בתשובה למאיה, 24/12/15 12:52
כבוד לאזרח 670249
ניטפוק: זרקו שם רימון עשן. במשרה הזה יש עשן בלי אש. נראה לי שבפעולה הזו לא רצו לשרוף, אבל רצו להמחיש בבירור שהיו יכולים לשרוף. הנחמה הקטנה שיש כאן היא שההתגובה החמורה להצתה יצרה קצת הרתעה נגד המעשה הקיצוני הזה.

אבל כשמגנים את שורפי הילדים, האם מגנים גם את מי שמנעו את הריסת בתי דריינוף (מקרה בולט של בניה לא חוקית בשטחים) תוך ביזוי מכוער של מוסדות השלטון (האם לא מדובר כאן על קבוצה של אנטי-ציונים או פוסט-ציונים?) מי מבין אנשי הימין (למעט יעלון) מעז להגן על המלכות? שם בנט גינה בסופו של דבר גינוי רפה וביבי לא התאמץ יותר מדי לגנות.
כבוד לאזרח 670285
יתכן שלאור התנהלותו והתבטאויותיו של בנט בעבר מדובר בסוג של ספין שנועד למשוך קהל בוחרים שדעותיו מרכזיות יותר. הוא לא גינה או התנער בהקשר זה מדברי חברו למפלגה, אורי אריאל, שביקש לסגור את המחלקה היהודית בשב''כ. וביבי, נו, הוא נגרר אחרי בנט בדיוק מאותה הסיבה.
כבוד לאזרח 670298
באשר לנקודה השניה שלך, אכן ביזוי החוק, גנבה בחסות הממשל.

מדובר כאן ביותר מאשר נרפות. דווקא הציבור המתיימר להיות ממלכתי, הוא המנסה לערער וחותר תחת מוסדות המדינה.

הוא המגנה אותם והמנסה להחלישם ללא כבוד לממלכתיות.
כבוד לאזרח 670300
מה שבכלל משעשע הוא שכל הדיון, אם הוא מתקיים בכלל, הוא רק על מבנים שנבנו על אדמה פרטית של פלשתינים. הריסה של מבנים שנבנו על אדמות מדינה (כלומר על אדמה שנגנבה מכולנו) - הס מלהזכיר. זה לא מונע, כמובן, מאותם אנשים עצמם לדרוש לטפל בחומרה בבניה הלא-חוקית הבדואית - שכולה על אדמות מדינה. הם אפילו לא מתביישים לטעון שאותם מפלים לרעה.
כבוד לאזרח 670308
אח ורק: https://www.youtube.com/watch?v=i35cagwpmd4
כבוד לאזרח 670357
המגזר שהכי מפונק בהכשרת בניה לא חוקית שלעיתים היא גזל פשוט כפי שציינת מאנשים פרטיים או מכולנו, מומחה בתלונות על אחרים וביבבות תנין. הייתי מכנה זאת בתואר אחר מ''משעשע''...

הבושה הלכה ונתקטנה. כאשר אתה מתרגל ליחס מיוחד עתיר תקציבים וגיבוי, אינך יודע אפילו שאתה אמור להתבייש במעשי גזל א-חוקי. (פרצופה של המדינה).

חזרה לעמוד הראשי

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים