בתשובה להאייל האלמוני, 15/11/15 0:25
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667331
חסרי צלם אנוש שכאן, כבר הראו שהם לא יכולים שלא להתנהג כמו נבלות, בכל עניין.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667337
אני דווקא מזדהה לפחות במידה מסוימת עם תגובותיהם של אביר הקרנפים והנמר בנושא הזה. אמנם אמש קמתי בלי לחשוב יותר מדי יחד עם כל הקהל לפני שהתחילה האופרה במשכן האמנויות, אבל לו קראתי את תגובותיהם קודם ייתכן והייתי נמנע מכך. כי הקהל הצרפתי לא היה קם לו איזה נבלה מגיל 11 עד 70 היה תוקע בי סכין או דורס אותי או יורה בי, אולי בגלל שהיה עסוק באותו רגע בהשלמת הפרטים האחרונים של סימון המוצרים.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667351
אני מרחם על הצרפתים והסורים וקצת על אלה שמסתובבים עם קופסא מקולקלת ומאשימים אחרים בצרות שהאג'נדה שלהם הביאה לעולם. אותה אג'נדה שבה נאסר להצביע על הג'יהאדיסטים כאוייבי האנושות והחופש היא הסיבה לטרור האירופאי. האג'נדה האובדנית אחראית ולא הג'יהאד כי את הגי'האד אפשר לדכא. שכחתי, גם היהודים אשמים כי מסירת יהודה ושומרון היתה מבטלת לחלוטין את הטרור המוסלנאצי.

בעיני נורא פשוט להבין את המנגנון שבלב עסקת הפרוטקשן- כשאסור להגדיר אי אפשר לפעול. כדי לתקן מכונה צריך לקרוא בשמו המפורש של החלק המקולקל. ההישג הצרפתי-בלגי-שוודי-נורבגי הגדול ביותר של העשורים האחרונים הוא הפצת אימפוטנציה צביעות ואגואיזם במסווה של נאורות ותרבות מתקדמת. אירופה מכילה מאות מדרסות שמחנכות לגי'האד וציבה דרישה לוויתורים דווקא מהיהודים. זה הדיל, הוא לא משתלם ועוד יתברר בעתיד עד כמה.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667409
בלון הכיבוש מחורר מבפנים ומבחוץ וכדי לשמור אותו באוויר זורקים החוצה כל מטען כבד. האם מוסר והגינות אנושית בסיסית הם דיבוק ימני?
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667412
בלון האנטישמיות אטום ויציב מתמיד. הדבר החדש בו הוא שכבת הצביעות וגלגול העניים שהוא עוטה.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667422
החיבור שאתה עושה בין כיבוש ימין ואנטישמיות תמוה.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667501
אני לא עושה חיבור בין ימין כיבוש ואנטישמיות, אלא בין שמאל ואנטישמיות. פותחים את דף ynet אקראית ומוצאים מיד באותו דף דוגמא ועוד דוגמא.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667506
ויביסונו ויכסחונו ויטפלו עלינו עלילות.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667507
אני לא נוהג לפתוח ynet, וודאי שלא אקראית.

החיבור שעשית היה בהוספת אנטישמיות לשאלת "הדיבוק הימני". זה מעשה איננו ראוי.

לא ברור גם מדוע אתה חושב שאנטישמיות הינה בלון. אנטישמיות היא תופעה מוחשית שלא תחלוף מן העולם [בזמן נראה לעין].

ובמיוחד לא ברור מדוע היה לך דחוף לדחוף לכאן את האנטישמיות.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667515
הפתיל הזה התחיל בתגובתי תגובה 667337 . הרעיון שם, בגדול, היה שלא בטוח שעלי לכבד בקימה את זכרם של קורבנות בציבור שאינו מכבד בקימה את הקורבנות שלנו, ואף מאשים אותנו בכך שרוצחים אותנו. בתגובות מאוחרות יותר הזכרתי את המסורת האנטישמית הנמשכת שם משום שאיני יכול לחשוב על סיבה אחרת להתנהגותם הנ"ל אלא זאת, ובתגובתי האחרונה הבאתי שתי דוגמאות מייצגות שצצו יותר מאוחר והדגימו את דבריי.
בתשובתך לתגובה זו הבאת את ה"כיבוש" שאותו כלל לא הזכרתי בתגובתי, וגם דיברת על איזה "דיבוק ימני" שמהותו לא ברורה לי עד לרגע זה. ברור שלא הבנתי את ההקשר, אבל כמו שלפעמים אני עושה אתך אני משתדל לזרום. . . אני מסכים אתך שהאנטישמיות לא הולכת להתפוגג. דימוי הבלון היציב והאטום היטב בא להראות דווקא בלון שטס בגאון ובהדר כמו שרואים לפעמים באירועי טיסות בבלונים. המטפורה הזאת באה כתגובה לבלון שלך, אם כי אתה התכוונת לבלון מחורר שעומד להיעלם. ‏1
ואת שני הקישורים שהבאתי מ ynet ראיתי גם בטלוויזיה. הדברים היו די חשובים כדי שיתפרסמו בכל אתרי החדשות החשובים, כך ש ynet אינו העניין כאן אלא מייצג אתר חדשות שהוא, נדמה לי, הכי נצפה בארץ.

1אגב, ה"כיבוש" לא עומד להסתיים בין אם אנו רוצים בכך ובין אם לא, כי אין שום אופציה אחרת. ואם במקרה בכל זאת יסתיים בגלל טיפשות כזאת או אחרת, לא תהיה לו ברירה אלא להופיע שוב די במוקדם.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667530
ובתגובה זו שלך רק חיזקת את טענתי שהמניע העמוק יותר( אך החשוף לעין) לאטימות הלב הוא הדחף להמשיך ולהגן על הכיבוש. מכיוון שאטימות כזו לא מתיישבת עם הגינות אנושית בסיסית ומוסרית, הרי הם מהווים סרח עודף המכביד על הלב הימני וצריך לגרש אותם, כמו דיבוק ממאיר.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667531
רק עכשיו אני מתחיל להבין את הקשר לתגובתי הראשונה. אתה אומר שאם הצרפתים לא מגלים אמפתיה לאותה אישה בת שמונים שסכין נתקעה בגבה בחוצות עירה או אותו ילד בן 13 שנדקר כשרכב על אופניו ועוד רבים אחרים - ההם צודקים. זה בגלל הכיבוש. ואולי גם הטבח בפריז הוא בגלל הכיבוש כמו שניסתה לרמוז שרת החוץ השבדית. ואולי גם טבח חברון הוא בגלל הכיבוש (למפרע). אתה כאותה פולניה שמביטה בראי בבוקר ואומרת: מגיע לו !
ואני אומר שהגישה הזאת משקפת אנטישמיות שאתה שותף לה. ואני גם אומר (בסוגריים) שלנוכח הקורה סביבנו הערבים שנמצאים תחת הכיבוש שלנו הם ברי מזל. לולא הוא אולי היינו רואים אותם את חלקם נסחפים בסירות רעועות בים או נעים בשבילי אירופה ממחנה פליטים אחד למשנהו.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667532
לעניין הסוגריים: יש גם שכנים בירדן. יש גם שכנים בסעודיה ובמדינות המפרץ. יש גם שכנים בטורקיה (אבל הם לא ערבים). הם לא "נסחפים בסירות".
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667543
ירדן ככל הנראה שרדה ושורדת רק בגלל קיום מדינת ישראל. סעודיה ומדינות המפרץ זמניות.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667582
סעודיה היא הדוגמה שלך למקום שבו האוכלוסיה הערבית (לא המאיון העליון) מלקקת דבש ונהנית מחופש שלווה ואהבה? תמהני.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667622
הם במחנה פליטים?
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667624
מחנה פליטים זה סתם שם. דמשק היא לא מחנה פליטים, ולא נראה לי שהיית מעדיף להיות שם ולא במחנה פליטים בגדה המערבית. אני לא מכיר שום חוק שמונע מהרשות הפלסטינאית להפוך את מחנות הפליטים לערים (אם הם עדיין לא כאלה). מה לדעתך הופך יישוב למחנה פליטים? חלק ניכר מזה זאת אג'נדה פוליטית ולא עניין חוקי או מהותי. אתה חושב שהמצב במחנות פליטים ביו"ש דומה למצב במחנות פליטים של סורים בטורקיה או בירדן? נראה לי שהמצב רחוק מזה.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667625
חלק לא מבוטל מהאוכלוסיה של סוריה (וגם מהאוכלוסיה המקורית של דמשק) נמצאת במחנות פליטים.

דוב טען שסעודיה היא זמנית. נו, יש מי שטוען את זה על ישראל.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667628
אבל זה בדיוק הענין - רוב אוכלוסית סוריה נמצאת במחנות פליטים במובן המקורי והמקובל של המילה - מקומות ארעיים, רעועים ועלובים, שהסיבה היחידה שמביאה אדם לשהות בהם היא בריחה הישרדותית ממוות או עינויים איומים.
פלסטינאי שגר כבר ארבעים שנה ביישוב בגדה המערבית (שעליו דובר כאן בתחילה), לא בורח משום מקום ולא בונה אוהל פעם בשבועיים, והסיבה העיקרית שאתה קורא למקום בו הוא שוהה מחנה פליטים זה שיש אינטרסים פוליטיים חזקים מאד שמגדירים אותו ככזה ומשתדלים מאד למנוע ממנו להפוך ליישוב שאינו כזה. משהו מונע מאותו פלסטינאי ללכת לגור בעיר פלסטינית?

אני טענתי משהו אחר על סעודיה, דב יודע להצדיק את טיעוניו בלי העזרה שלי.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667627
תזכורת - המשפט אליו הגיב צפריר היה: "לולא הוא אולי היינו רואים אותם את חלקם נסחפים בסירות רעועות בים או נעים בשבילי אירופה ממחנה פליטים אחד למשנהו".
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667629
טוב, לא חשבתי שאירופה היא זו שהופכת מחנה פליטים אחד לגרוע ממשנהו. העקרון נראה לי נכון לכלל תנאי המחייה, גם של אלה שנותרו במחנה פליטים בירדן, לבנון או סוריה עצמה.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667635
העיקרון ש"מחנה פליטים זה סתם שם"?! לא נראה לי שהוא נכון בהקשר של הדיון, ולא נראה לי שכשדב כתב "נעים בשבילי אירופה ממחנה פליטים אחד למשנהו" הוא התכוון ל"נעים בשבילי אירופה מעיר אחת לאחרת"
מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות 667639
בדיוק הפוך מהנקודה שלי. באירופה מחנה הפליטים הוא לא סתם שם, הוא מתאר מציאות, קשה ומרה לכל הדעות.
לקרוא ליישוב קבע פלסטינאי - ועוד עם שליטה עצמית כמעט כוללת מזה עשרים שנה - 'מחנה פליטים' זה abuse (התעללות?) של משמעות המילה המקורית. התעללות בכוונת מכוון כמובן, ועדיין התעללות.
מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות 667646
אני מסכים איתך. אבל אני לא כתבתי על מחנה פליטים כזה אלא על מחנה פליטים במשמעות המקורית של המילה.
מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות 667649
ואני כמובן מסכים שעדיף כרגע להיות בסעודיה ולא בסוריה.
מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות 667658
בסעודיה יש עבדות קשה.
לא בטוח מה עדיף.
מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות 667661
אבל צפריר ודב דיברו במפורש על מחנות הפליטים באירופה. אלה שאתה אומר עכשיו שהם "לא רק שם". לקפוץ ולהגיב בדיון כזה ולהגיד ש"מחנה פליטים זה סתם שם." נראה לי כמו תגובה אוטומטית של מי שלא קרא את הדיון לפני שקפץ להגיב. חבל.
מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות 667667
אני דיברתי על הטיעון (ונוגדיו) שהחל אצל דב ב''אני גם אומר (בסוגריים) שלנוכח הקורה סביבנו הערבים שנמצאים תחת הכיבוש שלנו הם ברי מזל. לולא הוא אולי היינו רואים אותם את חלקם נסחפים בסירות רעועות בים או נעים בשבילי אירופה ממחנה פליטים אחד למשנהו.''

אם אתה לא מבין למה מה שכתבתי קשור לדיון הזה, כדאי שתקרא שוב, לפני שאתה בפעם השנייה ברציפות (אם אתה אותו אלמוני) מסלף את מילותי מחוסר הבנה של הטיעון שלי.
מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות 667687
מי שנסחפים בסירות בים הם כרגע חלק קטן יחסית מהפליטים הסורים. כרגע פליטים יש מסוריה (ומעירק) אבל לא מרוב שאר המדינות באזור. לכן לקרוא להם ברי מזל רק בגלל שהם בשטחים שלנו ולא בירדן, במצריים או בעומן זה לא בהכרח משהו מועיל.
מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות 667696
נו, זה די פשוט. כשה''פליטים'' בירדן חוללו מהומות, עשו להם ספטמבר השחור. ה''פליטים'' ממערב לירדן מחוללים מהומות פעמים רבות, ואף אחד לא עשה להם דבר כזה. הם יודעים שתחת שלטון היהודים זה לא יקרה. כשקרה דבר דומה בלבנון ויכלו איכשהו להאשים את ישראל, כולם חגגו על זה.
מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות 667729
נראה לי שאתה (ואחרים בפתיל) לוקחים באופן מילולי ונוקדני מדי את הניסוח של דב, ומתעלמים מהכוונה הכללית של המשפט (הקצת מטאפורי) שציטטתי.
אני לא חושב שדב צריך להאכיל אותנו בכפית ולכתוב "הפליטים הסורים בספינות רעועות, במחנות פליטים באירופה, באוהלים בירדן, בפחונים בלבנון, בקברי אחים באל-ירמוכ, והפליטים העירקיים שמפחדים שיערפו להם את הראש, והפליטים היזידים כנ"ל, והפליטים הפלסטינים בלבנון שלא מלקקים דבש, והפליטים הסורים/כורדים/פלסטינים/אחרים בטורקיה שעוד מעט יהיו באוהל בשלג, וגו' וגו"'. מספיק אזכור קצר וקצת גרפי כדי שהקוראים ישלימו בעצמם את הטיעון, מבלי לגלוש לרשימות אנציקלופדיות.
מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות 667756
אני בתגובה צינתי את השוכנים במדינות שונות במזרח התיכון שאינם פליטים או קרובים להיות פליטים, והם הרוב.

אבל אני מציין לעצמי שאתה מתייחס לפלסטינים בלבנון כפליטים.
מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות 667761
מויקי: "רוב הפליטים בשטח לבנון יושבים במחנות, ללא זכויות אזרחיות, ללא שירותי בריאות וחינוך ממשלתיים, מוטלות עליהם הגבלות רבות בנושאים כגון חופש התנועה ונאסרת עליהם העבודה במקצועות רבים. הגבלות רבות נוספות מוטלות על שיפוצים ובנייה במחנות הפליטים".
הלבנונים יוצרים מהם פליטים ומשמרים אותם ככאלה, ככה זה.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667533
הוא שאמרתי. עבורך ערכי אנוש בסיסיים הם טרנזקציה. על זה אני מצר.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 669045
בהמשך לתגובה בה הצרתי על "ערכי אנוש בסיסיים שהם טרנזקציה" עבור סוג מסוים של מגיבים, מצא בידיעה הזו סידרת תגובות הממחישות את זה באופן בוטה.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667426
אני תוהה אם אתה היית נוהג אחרת אילו אתה היית במקום האישה מתגובה 667400.
אני מפקפק בכך שבמקרה כזה היית ממהר להזדהות עם אלה שסירבו לעזור לך כשהיית בסכנת חיים. למעשה, אני די בטוח שהיית טורח להראות להם עד כמה אתה לא סובל אותם.
מוסר והגינות אישית מחייבים אותך שלא לצאת במתקפות על מעשים שאתה עצמך היית עושה באותו מצב.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667535
אם זה מנחם אותך, אז למיטב ידיעתי, לא הצרפתים ולא הישראלים כיבדו בקימה ובדקה דומיה את 224 נרצחי הפיגוע במטוס הרוסי או את 95 (97 לפי ידיעות אחרות) נרצחי הפיגוע באנקרה, שארעו שניהם בשבועות האחרונים, אז לצפות למשהו דומה עבור הרוגים בודדים אצלנו זה קצת נאיבי.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667545
זה לא העניין. אי האמפתיה לקורבנות שלנו באירופה זה עניין עקרוני אצלם.
לעניין הקורבנות הרוסיים, הם באמת היו ראויים לקימה. לא יודע למה באמת פסחנו עליהם ולא פסחנו על הצרפתים. לא חשבתי על כך.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667548
אני לא חושב שחוסר האמפתיה של הצרפתים (למשל) לקורבנות שלנו היא עניין עקרוני אצלם או נובע מאנטישמיות.
זה פשוט לא מעניין אותם כמו שלא מעניינים אותם הקורבנות הרוסים, הטורקים, הקנייתים, הסורים או העירקים של הטרור האיסלמי.
מה שחריג זה האמפתיה המיוחדת שאנחנו מפגינים כלפי הקורבנות הצרפתים ביחס לקורבנות אחרים (לא ישראלים) של הטרור האיסלמי (אנחנו במובן הממלכתי, לא אתה או אני).
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667559
לעניין הקרבנות הרוסים, רק עכשיו הגיעו למסקנה סופית שמדובר באירוע טרור.

לעניין הצרפתים, לא רק מדובר בחוסר אמפטיה הנובע מאדישות פסיבית, מדובר בפעילות אקטיבית למען מחוללי הקרבנות כמו חמאס ופת''ח וכו'.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667546
ראה את תגובותיו של רון. הוא באמת חושב שזה מגיע לנו.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667550
לא שאני מסכים עם רון בכל דבר, אבל לא מצאתי בתגובותיו משהו שיצביע על כך שהוא חושב שמגיעים לנו פיגועי טרור. לכל היותר הוא טוען (אם אני מבין נכון) שהמדיניות שלנו מעודדת טרור.

אני חושב שעסקת שליט מעודדת פיגועי טרור בכלל וחטיפת חיילים בפרט. זה אומר שאני חושב שמגיעים לנו פיגועי טרור וחטיפת חיילים?
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667638
אם "לכל היותר" הוא טוען שהמדיניות שלנו מעודדת טרור...
זה חלק מהעניין כי "לכל הפחות" הטרור התחיל דור לפני קום המדינה.
העמדה המזוייפת גורמת לי קצת לצחקק ולא רק בגלל האלכוהול.

אותו אדם שמצד אחד מוצא במעשי מדינת ישראל הצדקה‏1 לדקירת זקנה ברחוב- מתנגד לחיסול הרוצח שדקר אותה ע"י עוברי אורח ולא רק, אלא קובע שמדובר במעשה ברברי פאשיסטי ימני אכזרי חסר צלם. את הפער או הגמישות המצפונית אני יודע להסביר רק בשם תואר אחד שמעקצץ מתחת לאף של כולנו.

1 מוסרית, על ההיבט המשפטי בפעם אחרת.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667724
מעקצץ בגלל השפמפם?
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667654
כתבתי תגובה שעיקרה הוא שאיני צריך להביע אמפתיה למי שלא מביע אמפתיה לנו, וחושב שאנו חוטפים בדין בגלל מעשינו הרעים. אתה, למשל, ענית תשובה עניינית שאותה אני מבין אם כי חולק עליך בעניין המניעים. רון ענה לי בכיבוש ובלונים, והדבר הטוב ביותר שיכולתי להפיק מתשובתו הוא שאכן הוא מזדהה עם הגישה האירופית כפי שאני הבנתי אותה. היו לו הרבה הזדמנויות להכחיש את מה שאני ועוד מישהו הטחנו בו, והוא בחר לא לעשות זאת, ובכך חיזק את מה שחשבתי.
ההשוואה שעשית עם עסקת שליט אינה במקומה. כי כאן מדובר בכל מיני שיקולים לכאן ולכאן ואיש לא מאשים אותנו שאנו "רעים" או ממשי אפרטהייד בהחלטתנו על החילופין. הביקורת על הכיבוש מלווה באצבע מאשימה וזה משהו אחר לגמרי, ולכן תחושתי היא שמדובר ב"מגיע לכם", אם כי בדרך כלל איש לא יעז לומר זאת בפה מלא ישירות. שאלו את שרת החוץ השבדית על הפיגועים בפריז והיא ענתה ב"כיבוש" כאן. מה שיש ל"מומחים להוצאות להורג" של האום לומר בעניין הפגיעה בנו הוא שיש חשד שאנו מוצאים להורג. לו המשטרה הצרפתית הייתה מצליחה לפגוע במפגעים בטרם הצליחו לממש את זממם, האם גם אז מישהו באום היה מעז להטיח אשמה כזאת ? האין זה אומר דרשני ?
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667668
אני לא צריך להתייחס שלא לדבר על להכחיש כל סברת כרס דמיונית שאתה מחליט לכתוב.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667678
אם כך אמור את דעתך: האם ראוי שהקהל הצרפתי יקום לזכר פגועי הטרור אצלנו כפי שאנו עושים לגבי הפגועים שלו ? אם לא, מדוע לא.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667683
כמו בדיונים קודמים, נראה לי שאתה בוחר להסיט את הדיון למחוזות לא רלוונטיים רק על מנת "להוכיח" איזו נקודה אינטרסנטית.

אנא שים לב לכותרת שבחרתי לתת-הפתיל הזה, שכוונה לתגובות שהניבו אותה ואתה תמכת בהן. האם לא כך?
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667670
כאמור, אני לא ראיתי בדבריו של רון שום דבר שיכול להשתמע כאילו ״מגיע לנו״, אבל אני משאיר לו לדבר בשמו.
אם כבר הזכרת את שרת החוץ השוודית, אני לא מבין מה רוצים ממנה. גורמים ישראלים (ובראשם ראש הממשלה) טוענים כבר שנים שהטרור האיסלמי בישראל הוא בדיוק כמו הטרור האיסלמי באירופה או במדינות ערב ונובע מהאידאולוגיה האיסלמית הקיצונית ולא מהסכסוך הטריטוריאלי בינינו ובין הפלסטינאים, שלכל היותר מהווה לו תירוץ. לאור זאת, הטענה של שרת החוץ השוודית, לפיה הטרור בישראל והטרור באירופה נובעים מאותה סיבה - המצב הקשה ו״חסר התקווה״ של המוסלמים המסכנים היא דווקא חיזוק של גישת ״השלום הכלכלי״ שנתניהו ובנט מנסים כבר שנים לקדם.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667676
שוב אני חולק עליך, ועכשיו בעניין מה שעומד מאחורי דבריה של השרה השבדית. לדעתי ''המציאות המייאשת'' שעליה היא מדברת היא חלק ממדיניות אנטי ישראלית, שהיא אוחזת בה לא מהיום. איני חושב שהיא חושבת שהטרור בפריז בא בעקבות ''מציאות מייאשת'', והיא הזכירה את המושג הזה בהקשר שלנו כדי להשריש בלב שומעיה שורש של אשמה כלפינו לגבי מה שקורה באירופה.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667685
זה בדיוק מה שאני הבנתי מדבריה: הפיגועים בפריז נעשו על ידי אנשים מיואשים שלא רואים עתיד ראוי לחייהם, בדומה לפלסטינאים בישראל. אני לא רואה איך אפשר להבין מדבריה שהטרוריסטים בפריז פעלו בגלל יחסי ישראל והפלסטינאים (מצד שני אני לא מבין שוודית ואני מתבסס על מה שצוטט לכאורה מפיה בעברית).
אני כמובן לא יכול לשלול את האפשרות שהיא התכוונה לרמוז בדיוק כך על ידי יצירת ההשוואה, אבל אני לא נרמזתי. לו אני ראש הממשלה ו/או שר החוץ הייתי קופץ על המציאה, מחזק את דבריה וחוזר על הטענה שבשני המקרים מדובר בדיוק באותו טרור איסלמי.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667686
לו באמת חשבה שהצעירים המוסלמים באירופה נואשים, הייתה קודם כל מתארת את היאוש הזה והסיבות לו, ולא ממהרת לעבור אלינו. איני יודע אם ראית את הסרט "ההיג'רה" אמש בערוץ 10 שמתאר את הצעירים האלה, וגם את הצעירים הבלגים השורשיים מבתים טובים שמתאסלמים כדי להצטרף לדעאש, וכן את המטיף שמסית אותם להצטרף שהוא עורך דין ממולח לא טיפש כלל. ייאוש זה הדבר האחרון שהצעירים האלה מביעים. ההתלהבות מהרעיון היא מה שהם מביעים. ואני בטוח ששרת החוץ השבדית די מצוייה בעניינים כדי להכיר את המציאות הזאת. הם נמצאים גם בארצה.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667718
פוליטיקאי אירופי אנטישמי נוסף: ארינסן, שמפלגתו נמצאת באופוזיציה ונחשבת עוינת לישראל, אמר בראיון לרדיו ההולנדי "NPO רדיו 1": "ההתנהגות שלהם בסופו של דבר קשורה לסכסוך הישראלי-פלסטיני.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667720
ובאותה כתבה עוד פוליטיקאי, הפעם מאיסלנד (כל השלושה, אגב, סוציאליסטים וזה לדעתי לא במקרה. זה מה שמאפיין את האנטישמיות של ימינו.):

"בואו נתפלל למען פריז אבל בואו לא רק נתפלל למענה. בואו נתפלל למען העולם. בואו נתפלל למען 60 מליון האנשים שמתגוררים בצרפת, שנעקרו מבתיהם בעולם. בואו נתפלל למען ביירות, שהותקפה על ידי מחבלים מתאבדים למרות שזה לא הגיע לתקשורת. בואו נתפלל למען בגדד על מה שקרה שם. בואו נתפלל למען הפלסטינים שנהרגו בשטחים הכבושים"

האיש מביא רשימה של פעולות טרור. הטרור הפלשתיני חסר. ההגנה העצמית שלנו נוספה לפעולות הטרור.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667727
בוא נתפלל למען שלושת החפים מפשע שמשטרת פריז הוציאה להורג הבוקר.
בוא נוסיף את הפעולה הנפשעת והאימפריאליסטית הזו לרשימת פעולות הטרור.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667752
אני מתגורר בלונדון בשנים האחרונות, ואני חושב שיש בארץ חוסר הבנה מה הלך הרוח הנוכחי באירופה: תיאוריות הקונספירציה של ״היהודים שולטים בבנק העולמי = שולטים בכולנו, שולטים בתעשיית הנשק ורק רוצים לסכסך בין אומות העולם, ולכן מאחורי כל המלחמות עומד היהודי שמרוויח על הגב של כולנו״.
לא יודע למה חשוב לי להבהיר זאת, אבל אני שמאלני [מצביע מרץ ומפלגת העבודה לדורותיה], ולא איזה ״ימני הזוי״. התיאוריות הללו הן ״עובדה״ שיותר ויותר אנשים מקבלים - כבר לא מדובר בשוליים סהרוריים, אלא במיינסטרים של השמאל שגולש למרכז [וכמובן שהמוסלמים מצטרפים לחגיגה. הימין האירופאי, כרגע, שונא את המוסלמי יותר מאת היהודי, וזה ה״מזל״ שלנו, אבל זה יכול להשתנות ברגע[.
זו האג׳נדה שעומדת מאחורי ההצהרות של הסוציאליסטים משבדיה והולנד. הסכסוך הישראלי-פלסטיני זו לא באמת הנקודה שמפריעה להם. ישראל והציונים [וארהב בשליטת הציונים] עומדים מאחורי כל הסכסוכים והמלחמות.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667754
ההיסטוריה חוזרת: לאכט דער ווינט אין קארן.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667759
מצמרר. לא הצלחתי להבין את האג'נדה שהביאה את שרת החוץ השוודית להצהרות ההזויות האלה עד ששמת אותן בהקשר, וזה נשמע בינתיים ההסבר ההגיוני היחיד.
זה לא שהניאו נאצים נעלמו מאירופה אי פעם. אבל לאורך די הרבה זמן הם היו שוליים ימניים קיצוניים.
מה שאתה מתאר הוא כניסה של האנטישמיות הקלאסית (היהודים אשמים בכל) בדלת הראשית למפלגות הסוציאליסטיות השליטות. יש לך הסבר מאיפה זה מגיע? אלה מפלגות סוציאליסטיות, לכל הרוחות!
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667764
מה זאת אומרת? הרי האנטישמיות היא חלק אינהרנטי של הסוציאליזם.
עוד פעם הברווז המסכן 667771
מקור?
עוד פעם הברווז המסכן 667775
מקור
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667821
ההסבר הסוציאליסטי נשמע מעניין.
בתור בן לאמא שגדלה באירופה בשנות ה50 וה60 [צרפת] ולסבתא לא יהודייה שגדלה בין גויים, עד שהתגיירה בגיל 20 ומשהו, ההסבר ששמעתי משתיהן הוא שהאנטישמיות היא פשוט גנטית. כמובן שלא מדובר בגנטיקה ביולוגית אלא תרבותית, והם פשוט לא מסוגלים להשתחרר ממנה.
אני חייב לציין שאני מוצא קורולציה לא רעה בין מידת הקתוליות של מדינה לבין מידת האנטישמיות בה. ממפגש עם אנשים ממדינות שונות, אני חייב לציין ששונאי הציונים האדוקים ביותר שפגשתי הגיעו בעיקר מברזיל, איטליה וצרפת. דווקא מהבחינה הזו, האנגלים הילידים הם פחות גרועים. אבל לדעתי גם זה משתנה לאט לאט...
מצד שני, השבדים הם כנראה העם הכי אנטישמי [שמאל-אנטישמי] היום באירופה, ועד כמה שידוע לי הם פרוטסטנטים, ככה שהנה התיאוריה שלי לא מחזיקה מים....

כמובן שאין לי שום בסיס עובדתי לדיעות הללו, ואני אפילו לא בטוח שאני מקבל אותן, אבל אין לי הסבר יותר טוב כרגע.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667822
איזה הצהרות הזויות? שרת החוץ השבדית לא טענה שהיהודים שולטים בעולם ומנווטים את מדיניותו כמו בתגובה שהגבת אליה. היא גם לא טענה שהפיגוע בפריז הוא בגלל הכיבוש כמו שמצהירות הכותרות הטמקאיות המתלהמות.
היא אמרה דבר אחר, נכון והגיוני: הטרור באירופה, כמו הטרור בשטחים הכבושים שלנו, מגיע מאנשים מיואשים וחסרי תקווה. על עצם "העזתה" לקשור את פיגוע הטרור שאצלנו אוהבים לרקוד על דמו לכיבוש הישראלי במקום לחזור על מה שאוהבים לשמוע אצלנו שזה נובע מהמנטליות הרצחנית והאלימה של המוסלמים ועכשיו האירופים אמורים להבין אותנו ולהיות לצידנו אלא אם כן הם צבועים ואנטישמים ועל כך יצא כל הקצף הhasbarati ויללות האנטישמיות.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667825
ולמה המוסלמים [ובעיקר הערבים] כ״כ מיואשים וחסרי תקווה, כמעט בכל מקום? אם אני לא טועה, מהגרים יש והיו בכל מדינה מתקדמת בעולם, ואיכשהו הם לא מגיבים באותו אופן. לא זכור לי שהמהגרים הפורטוגלים לצרפת או האיטלקים\איריים לארהב [או היהודים לכל המדינות אליהן היגרו] הגיבו בצורה דומה, וסביר להניח שהם אכלו לא פחות ח** מבני דודינו.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667835
קשר בין הטרור האיסלמי ליאוש הוא מקרי ואינו מהווה הסבר לתופעה. כלומר, יתכן שכמה מהטרוריסטים מונעים מיאוש הקשור לחוסר הזדמנות בחיים או חוסר זכויות פוליטיות אבל רבים מהם באים מבתים מבוססים, למשל ה"מוח" הבלגי שמאחורי הפיגוע בפריז, משפחתו מבוססת, ואביו גם פתח לו עסק עצמאי וקנה לו רכב 4X4, אבל הבחור נסחף לפעילות פלילית, ובכלא פגש מטיף שהשפיע עליו לכיוון הדתי הקיצוני. וזה לא מקרה יוצא דופן.
יש כאלה שמיואשים בגלל נסיבות אישיות, כמו אותה בחורה מנצרת, הגרושה עם הילדה, מצבה בחברה שלה לא טוב, והיא קצת מעורערת נפשית, והה יש דרך לגמור עם כל הצרות ועוד לזכות בתהילה... אז יללה, פיגוע.
וממה יש לילד בן 13 להיות מיואש עד כדי פיגוע? מהמצב הפוליטי? בחייאת.
התפישה החברתית שרואה קשר בין יאוש פוליטי לטרור מוכחת פעם אחר פעם כלא נכונה. אבל ותיקי המפלגות הסוציאל דמוקרטיות לא מסוגלים להביט במציאות כפי שהיא, וממשיכים לדקלם את המנטרות הישנות.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667836
אפשר פשוט לשאול אותם.
אבל הנאצים לא רואים בערבים ובמוסלמים (או בכל אדם שהוא לא אירופאי לבן) כנחות שלא מבין מה הוא אומר-אז למה להקשיב להם,אם אפשר להמציא שטויות?!
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667839
הם לא נאצים. השאר נכון.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667840
הם לפחות משתמשים בשפה אנטישמית להחריד.

מפה לשם...
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667848
הילד בן 13: חי במזרח ירושליים ורואה מול העיניים שלו את היהודים במצב הרבה יותר טוב (וגם נסחף אחרי בן דודו המבוגר קצת יותר).
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667849
למה אתה חושב שהיהודים שהוא רואה הם במצב יותר טוב?
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667857
גיגלתי את פרטי הילד, שמו אחמד מנאסרה, והוא מבית חנינא. בית חנינא זו שכונה סבירה פלוס, מחירי הדירות בה די גבוהים, עד כדי שפלסטינים שאין ידם משגת לגור בה שוכרים/קונים בשכונות יהודיות באזור.
לגבי המניע- אחמד אמר שהוא עשה זאת בגלל הר הבית.

השאלה שהצגת היא דוגמה טובה לקיבעון המחשבתי שעליו דיברתי קודם. במקרה של אחמד, ובמקרים רבים אחרים, הסיבה אינה כלכלית-חברתית. חברים, תפנימו.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667860
והייאוש הקיומי של הפלסטינים נובע רק ממצב כלכלי? עמידה יומיומית במחסומים, גזילת אדמות והתנכלות מצד מתנחלים ללא סימן של שינוי הנראה לעין הם דברים שפלסטינים רבים חווים ללא קשר למצבם הכלכלי. כך גם מוסלמים בצרפת חווים מקרים של הדרה ואפליה. כל זה לא בא להצדיק שום מעשה טרור אבל מהווה הסבר למניעים שלו.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667870
לא מחסומים ולא נעליים. פרץ האלימות האחרון בארץ היה בעקבות הסתה דתית בעניין אל אקצה. זה מה שהמפגעים אומרים, ואין סיבה להטיל בכך ספק.
ולגבי הטרוריסטים האירופאים- הם מדברים על השלטת האיסלם על העולם כמטרה כללית, ועל קיצור דרך לגן עדן כמטרה אישית, ושוב- אין סיבה להטיל בכך ספק.
חשוב מאוד שאתה ושותפיך לדעה תיגמלו מההסברים שלכם למניעים שלהם, ותתחילו להקשיב למה שהם אומרים.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667885
רצוי לדייק. עפ"י הבהרת ראש אמ"ן הפיגועים פרצו כתוצאה מ3 גורמים:
א. מצבם הקשה וחסר התוחלת של הפלסטינים תחת שלטון הכיבוש הישראלי.
ב. הרצון לנקמה על הרצח המזוויע של משפחת דוואבשה.
ג. הפרת הסטטוס קוו בידי קנאי הר הבית במסגד אל-אקצא.

חשוב מאוד שאתה ושותפיך לדעה תיגמלו מקלישאות ההסתה ושטיפת המוח ותסתכלו על המציאות שמסביבכם תוך כדי הבנת הנזקים שאתם גורמים ומביאים.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667969
רצוי וכדאי לדייק.
ראשי זרועות הביטחון כולל ראש אמ"ן (ויסלח לי זעירא כפרה עליו) שפספסו נון סטופ לא מקובלים עלי כפוסקים העליונים לענייני ערבים. הם פספסו והטעו לגבי האביב הערבי, יום כיפור, האינתיפאדות, הגרעין העירקי, הסורי והנונינו והרשימה חלקית. מוטב שיעסקו במניעת פיגועים וסיכול תכניות ולא בהערכות והסברים (כדי לצבור תנופה) לקראת חייהם הפוליטיים.

בניגוד לאנשי השמאל הבורים ולמומחי הביטחון שיודעים לזהות ניב מהבקעה בלבנון לעומת ז'רגון עזתי אני חושב שהמנהיגים הערבים לפעמים דוברי אמת- במיוחד כשהם מדברים בערבית לבני עמם ועוד יותר כשהם בהיכלי ההגות והתפילה של דת השלום. די פשוט להבין את התמונה. כל מה שנדרש הוא לבקר באתרים שמסקרים את העולם הערבי כפי שהוא, ללא ניתוח ופרשנות ולהחליט מה הסיבה. מדוע ערבים מוסלמים רוצחים יהודים ומערביים?

כאחד שמבקר באתרים המדוברים הרבה יותר מהשמאלן הממוצע והתקשורתאי האנטי-ציוני המסקנה הבולטת לעין היא שכל הפיגועים מימי טרומפלדור ועד האחרון הם תוצאה של הסתה אנטשימית וג'יהאדיזם.
ההתפלגות לסיבות המשנה לא מעניינת אותי ולא צריכה לעניין אף אחד.
זה לא משנה, לא חשוב ומיותר לדון בנגזרות הסימפטומים.
התרבות הזאת חולה בנגע מנטלי ועד שהנגע לא יחוסל נמשיך לחטוף מטרור. זה כל מה שחשוב להבין.
לא התנאים הסוציאליים, לא המחסומים, לא רמת החיים, ולא קילופי הצבע של הרכב הגנוב היוו עילה ליהודים או עמים אחרים לקום ולרצוח עוברים ושבים.

מי שמצדיק את הטרור המוסלמי בסיבות "מובנות" כמו הטאוויל קרי או אנשי השמאל שלנו נדבק באותו נגע מנטלי והמערכת החיסונית החיונית להישרדותו הפסיקה לתפקד. לכן היפוך היוצרות (הקורבן הוא התוקף והתוקף הוא הקורבן) הרגשנות (חיבוקים והזדהות) והאימפוטנטיות (תקיפה בראקה במקום בפרברי פאריס) הביצועית.

השמאל לעולם לא יודה שעמדתו והסבריו תומכים בטרור. לעולם השמאלן יתכחש לכך ש"הבנתו ההומאנית" היא שמסייעת להפצה וזריעת הנגע בלבבות אנשים תמימים שמאמינים לבדיות.

השמאל האנטישמי הפך לבעיה העיקרית של המערב כי בטרור אפשר להילחם באופן יעיל ואף לחסלו.
השמאל שנאחז בקרנות האקדמיה והתרבות הוא שמעודד מזמין ומוכן "להכיל" את הטרור, במיוחד אהובה עליו ההכלה היהודית.
טוב שיש באמ"ן ובשב"כ אנשים שמבינים ערבית. תודה לאל.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667994
באוסף כזה של שטויות אתה שובר אפילו את השיא של עצמך.
עד לימי טרומפלדור אתה מרחיק את עדותך? זה היה מקרה טרגי של מאבק סורי בקולוניליזם הצרפתי שאנשי תל חי נקלעו אליו שלא בטובתם.
הכל אנטישמיות? המונח הזה (להבדיל משנאת יהודים על רקע דתי או עוינות לישראל על רקע לאומני) שייך לאירופה של המאה ה19 על הרצון להדרת היהודים שבה על רקע התמורות החברתיות, הכלכליות התרבותיות שעברה היבשת מהמהפיכה הצרפתית עד למלחמת העולם השנייה.
ולהגיד שלטרור ולפיגועים אין שום קשר למדיניות הכיבוש הישראלית ולמעשי האחים היהודים זה כמו להגיד שהיטלר לא רצה להשמיד את היהודים אלא רק לגרש אותם. היי, רגע...
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 668011
אם הערבים פוגעים ביהודים גם כשהם נלחמים בצרפתים, גם כשהם נלחמים בבריטים, גם כשהם נלחמים בעצמם וגם כשהם נלחמים ביהודים, זה אומר שלמלחמה ביהודים או בכיבוש אין קשר. הם פשוט מנצלים כל הזדמנות ותירוץ לפגוע ביהודים.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 668035
אימצת את המנהג הנאור לדוג את הדוגמא ולהפוך אותה לחזות הכל. אם נחליף את טרמופלדור בתרפ"ט מה תגיד?
אם נפרש את התלאי הצהוב שענדו היהודים תחת המוסלמים?
ואם נעצור ונחשוב מה הכוונה בשפל שבמושפלים?
ואם בקוראן כתוב שסילפנו את האמת האלוהית?
ואם אל חוסייני לא רצה רק לגרש יהודים אלא גם להשמיד אותם מה אז?

האנטישמיות ערבית העזה, הגסה המושרשת בתרבות לא זוכה לשום גנאי מהשמאל.
זה אחד מהכובעים שבוער לשמאל על הראש.
אנטישמיות עתיקה שלא נולדה עם אקיבוש. חתייארית. ממנה אתם תמיד מתעלמים כמו שהוכחת בתגובתך.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667892
אני לא מתכוון להכנס לויכוח שלכם, מלבד הערה אחת: כשאתה כותב "פרץ האלימות האחרון בארץ היה בעקבות הסתה דתית" זה לא בהכרח סותר את הטענה של ארז לפיה הטרור "מגיע מאנשים מיואשים וחסרי תקווה". פעם היו מלמדים בשיעורי ההיסטוריה על ההבדל בין סיבות וגורמים לארועים היסטוריים. האם מלחמת העולם הראשונה פרצה בגלל ההתנקשות ביורש העצר, או שזה היה רק הטריגר (מה שנקרא, משום מה, "הגורם") בעוד הסיבות היו מורכבות קצת יותר?
_____________
מי שמסיק מהערה זאת שאני תומך בעמדתו של ארז עושה זאת על אחריותו בלבד, וצפוי להכשל בשעורי לוגיקה.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667851
הקישור בין מצב הפלסטינים תחת אקיבוש (וההתמרדות שלהם נגדו, או היאוש הקיומי שלהם או ווטאבר) לבין הפיגועים בפריז הוא הזוי. איך נכון והגיוני? המפגעים בצרפת מתמרדים נגד מה בדיוק? האם ביצעו את הפיגועים מתוך סולידריות עם אחיהם הפלסטינים? ואם כן, איזה מין ביטוי זה של סולידריות? קצת מזכיר לי את התנאים של יצפאן כשגריר הטליבאן

אומר זאת כך, רפי: אלמלא אקיבוש האם לא היו הפיגועים בצרפת?
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667859
אתה בכלל הבנת את מה שכתבתי? לא כתבתי שהטרור באירופה נובע מהכיבוש אלא שיש לטרור הזה ולטרור הפלסטיני מניעים זהים. ואידך זיל גמור.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667865
טוב, על זה גם המתפלמסים איתך, בעיקר הקיצוניים, מסכימים לגמרי: גם לשיטתם המניעים הם זהים - רצחנות איסלמית קיצונית ברברית. ואידך זיל גמור.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667878
אתה לא כתבת שהטרור באירופה נובע מהכיבוש ואתה גם לא שרת החוץ של שוודיה.
הויכוח שלי הוא איתה, לא איתך. אם בעקבות פיגועים כאלה מה שיש לה להגיד זה אקיבוש היא ה-ז-ו-י-ה.
אתה והיא יודעים יותר טוב מכולם ורוצים לספר לנו מה המניעים של המפגעים. נכון, גם אלה וגם אלה צועקים אללה הוא אכבר. אבל רגע, אולי זה בעצם ממניעים זהים לאלו של הטאליבן באפגניסטן?
תסביר לי מדוע הגברת וולסטרום קשרה את המפגעים דווקא למצב הרוח של הפלסטינים ולא לטאליבן, הקרובים לדאע"ש ברוחם הרבה יותר מהפלסטינים?

"ממשרד החוץ השבדי הבהירו כי בראיון המדובר, לא הייתה כל התייחסות או אמירה, שרמזה לכך שלסכסוך הישראלי פלשתיני יש איזשהו קשר לאירועים בפאריס: "אנו מגנים כל פעילות טרור. אנו חייבים עכשיו להתאחד כדמוקרטיות ולהילחם על העקרונות המשותפים לנו בזמנים מאתגרים אלה". פחחח.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667883
גם שרת החוץ השבדית לא אמרה שהפיגוע הפריזאי נובע מהכיבוש אלא השוותה, כפי שכבר הסברתי בין שני המצבים, באירופה ובשטחים הכבושים. לפיכך, בהבהרת משרד החוץ השבדי אין שום אמירה מופרכת.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667894
אם לסכסוך הישראלי פלשתיני אין שום קשר לפיגועים בפאריס מדוע היא הזכירה אותו באותה נשימה, ולא את הטאליבן למשל, שהרבה יותר קרובים ברוחם לדאע"ש?
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667899
כי אין לנו כובע ים.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667975
הא!!!
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667897
אמירה מופרכת אולי אין שם, אבל מבט מאד פסימי על המציאות יש ויש. אם אתה מסכים עם הגברת, הרי שגם אם נפתור את כל הבעיות הפוליטיות/לאומיות/דתיות שלנו עם הפלשתינאים, כל עוד הם יהיהו‏1 במצב כלכלי נחות יחסית אלינו (כפי שכנראה יהיה לאורך זמן רב, אם לשפוט עפ"י השגיהם עד כה) יש לצפות להמשך הטרור. זה מוריד את המוטיבציה לעשות ויתורים, כך שזאת לא הההשקפה שהייתי מנסה לקדם במקומה (ובמקומך).
___________
1- אוף, שיט, נמאס לי לתקן. אני קובע שהמילה "יהיהו" היא מילה כשרה וזהו. טענות נא להפנות למר גיל דויטשר.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667974
לא יותר הגיוני ללכת הפוך (ובהתאם להגייה הנפוצה), "ייו"?
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667989
שלא לומר ''איו''.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667990
אבל את זה צריך לנקד כדי לא לבלבל עם זמן עבר.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667998
אתה יודע מה, שֶיִּיֶה.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 668031
לה-בוף? שמעתי שמצבו לא משהו לאחרונה.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 668044
לא, פייגנבאום
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667784
הנושא שאותו אני מנסה להאיר כל הזמן הוא באמת הקשר בין האנטישמיות שאותה תיארת והעוינות כנגד ישראל תוך קבלת עמדת אויבינו באופן אוטומטי. בשמאל שלנו יש נטייה חזקה לא להכיר בקשר הזה, ואפשר לראות זאת גם בתגובות כאן באייל.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667786
כמי שחי בלונדון כבר עוד מעט עשור, מעולם לא נתקלתי במישהו שאמר משהו כזה (שלא במסגרת של: "זה מה שהנאצים חשבו" או של "נכון שכל הגויים חושבים ככה"). אני רק שואל את עצמי באיזה סיטואציה יוצא לך להתקל בתיאוריות כאלה? ז"א אתה יושב בפאב עם חברים מהעבודה ביום שישי ומישהו אומר לך: "נכון שאתה מישראל? למה אתם שולטים בתעשיית הנשק ורק רוצים לסכסך בין אומות העולם?" או שאתה הולך ברחוב ומתרים של קנסר-ריסרצ' שואל אותך "מאיפה המבטא הזה? אה, אתה מישראל - תפסיקו כבר לעמוד מאחורי כל המלחמות"?
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667787
אפשר להתעלם מן המציאות. זה מתחיל בקטנות עד שפתאום מאוחר מדי לברוח.
בימים אלה, בגרמניה, ליל הבדולח בזעיר אנפין.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667788
אם זה "ליל הבדולח בזעיר ענפין" אז כל איך אתה קורא לתג מחיר? מיקרו-אושוויץ? טרבלינקה זוטא?
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667789
אני אישית מתעב את כל הפעולות הדוחות של ״תג מחיר״, אבל מה שמעצבן אותי, זה שחברינו האירופאים מתרצים את האנטישמיות שלהם ב״זכויות אדם״ וכו.
החבר׳ה של תג מחיר לפחות לא צבועים וסביר להניח שיודו בפה מלא שהם שונאים ערבים.... נראה לי שיותר קל להתמודד עם נבלות כאלה, מאשר עם זאבים בעור כבשה...
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667798
תקרא את הכתגבה שקישר אליה הקרנף. זה נראה לך כמו "ליל הבדולח בזעיר ענפין"?!

האנטישמים באירופה לא צריכים תירוצים, הם פשוט הולכים למקומות שיקבלו אותם כמו שהם (אתה בטח מכיר את edl, bnp, ukip וכו', יש כאלה בכל מדינות אירופה). שקלת את האפשרות שהם לא "מתרצים את האנטישמיות שלהם" אלא שהם באמת לא אנטישמים אלא מאמינים בזכויות אדם?
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • אביר הקרנפים
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • אייל מאנגליה
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • איציק ש.
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • אביר הקרנפים
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • איציק ש.
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • אביר הקרנפים
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • איציק ש.
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • מאור ציון
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • אביר הקרנפים
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ירון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שםחובה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אמ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • QWERTY
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • QWERTY
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • איציק ש.
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • dd
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ירדן ניר-בוכבינדר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ירדן ניר-בוכבינדר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ירדן ניר-בוכבינדר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  האנשים שאומרים שהם אוהבים את המדינה • נמר טמילי
  האנשים שאומרים שהם אוהבים את המדינה • אייל מאנגליה
  האנשים שאומרים שהם אוהבים את המדינה • נמר טמילי
  האנשים שאומרים שהם אוהבים את המדינה • אייל מאנגליה
  האנשים שאומרים שהם אוהבים את המדינה • נמר טמילי
  האנשים שאומרים שהם אוהבים את המדינה • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ירדן ניר-בוכבינדר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ירדן ניר-בוכבינדר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • יהונתן בר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ארז לנדוור
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • איציק ש.
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • איציק ש.
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מה עם הסמיות הכפולה • הפונז
  מה עם הסמיות הכפולה • מאיה
  מה עם הסמיות הכפולה • הפונז
  מה עם הסמיות הכפולה • מאיה
  מה עם הסמיות הכפולה • אריק
  מה עם הסמיות הכפולה • מאיה
  מה עם הסמיות הכפולה • הפונז
  מה עם הסמיות הכפולה • מאיה
  מה עם הסמיות הכפולה • שוטה הכפר הגלובלי
  מה עם הסמיות הכפולה • יובל נוב
  מה עם הסמיות הכפולה • מאיה
  מה עם הסמיות הכפולה • האייל הפלמוני
  מה עם הסמיות הכפולה • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות-בעולמם של העבדים • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  תיקון • דב אנשלוביץ
  תיקון • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • איציק ש.
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אמ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל המקשר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל המקשר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל המקשר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • עומר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • עומר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  זאת שלנו זו גם כן • שוטה הכפר הגלובלי
  זאת שלנו זו גם כן • נמר טמילי
  זאת שלנו זו גם כן • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • עומר
  מצעד האיוולת של הפלצנים • אישקש
  מצעד האיוולת של הפלצנים • עומר
  מצעד האיוולת של הפלצנים • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • עומר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • איציק ש.
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • עומר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • אישקש
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • מאיה
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • אישקש
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • מאיה
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • אישקש
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • אביר הקרנפים
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • הפונז
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • נמר טמילי
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • אישקש
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • הפונז
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  OMG שבת • נמר טמילי
  OMG שבת • מאיה
  OMG שבת • נמר טמילי
  OMG שבת • אביר הקרנפים
  OMG שבת • אריק
  OMG שבת • נמר טמילי
  OMG שבת • אריק
  OMG שבת • נמר טמילי
  OMG שבת • אריק
  OMG שבת • נמר טמילי
  OMG שבת • אריק
  OMG שבת • נמר טמילי
  OMG שבת • אריק
  OMG שבת • נמר טמילי
  OMG שבת • אריק
  עגלי זיעה. • נמר טמילי
  עגלי זיעה. • אריק
  עגלי זיעה. • נמר טמילי
  עגלי זיעה. • אריק
  עגלי זיעה. • נמר טמילי
  עגלי זיעה. • אריק
  עגלי זיעה. • נמר טמילי
  גם אני כמו כל היהודים עסוק במספרים • נמר טמילי
  עגלי זיעה. • אישקש
  עגלי זיעה. • נמר טמילי
  עגלי זיעה. • יוסי
  עגלי זיעה. • צפריר כהן
  עגלי זיעה. • אישקש
  עגלי זיעה. • יוסי
  עגלי זיעה. • אישקש
  OMG שבת • ק
  OMG שבת • נמר טמילי
  OMG שבת • ק
  כבוד לאזרח • נמר טמילי
  כבוד לאזרח • ק
  כבוד לאזרח • שוטה הכפר הגלובלי
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • נמר טמילי
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • נמר טמילי
  כבוד לאזרח • מאיה
  הערך שלי יותר ארוך • נמר טמילי
  הערך שלי יותר ארוך • מאיה
  הערך שלי יותר ארוך • רון בן-יעקב
  הערך שלי יותר ארוך • מאיה
  הערך שלי יותר ארוך • רון בן-יעקב
  הערך שלי יותר ארוך • יוסי
  הערך שלי יותר ארוך • רון בן-יעקב
  הערך שלי יותר ארוך • מאיה
  הערך שלי יותר ארוך • רון בן-יעקב
  הערך שלי יותר ארוך • נדב
  הערך שלי יותר ארוך • מאיה
  הערך שלי יותר ארוך • מאור ציון
  הערך שלי יותר ארוך • שוטה הכפר הגלובלי
  הערך שלי יותר ארוך • מאור ציון
  הערך שלי יותר ארוך • שוטה הכפר הגלובלי
  הערך שלי יותר ארוך • נדב
  הומו נון ספיינס • אמ
  הערך שלי יותר ארוך • שוטה הכפר הגלובלי
  הערך שלי יותר ארוך • רון בן-יעקב
  הערך שלי יותר ארוך • נמר טמילי
  הערך שלי יותר ארוך • מאיה
  הערך שלי יותר ארוך • נמר טמילי
  הערך שלי יותר ארוך • מאיה
  הערך שלי יותר ארוך • נמר טמילי
  הערך שלי יותר ארוך • מאיה
  הערך שלי יותר ארוך • אריק
  הערך שלי יותר ארוך • נמר טמילי
  כבוד לאזרח • צפריר כהן
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • תשע נשמות
  כבוד לאזרח • נמר טמילי
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • מאור ציון
  כבוד לאזרח • צפריר כהן
  כבוד לאזרח • שוטה הכפר הגלובלי
  כבוד לאזרח • נמר טמילי
  כבוד לאזרח • שוטה הכפר הגלובלי
  החתול של שוורצנגר • נמר טמילי
  כבוד לאזרח • אביר הקרנפים
  כבוד לאזרח • נמר טמילי
  כבוד לאזרח • אישקש
  איך מתוך הסדק מבעבע, זעזוע • נמר טמילי
  איך מתוך הסדק מבעבע, זעזוע • שוטה הכפר הגלובלי
  איך מתוך הסדק מבעבע, זעזוע • מלאכי
  איך מתוך הסדק מבעבע, זעזוע • נמר טמילי
  איך מתוך הסדק מבעבע, זעזוע • נמר טמילי
  איך מתוך הסדק מבעבע, זעזוע • צפריר כהן
  איך מתוך הסדק מבעבע, זעזוע • נמר טמילי
  איך מתוך הסדק מבעבע, זעזוע • צפריר כהן
  נקמת דם ילד קטן • שוטה הכפר הגלובלי
  נקמת דם ילד קטן • נמר טמילי
  נקמת דם ילד קטן • מאיה
  נקמת דם ילד קטן • נמר טמילי
  נקמת דם ילד קטן • מאיה
  נקמת דם ילד קטן • נמר טמילי
  נקמת דם ילד קטן • צפריר כהן
  נקמת דם ילד קטן • מאיה
  נקמת דם ילד קטן • נמר טמילי
  נקמת דם ילד קטן • מאיה
  נקמת דם ילד קטן • נמר טמילי
  נקמת דם ילד קטן • מאיה
  נקמת דם ילד קטן • נמר טמילי
  נקמת דם ילד קטן • אביר הקרנפים
  נקמת דם ילד קטן • מאור ציון
  נקמת דם ילד קטן • מאיה
  כבוד לאזרח • ק
  כבוד לאזרח • שוטה הכפר הגלובלי
  כבוד לאזרח • נמר טמילי
  כבוד לאזרח • אריק
  כבוד לאזרח • שוטה הכפר הגלובלי
  כבוד לאזרח • ק
  כבוד לאזרח • ק
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • הפונז
  כבוד לאזרח • צפריר כהן
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • הפונז
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • הפונז
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • מאור ציון
  פעם שלישית גלידה • הפונז
  פעם שלישית גלידה • מאור ציון
  פעם שלישית גלידה • אישקש
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • שוטה הכפר הגלובלי
  כבוד לאזרח • תשע נשמות
  כבוד לאזרח • שוטה הכפר הגלובלי
  כבוד לאזרח • תשע נשמות
  כבוד לאזרח • ידידיה
  כבוד לאזרח • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ארז לנדוור
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • נמר טמילי
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • אריק
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • האייל האלמוני
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • אריק
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • האייל האלמוני
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • אריק
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • נמר טמילי
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • נמר טמילי
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • אריק
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • מאור ציון
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • אריק
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • נמר טמילי
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • מאור ציון
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • נמר טמילי
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • נמר טמילי
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • אריק
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  ''זמני בידיי'' • אנטילופה
  ''זמני בידיי'' • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האישי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האישי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אמ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ירדן ניר-בוכבינדר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל המקשר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  ויש לנו אבא קוראים לו הרס"ר! • קיצוני סיקי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  שיר נטול כותרת או נייר • נמר טמילי
  שיר נטול כותרת או נייר • מאיה
  כשהדוד שמחה שר • נמר טמילי
  כשהדוד שמחה שר • שוטה הכפר הגלובלי
  כשהדוד שמחה שר • נמר טמילי
  כשהדוד שמחה שר • מאיה
  כשהדוד שמחה שר • נמר טמילי
  כשהדוד שמחה שר • מאיה
  כשהדוד שמחה שר • מאור ציון
  כשהדוד שמחה שר • שוטה הכפר הגלובלי
  כשהדוד שמחה שר • מאור ציון
  כשהדוד שמחה שר • מאיה
  כשהדוד שמחה שר • תשע נשמות
  שר? הוא בוכה • שוטה הכפר הגלובלי
  שר? הוא בוכה • מאור ציון
  כשהדוד שמחה שר • מלאכי
  כשהדוד שמחה שר • מאיה
  כשהדוד שמחה שר • שוטה הכפר הגלובלי
  כשהדוד שמחה שר • מאיה
  כשהדוד שמחה שר • נמר טמילי
  כשהדוד שמחה שר • צפריר כהן
  כשהדוד שמחה שר • נמר טמילי
  כשהדוד שמחה שר • ק
  כשהדוד שמחה שר • ק
  כשהדוד שמחה שר • ק
  כשהדוד שמחה שר • נמר טמילי
  כשהדוד שמחה שר • ק
  כשהדוד שמחה שר • מאיה
  כשהדוד שמחה שר • נמר טמילי
  לשון בני אדם • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • תקוע בגרון
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • פטריציה
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • תקוע בגרון
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • תקוע בגרון
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • תקוע בגרון
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • תקוע בגרון
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • תקוע בגרון
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • תקוע בגרון
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • יוסי
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • יוסי
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • יוסי
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • יוסי
  Photo shoot • הפונז
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • הפונז
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • צפריר כהן
  Photo shoot • ידידיה
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • הפונז
  Photo shoot • תקוע בגרון
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  שקט, מקניטים • נמר טמילי
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אישקש
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • אישקש
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • אישקש
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • אישקש
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • אישקש
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • מאור ציון
  נבל ברשות התורה • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • מאיה
  עוברים אללה • נמר טמילי
  Photo shoot • הפונז
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • נמר טמילי
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • נמר טמילי
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • מאיה
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • נמר טמילי
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • מאיה
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • נמר טמילי
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • ק
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • ק
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • נמר טמילי
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • ק
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • easy
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • הפונז
  Photo shoot • מאור ציון
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • שוטה הכפר הגלובלי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • שוטה הכפר הגלובלי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מאור ציון
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מלאכי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אביר הקרנפים
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מאור ציון
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מלאכי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מאור ציון
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מלאכי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מאור ציון
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מלאכי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • ק
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • ק
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • ק
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אריק
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • ק
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • הפונז
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אריק
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  הזרזירים בחומש • ק
  הזרזירים בחומש • ק
  הזרזירים בחומש • נמר טמילי
  הזרזירים בחומש • איציק ש.
  הזרזירים בחומש • נמר טמילי
  הזרזירים בחומש • ק
  הזרזירים בחומש • נמר טמילי
  הזרזירים בחומש • ק
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • האייל האלמוני
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • האייל האלמוני
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • האייל האלמוני
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מאור ציון
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אישקש
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • ידידיה
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • ידידיה
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מאור ציון
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אישקש
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אישקש
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אישקש
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • ידידיה
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • ידידיה
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אביר הקרנפים
  מעולם לא התחרו כל כך הרבה תגובות מכל כך מעט מגיבים על תואר אחד • רון בן-יעקב
  מעולם לא התחרו כל כך הרבה תגובות מכל כך מעט מגיבים על תואר אחד • אישקש
  בהפוכה • הפונז
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • ידידיה
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • הפונז
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מאור ציון
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אישקש
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אישקש
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  חזון העצמות היבשות • אביר הקרנפים
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • צפריר כהן
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • מאור ציון
  הלנצח תאכל גרב? • צפריר כהן
  הלנצח תאכל גרב? • מאור ציון
  הלנצח תאכל גרב? • צפריר כהן
  הלנצח תאכל גרב? • מאור ציון
  הלנצח תאכל גרב? • ידידיה
  הלנצח תאכל גרב? • נמר טמילי
  הלנצח תאכל גרב? • נמר טמילי
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • אמ
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אח של אייל
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • אח של אייל
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • אח של אייל
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אח של אייל
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אייל האלמוני
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • עומר
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • עומר
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • אישקש
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • אישקש
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • צפריר כהן
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • רון בן-יעקב
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • רון בן-יעקב
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • רון בן-יעקב
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • רון בן-יעקב
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • האייל האלמוני
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • האייל האלמוני
  Photo shoot • ידידיה
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • האייל האלמוני
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • האייל האלמוני
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • החתול האלמוני
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אישקש
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אישקש
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אישקש
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • תקוע בגרון
  Photo shoot • רון בן-יעקב
  Photo shoot • תקוע בגרון
  Photo shoot • תשע נשמות
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • מלאכי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מלאכי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מלאכי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מלאכי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מלאכי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מלאכי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האלמונים • נמר טמילי
  מצעד האלמונים • האייל האלמוני
  מצעד האלמונים • הפונז
  מצעד האלמונים • האייל האלמוני
  מצעד האלמונים • נמר טמילי
  מצעד האלמונים • צפריר כהן
  מצעד האלמונים • נמר טמילי
  מצעד האלמונים • האייל האלמוני
  מצעד האלמונים • מאור ציון
  מצעד האלמונים • האייל האלמוני
  מצעד האלמונים • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מלאכי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מלאכי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מלאכי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מלאכי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אמ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מלאכי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ירון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ירון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצעקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • יוסי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • יוסי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • easy
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  נבלות שאוכלות איוולת • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מחמודינברג • נמר טמילי
  מחמודינברג • אריק
  מחמודינברג • נמר טמילי
  מחמודינברג • אריק
  מחמודינברג • מאיה
  Supplier Name Withheld • נמר טמילי
  מחמודינברג • מאור ציון
  מחמודינברג • אריק
  מחמודינברג • אביר הקרנפים

חזרה לעמוד הראשי

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים