בתשובה לערן בילינסקי, 31/07/01 12:48
אין לי מידע מדויק 30387
הכתבה סיקרה כתבת טלוויזיה שלא ראיתי (איני רואה טלוויזיה, ככלל), והכתב של הארץ רמז גסות שמדובר בברכה. בין השאר הוא כתב ששריד קישר בין הפגישה לבין לידת נכדתו.

אבל, כאמור, את כתבת הטלוויזיה עצמה לא ראיתי, כך שאיני יכול להעיד על תוכנה. הייתי מצפה משריד לאיזו הכחשה רוענת - למעשה, הייתי מצפה להרבה יותר סיקור תקשורתי - אבל לא ראיתי כזו.
אין לי מידע מדויק 30388
שוב, לא סביר יותר (למרות שהצדדים בוודאי יכחישו) שהדבר קשור אולי למלחמת המחנות בש"ס? או לאינטרסים פוליטיים משותפים (בקשר לפרישה עתידית של ש"ס מהקואליציה למשל? אני לא יודע אבל אפשר להעלות ספקולציות). כמובן שלכתב *נוח* להציג את זה כך כי זה פוטר אותנו מכל מיני שאלות מביכות ומלחשוב הרבה. ויתרה מזאת, אתה מצפה מיוסי שריד (או מחצר הרב כדורי) שיודו שהם משתפים פעולה במשהו? מסתבר גם שהכתבה לא עוררה הדים (לא ראינו את זה בעמוד הראשון של העיתון...) לכן גם אין טעם להכחיש, ואם הייתה מופיעה על העמוד הראשון הרי שלא היה טעם להכחיש, וכנראה שעדיף (לשריד ולחצרני הרב) היה לומר כי הפגישה נגעה לנושא נכדתו של ח"כ שריד.

לכאורה, הטיעון הזה הוא מינכאוזני משהו, אבל אפילו במסגרת הקומון-סנס לא נראה לי סביר שיוסי שריד ילך לרב כדורי כדי לקבל ברכה. אם לך זה נראה אחרת, נו טוף...
נצלצל לנער ונשאל את פיו 30428
מכיוון שהעורך נושא בתעודת עיתונאי, אין יותר פשוט מלהתקשר אל יוסי שריד ולשאול אותו, או אולי אפילו לשדל אותו לכתוב תגובה העצמו.
נצלצל לנער ונשאל את פיו 30429
שוב, אתה מפספס את הנקודה. גם אם הפגישה הייתה לצרכים פוליטיים סביר שמר יוסי שריד לא יודה בכך בשל הנזק שיגרם לפוליטיקה שלו. הוא יעדיף לפטור את דובי בתגובה בנוסח "מה יש? אסור לפגוש את היריב מדי פעם?" או משהו שכזה. מצד שני, עלינו לעקוב בשבע עיניים אחר הנושאים שיעמדו על הפרק בזמן הקרוב בש"ס ובמרצ. אולי משם יבוא עזרנו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים