בתשובה להאייל האלמוני, 20/02/04 23:00
הבהרה 199185
התגובה שלך, אם נכתבה בתגובה לתגובה שלי מלמעלה, צללה ללא קשר למר שבות, אלא בשל תקלה בתוכנת השרת – כל ההודעות שנכתבו במהלך מחצית השעה בין 22:10 ל- 22:40 בערך צללו אל תהום הנשיה, למרות שכותביהן קיבלו אישור על שמירת התגובה. האשמה נעוצה בי בלבד: בשלב מסוים אלמד את הלקח ואפסיק לבצע עדכוני תוכנה על השרת ה"חי". (קיים שרת צעצוע לצרכי בדיקות כאלה, אבל Real programmers don't test: they assume it works the first time. אהם. Mea culpa).

בכל אופן, את 30 הדקות האחרונות העברתי בנסיון לאתר (על-סמך הלוגים) כמה הודעות ירדו לטמיון בשל היוהרה הטפשית שלי, וגיליתי שהיו רק שתיים: אחת שלי, ואחת שנכתבה בתגובה לתגובה 199155. אם מדובר בתגובה המפורטת שלך, קבל את התנצלותי. ואם לא – יקבל הנפגע הלא-ידוע את התנצלותי.

(למרבית האירוניה, התיקון שהכנסתי נועד למנוע אובדן מידע).

ואם נחזור לרגע לנושא הדיון – התמונה המתקבלת מקריאת האתר, בנוגע ל"רומן" שלנו עם מר שבות, היא חלקית בלבד. בקשות חוזרות ונשנות להניח לנו לנפשנו נשלחו אליו בעבר גם בדואר אלקטרוני. כמו כן, האדון מתעקש לשמור מדי כמה דקות את אותה הודעה בדיוק, ובה האשמות חצופות ואיומים טפשיים, בדיונים אחרים שאינם קשורים כלל לנושא. אז – כן, מבחינתי (וגם מבחינת חברי המערכת האחרים) מדובר במצורע לכל דבר ועניין. "פרסונה נון-גרטה", כאמור.
הבהרה 199187
טוב, אסתפק בהבהרה שלך בפסקה האחרונה, והתגובה שנפלה אכן היתה שלי.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים