בתשובה לאלון עמית, 03/07/05 10:05
שלושה מיליארד? 313681
YNet: "המארגנים העריכו כי 3 מיליארד בני אדם נחשפו בדרך כזו או אחרת לשידורים והדיווחים בטלווזיה, ברדיו ובאינטרנט". אני מניח שמבחינתם, אם שמעת בחדשות ברדיו על המופע, אתה נספר.
שלושה מיליארד? 313689
זה עדיין נשמע לי מוגזם, אבל מי יודע. חוץ מזה, גם על מופע כושל שלווה בקמפיין שיווקי מאסיבי ישמעו (בעל כרחם) הרבה אנשים, אז מה? לא שיש לי משהו נגד Live 8 או ההצלחה שלו, אני רק (כהרגלי) מתעצבן‏1 על שליפת מספרים חסרי-שחר כדי להרשים את הציבור.

הידעתם? יותר מעשרים מיליארד בני-אדם ראו את ישו הולך על המים (או שמעו על זה, אבל מי סופר).

1 לא על עורכי האייל, כמובן. על המארגנים.
שלושה מיליארד? 313899
חשוב להפריז במספר הצופים כדי שתהיה "טענת בסיס" חזקה ככל האפשר ‏1.

1 אם זה לא ברור, שאל את יעקב.
שלושה מיליארד? 313967
נראה לי שכרגע הוכחת את קיומו של מעמד הר סיני.
שלושה מיליארד? 314052
אלון יצא במלחמה נגד המספר ביום שזה קרה והסביר שזה מופרך. כך היה גם עם הפגנת הארבע מאות אלף, למרות שאתמול בערב ב"היום לפני" של גל"צ הם המשיכו להפיץ את המספר 400000 המופרך, בלי לסייג את מופרכותו של המספר למעט ציון "לטענת המארגנים". אבל כל חוקר הסטוריה ימצא בקלות הוכחות לכך שכבר אז אנשים טענו שהדברים מופרכים וכי אין הוכחות למספר.

לעומת זאת, לא אלון, ולא אף אחד אחר לא טוען שההופעה לא היתה. אבל בעוד מאה שנה אני מניח שיקום מישהו ויטען שההופעה הזאת מעולם לא היתה וכראיה יביא את ה"הוכחה הניצחת" שאנשי פינק פלויד שנאו זה את זה ולא ייתכן שהם התאחדו כדי לשיר למען קבוצת אנשים שהשכ"ג שונא ‏1 תגובה 313769.

1 אני יודע שזה סתם היה בצחוק, אבל יש דברים שגם בצחוק לא כותבים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים