בתשובה לטל כהן, 17/05/06 15:52
מוכרת למרבה במחיר? 386723
איך אפשר לעשות שימוש שכזה במידע? (אני מניחה שאתה לא מתכוון למידע פנים שנחשף ממחשביהם האישיים של גולשים ספציפיים).
מוכרת למרבה במחיר? 386736
קפיצה פתאומית בחיפושים אחר חברה מסוימת, מניה מסוימת, מוצר מסוים וכו' יכולים להוות אינדיקציה, למי שקשוב ל"דופק" המתאים. איך לפענח את המידע הזה? אין לי מושג, אבל בהנתן זרם רב של מידע כזה + מידע מהבורסה, ניתן כנראה למצוא את ההתאמות.
מוכרת למרבה במחיר? 386809
מה הבעיה? עם כולם מחפשים מאוררים עם רוטור אחד, כנראה המכירות של החברה למאוררים עם רוטור אחד עומדות לעלות.
פאגאט 386811
ובכן, הנה תוכנית עיסקית אחרת:

1. הצטייד במלאי נכבד של מניות "החברה הגלובלית למאווררי יונירוטור".
2. שלח כמה בוטים שיחפשו באובססיביות מידע על החברה במנוע של יאהו תוך זיוף הכתובת או ע"י שימוש בזומבים.
3. תן ליאהו לנתח את האינפורמציה ולפעול.
4. מכור את מניותיך ברווח.

זאת גם הטקטיקה שלי למלחמה בסטטיסטיקה של גוגל: על כל חיפוש של "גמדה מונגולית עם חזה גדול" אני מקפיד לחפש גם פעמיים "היסטוריה של המזרח הקדום" ושלוש "פילוסופיה יוונית וחוכמת הזן".
פאגאט 386813
לא טקטיקה מי-יודע-מה, כי גוגל יכולים לחלק את החיפושים פר כל אדם לקטגוריות, ולכן עלולים עדיין להסיק בטעות שאתה ושומעי עצתך הם חנונים משועממים אך חרמנים.

מה שיעבוד, זה על כל חיפוש של ''גמדה מונגולית עם חזה גדול'' לחפש פעמיים ''אנרופולוגיה פיסית של מרכז אסיה'', ושלוש פעמים ''מחקרים על וריאציות בפרופורציות של אברי גוף ביחס לגובה''.
פאגאט 386815
קיבלתי את התיקון. אני גם מברך אותך על הצטרפותך למועדון: עכשיו כשמישהו מחפש גמדה מונגולית עם חזה גדול הוא ימצא שגם אתה במתעניינים. אגב, אם אתה רוצה להחליף תמונות יש על מה לדבר.
פאגאט 386830
נשמעת לי תכנית טובה. הבעיה עם זאת והדומות לה היא שההון הזמין שלי להשקעה ראשונית מספיק בדיוק לפיסת נייר, עליה אני יכול לכתוב ''מה שטוב ליונירוטור טוב גם בשבילך''.
פאגאט 386854
אמא מבקשת למסור לך שהמנוי שלך כמעט נגמר, ושאם לא תקפיד לחדש בזמן, תפספס את ההופעה החיה של יום שלישי, וחבל, כי היא כבר קנתה את האננס.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים