אני מת על הכלי הזה 556732
תמיד חלמתי לידגום את הכלי הזה ליפני כמה שנים היתי בביית של חבר שהביא אחד כזה מצורפת בשנות ה70 וניגנתי עליו את הפתיחה לStill Crazy After All These Years של פול סיימון וזה נישמע ממש כאילו אתה שומע את האלבום אני לא מעיד על איכות הנגינה שלי אלה על התחושה.
ושנים חיפשתי כזה כלי ביד שניה אבל לא מצאתי תהיתי אם יש מי מהמשווקים שמיבא את הכלי החדש לארץ?
יש בכלי הזה קסם שאי אפשר להסביר בפתיחה של צמר גפן מתוק של גרוניך גם יש פנדר כזה מדהים
יובל תודה על מאמר מדהים
אני מת על הכלי הזה 556742
תודה, גידי. לא ידוע לי על חנות שמייבאת את הרודס החדש לארץ. אם אתה באמת מחפש רודס (ישן), זה לא בלתי אפשרי למצוא. מדי פעם צץ אחד כזה למכירה בלוחות יד שניה, בד"כ במחירים שבין 5000 ל-‏10000 ש"ח, בהתאם לדגם ולמצב. יש עכשיו אחד למכירה בבזאר של "אקט מוזיקלי", כאן. בדיוק אתמול מישהו כתב בפורום מוזיקה שאני מבקר בו על רודס שהוא קנה פעם ב-‏300 או 400 ש"ח (הפסנתר סתם עמד בדירה שמישהו ניסה להשכיר, והוא רצה להיפטר ממנו כדי שלא יפריע), אבל זו מציאה מטורפת, בייחוד כשמדובר בדגם של הפסנתר, "מזוודה" 88 קלידים.

אפרופו רודסים חדשים בארץ, אלונה טוראל ידעה רק במעורפל שיש תוכניות להחיות את הרודס, ויוני רכטר הופתע לגמרי מכל סיפור התחייה, שמח, ואמר שבביקור הבא שלו בארה"ב הוא ינסה לבדוק אחד כזה.

נראה לי שקצת התבלבלת עם "צמר גפן מתוק" של גרוניך - הפסנתר שבקטע הפותח, "אחיזת עיניים", הוא לא רודס אלא CP-70. יש באמת רודס בחלק מהקטעים האחרים, אז אולי התכוונת אליהם.
אני מת על הכלי הזה 560022
יש לי פנדר מ 1982-4. המודל החדש שהיה אז בשוק. במצב מצוין (כמעט לא היה בשימוש). נא לענות במייל.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים