בתשובה להאייל האלמוני, 19/11/04 22:20
מילים קשות ותירוצים 262749
לפי התגובות שלך יש לך כמה מטרות, ואליהן, ככל שיתיר לי זמני המועט, עוד אתייחס בתגובה יותר מאוחרת, מחר-מחרתיים. כרגע, לגבי ה"אלמוני מאתמול", ולגבי "כת מסוכנת", המטרה שלך היא לערער את אמינותם ולהפחית את כבודם בעיני הקוראים, וללא ספק להפחית את בטחונם של השניים לגבי עצמם ולגבי טיעוניהם - באמצעות טכניקת ההתשה שתיארתי, החוזרת ברבות מתגובותיך.

אני מרשה לעצמי להניח כי הטכניקה הזו אכן הוקנתה לך (ולחבריך), אולי לא בצורה ישירה וגלויה, ע"י כת הסיינטולוגיה, וייתכן שבמפגשים/קורסים/מכללה (?) בהם אתה מבקר, לא קראו לזה "טכניקת התשה", אלא מצאו איזה שם נקי ואלגנטי יותר.
מילים קשות ותירוצים 262795
אם לדרוש תשובה לשאלה שלא נענתה נקרא בעיניך "טכניקת התשה", אז אני מוכן לאמץ את תפקיד "המתיש הלאומי". :-)
האם אתה היית מוכן שמישהו יצא בהצהרות שאתה יודע שאין בהן אמת, ואשר משמיצות קבוצה מאוד חיובית בעיניך?

איך היית מרגיש אם נגיד, מישהו שעושה שניצלים מכלבי רחוב משוטטים (סתם דוגמה, כן? :-)), ועושה מזה המון המון כסף, היה מנצל את כוחו בכדי להשמיץ ולהרוס את "תנו לחיות לחיות", כי אלה היו מתנגדים לו ונלחמים בו?

איך היית מרגיש אם היית שומע אנשים מצטטים מילה במילה את הקמפיין שלו, מתוך איזה אתר אינטרנט, בעוד שאתה מכיר את הקבוצה הזו ושוהה בקרבתה כבר שנים?
לא היית מתקומם?

באשר לטענותיך האחרות על כך שאני מנסה להכפיש את בני שיחי - הפוסל, במומו פוסל. או, טול קורה מבין עיניך. צא וקרא מחדש את השרשרת. אין לי מה להוסיף על כך.

חזרה לעמוד הראשי

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים