בתשובה להאייל האלמוני, 11/07/05 11:47
רצח בלית ברירה 315824
קוקו בן 22 - עם זאת, בהתחשב בזמירות השלום הנדרשות לצורכי בחירות קוקו ישוחרר מהכלא בתנאי שיתחייב לרצוח רק מתנחלים.

קוקו בן 26 - קוקו הפר את הבטחתו ורצח 7 אנשים - שלושה מהם ר"ל שמאלנים. הוא נדון לשבעה מאסרי עולם מצטברים.

קוקו בן 30 - לאור ההתקדמות בהסדר השלום החד צדדי עם הפלשתינאים, גילו המתקדם של קוקו ומצב בריאותו הקשה עקב גילו המתקדם, קוקו שוחרר מכלאו והתחייב שמעכשיו הוא ירצח רק אם תהליך השלום יעלה על שרטון.

קוקו בן 34 - חיל האויר וכלי משחיתו הרגו את קוקו המסכן בעת שתכנן פיגוע נגד מועדון שמאלנים בת"א. הנקמה בא תבוא. יוסי הודיע שזה אולי צודק אבל לא חכם. "איפה הסלחנות היהודית כלפי רוצחי יהודים?" הוא זעק, במסגרת נסיונו לגייס קולות במגזר הערבי.

קוקו בן ה-‏6, בנו של השהיד הדגול קוקו, שעל שמו הוקמו בתי"ס לחינוך לסובלנות ושלום של אמיצים (פלשתינאים) ונמושות (ישראלים), התחפש למתאבד ונשבע לנקום את מות אביו. ראש הממשלה הודיע שעד שקוקו לא יתחייב שלא להשתמש לצורכי טרור בשטחים שישראל מוסרת לו במסגרת המחוות לקידום המשא ומתן התקוע, לא יימסרו לוד ורמלה לשליטה בטחונית ערבית.
רצח בלית ברירה 315827
קוקו רצח את אישתו - השופט סבור שלאור הפרובוקציה הקשה מצד המנוחה (איחור של 10 דקות תמימות בהגשת הארוחה), יש להסתפק בחודשיים עבודות שירות בהוראת שח לילדים.
רצח בלית ברירה 315836
אך בהעדר מסגרות שירות לאומי לרוצחים (אין תקציב לשלם להם משכורת עבור ההתנדבות שלהם למען הציבור) הוא יאלץ ללכת לכלא בתא עם מתנגדי ההתנתקות.
רצח בלית ברירה 315837
לא, לא, בהיעדר מסגרות שירות לאומי לרוצחים הוא ייאלץ להישאר מובטל באותם חודשיים.
רצח בלית ברירה 316804
אתה לעולם לא מאכזב. תמיד יצירתי.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים