זעקי ארץ אהובה ! 279406
עצרת מחאה נערכה ב-‏1.2.05 מול משרד החוץ ע"י "הועד הישראלי למען אסירי המחנות בצפון קוריאה".
זוהי ההפגנה הגדולה ביותר שנערכה בנושא בישראל עד כה, וצפויות הפגנות נוספות, עד שהציבור בארץ ילמד על הנעשה ומשרד החוץ יתנער מדממתו המביכה.
מצורפים ההדים התקשורתיים הראשונים:
זעקי ארץ אהובה ! 282923
קצת פיספסתיאת ההפגנה אבל יש לי משהו להגיד לכל האנשים שהגיבו עד כה:"אין לך אדם הדומה לאי בודד,מופרש ובדל לעצמו:כל אדם הוא חלק מן היבשת,אם גלים יסחפו את צוק החוף, תקטן אירופה. כיוצא בך,אם יסחף ארש הכף, יהרס ביתך או בית חברך. מותו של אדם נוטל גם מישותי: כי אני והאנושות-אחד הם : לפיכך, אל תשאל "למי" צלצלו הפעמונים,הם מצלצלים לך"
ברגע שמאשרים מותו של אדם אחר,אנחנו שוללים את האנושות ואת האנושיות שבנו... אנא כל אחד יכח תגובה זו לתשומת ליבו... בבקשה: אני ישמח להתכתב אם אנשים בדואר- אודם 58 ערד, מיקוד 89064 משי טייב
זעקי ארץ אהובה ! 282936
כמו שאנשים מאשרים (כנראה אפילו בלי לשים לב-עקב שזאת פעולה יומיומית)את מותם של אנשים ("מוות לערבים",פולסה דנורא" ועוד) כך בעצם יותר מיתדרדר העולם ברמת המוסר..., כמו כן, לדעתי קפיטלזם פוגע ברמת המוסר-מעבר לזה, הקפיטליזם הוא הגורם לחוסר המוסריות היומיומית... אפשר לשבת ולדבר שעות על אידיאולוגיה נאצית -" החזק שורד"
אבל מה שקורה בארץ (ולצערי כבל מקום בעולם) זה שאנשים נאלצים להילחם על קיומם...אנחנו מאפשרים את הריסת העולם במילים שלנו ובאישור המצב הפגוע ע"י אי עשייה. האדם הוא יצור חברתי. קפיטליזם דןחף את העולם לניקור,ל"כל אדם לעצמו" בסופו של דבר ישארו פה אנשים מעטים- והם שכבת ההון
זה באמת מה שאתם רוצים? אני רק בת 16... אני לא רוצה לגדול לתוך עולם ממוחשב,טכנולוגי,שהעיקרון של האנשים בו הוא שאיפה לכסף ופרפקציוניזם. איפה החברותא? לאן נגיע?
אז עכשיו אתם חושבים "קומוניזם וסוציאליזם הם שיטות שלא מתפקדות כראויי" זה לא דבר נכון כלל! אם לא נכפה זאת על אאנשים אלא נחנך את הדורות הבאים לשיתוף,שוויון, ערך חיי אדם,אולי העתיד לא יראה ככה.... הכל קשור אחד בשני בתוך מעגל הבעיות העולמיות אפילו התחממות כדור הארץ קשורה בזה.
תמיד אומרים" גם הרצל רצה ולא יצא" למה לא ? בואו ננסה..
אני אישית כבר לכחתי את אלטנויילנד ומדינת היהודים מהספריה, אני כבר מחנכת ילדים לחברותא, שיתוף, קבלת השונה
שום דבר לא יזוז עם לא נעשה משהו... אני קוראת לכם- אנשים , בני אדם לפחות תחשבו על הכל ואל תכחו את הכל כמובן מאליו כי זה משתלם- יש הרבה מעבר לכסף ועצמך....
זעקי ארץ אהובה ! 282938
הרמבם כמובן שגה לאורך כל הדרך כי נקודת המוצא שלו היתה פרי הרהורי לבו
זקי רץ אחרי אהובה? לא יפה! 282947
זעקי ארץ אהובה ! 282992
תגובה 139316
זעקי ארץ אהובה ! 283741
משי,
לפגוש אשה בגילך עם כזו אכפתיות ואנושיות,
זה מחמם את הלב וזה נותן תקווה לעתיד בהיר יותר,
כי העתיד שייך לצעירים.
אל תאבדי את זה.

ההפגנה הבאה תערך בעוד כחודש,
תאריך ומיקום סופיים טרם נקבעו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים