה למאמר

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים