בתשובה לקהלת, 06/07/05 16:15
יהדות משיחית 314795
כאשר אתה אומר יהדות משיחית הכוונה היא ליהודים המאמינים שישוע הוא משיחם גואלם.
יהדות משיחית 353862
יהדות משיחית הינו זרם של יהודים וגויים כאחד המאמינים שישוע המכונה ישו הוא מלך היהודים,משיח אלוהים,מושיע העולם. אותו זרם מתבסס מהתנ"ך באמונה שהוא דבר אלוהים ומשם הם מבססים את הנבואות על המשיח, וכמו כן בעקבות כך מאמינים גם בברית החדשה שלטענתם מובטחת לנו מאלוהים בספר ירמיהו הנביא.
יהדות משיחית מכירה ביהודים כעם הנבחר של אלוהים, ומגלה הרבה עניין אהבה ודאגה לעם היהודי הדבר מתבטא בתפילות ותחנונים לפני אלוהים גם בשביל העם היהודי גם למדינת ישראל ולירושלים.
ביהדות המשיחית ישנו איחוד של לאומים שונים, ישנם גם ערבים גם יהודים וגם נוצרים שהם מאמינים משיחיים, כולם כאחד ללא דופי או שוני.
ישנם בארץ מספר קהילות משיחיות הפרוסות בערים השונות.
אנשי הקהילה נפגשים בבית ההלל בימים הנוחים לקהילה ושם הם מהללים ומודים לאל, מתפללים ומבקשים סליחות ולומדים דרשה יומית.
התפילות הם תפילות אישיות, הם אינם קרואות או לקוחות מספר כלשהו, תפילות הבוקעות מעומק הלב היישר אל אוזניו של האל. קהילות משיחיות ידועות כעושות נסים דרך תפילותיהם, מרפאים מחלות קשות כגון: סרטן, איידס, שיתוקים ועוד.. (שלא נדע)
וזה לפי הכתובים:"ואלה האותות שילוו את המאמינים,בשמי יירפאו חולים ובשמי יוציאו שדים...".
ישנם לא מעט עדויות של אנשים שדרך המשיחיים אלוהים ריפא אותם ושינה את חייהם, משותקים קמו, עוורים ראו, חרשים שמעו חולים נרפאו ומיואשי החיים נוושעו.
דלתותם של קהילות משיחיות תמיד פתוחות בפני כולם, והם ישמחו לענות לעזור לתת ולהסביר לגבי האמת שלהם.
בקהילות המשיחיות ישנם גם לרוב קבוצות נוער שמתהלכים באמונה ועושים פעילויות שונות ואטרקציות מיוחדות הקשורות באמונה כגון:הצגות, שיעורי נוער, תפילות נוער, צעדות בישור הבשורה בהם הם מתהלכים בערים השונות ומבשרים לאנשים ונערים בגילם על אמונתם,ועוד.
אחת הטענות של היהודים המשיחיים היא כי אותו האלוהים שהיה מדבר אל אבות אבותינו בתקופת התנ"ך,מדבר גם היום בדיוק באותו אופן.אמת או שקר יש רק דרך אחת לגלות.......לבדוק מה בדיוק הולך אצלם.
יהדות משיחית 356545
מי בימינו מקבל טענות שתפילות יש להן כוח לרפא מחלות או נכויות, יהדות משיחית היא לא יותר טובה מכל אמונת הבל אחרת.
יהדות משיחית 356590
יהדות משיחית 357692
נכון זו מציאות עגומה שיש בימינו המאמינים באמונות הבל, החל בהילרים, רבנים וכלה במשיחים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים