בתשובה לאריק, 31/12/15 9:04
Photo shoot 670681
כאשר בעלות הברית שיחררו את חבל הסודטים ואת גדאנסק הם גירשו את האוכלוסיה האזרחית הפולשת (בין אם הגיעו לשם במהלך הפלישה הנאצית או שנולדו שם) בחזרה למולדתם בגרמניה, בלי גירוש זה, האוכלוסיה הילידית לא היתה משוחררת באמת, אלא היתה תמיד נתונה לאיום של מיעוט אירידנטי (ע''ע המיעוטים הרוסיים שהשאירו הסובייטים, ושמהווים תירוץ מושלם בעבור פוטין לפלוש לשכנותיו מדי פעם).
הערבים היושבים בארץ ישראל ודאי אינם משוחררים (גם לא אלה שיש להם אזרחות, דרך אגב). גם לא תפקידנו לשחרר אותם. הם כלואים באידיאולוגיה האימפריאליסטית של מנהיגיהם (''צומוד''). השחרור היחידי שאנחנו יכולים לעזור להם להשיג הוא השחרור מאותה אידיאולוגיה רצחנית. אבל הם גם לא כבושים - מדינת ישראל לא מונעת מאף פולש (אזרח או לא) למכור את הנדל''ן עליו הוא יושב במחיר מלא ולחזור למולדתו בחצי האי ערב, או לחליפין להגר לאחת מעשרות מדינות המהגרים שישמחו לקלוט אותו.
Photo shoot 670682
בהקבלה לתקדים הגרמני שהצגת, עלינו לכבוש את סעודיה ולגרש לשם את הערבים מישראל? כי הם לא מראים רצון לקבל אותם סתם ככה.‏1

תוכל לפרט אילו מדינות מהגרים ישמחו לקלוט פלסטיני שאין לו כישורים או הכשרה מיוחדים? בסך הכל יש כ- 150 מדינות בעולם, אתה אומר שעשרות מהן הן "מדינות מהגרים"?

1 רק לציין שלמיטב הבנתי את המערכת הפוליטית הבינלאומית, "תקדימים" מלפני שנת 48 פלוס-מינוס לא תופסים יותר. החוקים השתנו, ולמזלנו התזמון שלנו היה נכון והספקנו לתפוס לעצמנו חלקת אדמה לפני שזה נהיה מאוחר מדי, כמובן במחיר כבד ובנסיבות נוראיות.
Photo shoot 670684
לפי הדוגמה שהבאת הפלסטינים שגרשנו הם לא כבושים (נכון, הם פליטים) אבל הפלסטינים שלא גרשנו הם, אהם, תחת שלטון צבאי. המלה כבושים לא מתארת את זה נכון לדעתך?
אתה טוען שעצם זה שמדינת ישראל לא מונעת מהאוכלוסיה הכבושה לעזוב הופך אותה ללא כבושה. יש לך אסמכתא לזה או שזו המצאה פרטית שלך?
Photo shoot 670688
הם גם לא תחת שלטון צבאי. הריני לעדכנך כי הערבים הפולשים שיושבים בתוך מדינת ישראל הוצאו מהשלטון הצבאי ב1965. הערבים הפולשים היושבים ברצועת עזה נמצאים תחת שלטון חמאס מאז 2005, והרוב המוחלט של הערבים הפולשים היושבים ביהודה ושומרון (שטחי A ו B) נמצאים תחת שלטון עבאס (ועראפאת לפניו) מאז 1995.
Photo shoot 670705
אה, מעולה.
לא כבשנו והם לא תחת שלטון צבאי. טעות שלי.
הם פולשים ואחרי שנגרש אותם נחזיר לשומרון את תושביו המקוריים, השומרונים.

מה התכניות שלך לערבים הפולשים אזרחי ישראל?
Photo shoot 670745
השומרונים (מתי המעט שנשארו מהם לאחר הכיבוש וההשמדה הסיסטמית הערבית) חיים להם בשמחה ובנחת בשכם ובחולון, וימשיכו לחיות בשמחה ובנחת בשכם ובחולון ובכל עיר ישראלית אחרת שיבחרו לגור בה.
אני מאמין שכל הערבים הפולשים - לא רק בארץ ישראל אלא בכל רחבי המזרח התיכון - יתעשתו בסופו של דבר משאיפותיהם האימפריאליסטיות ויחזרו למולדתם בחצי האי ערב, כפי שקרה לאימפריאליזם הבריטי, הצרפתי והגרמני. מי שחושב שהערבים נחותים מהעמים האירופאים, ולא יוכלו להרפא מהאימפריאליזם כמותם, אינו אלא גזען.
Photo shoot 670766
מולדתם של השומרונים בשומרון. מולדתם של היהודים ביהודה. בתור מי ששואף בעוצמה גדולה לריפטריאציה של כל העמים איך אתה יכול להיות אדיש לקייס החזק במיוחד שיש לשומרונים על השומרון?

ואתה מצפה שהערבים במרוקו "ישובו" לחצי האי ערב ויחזירו את מרוקו לברברים? ואת מצרים לקופטים?
Photo shoot 670767
כנציג היבוסים בישראל, אני קורא לגירוש היהודים מירושלים, ותובע בעלות על העיר.

מממ. אני מקווה שאין אף הומו ארקטוס בסביבה.
Photo shoot 670772
-בדיוק מה שהמוסלמים עושים.
גזרו מציר הזמן את התקופה המתאימה שתתמוך באלימות (או בהתבכיינות) והתעלמו מכל מה שסותר את טענותיהם תוך הוספת שקרים וסילופים בעזרת אנשי שמאל.
בטיז איל כזב לא חיו 15,896 איש ואישה לפני מלחמת השחרור כי בורות המים גם בעונה גשומה מספיקים בקושי לעדר של 100 ראש.
Photo shoot 670778
אתה לא קורא את האייל לאחרונה?
Photo shoot 670832
העיקר ירושלים עברה לידי היהודים מן היבוסים באמצעות קניין הוגן, למרות שליהודים היתה זכות להעיף אותם משם מכוח הירושה.
Photo shoot 670768
לא רק שאני לא אדיש לקייס שיש לשמורונים על השומרון אלא שאני תומך בו.
לצערי, כפי שכבר ציינתי, השומרונים (בדומה לרוב העמים במזה"ת) עברו ג'נוסייד מידי הפולש הערבי ונותרו מהם מתי מעט (650 איש כיום). מעט מדי מכדי לקיים ריבונות, אפילו מעט מדי מכדי לשמר את קהילתם. תחת שלטון ישראל הם נהנים - וימשיכו ליהנות - מזכויות מלאות. באם - לאחר שהפולש הערבי יחזור או יוחזר למולדתו בחצי האי ערב - הם יבקשו אוטונומיה תרבותית ודתית בשכם או בחולון, לדעתי בהחלט אפשר לתת להם את מבוקשם, ולו לטובת שימור המסורת והתרבות השומרונית.
יתר על כן, אני חושב שבמקרה כזה יהיה כדאי ונכון לנהוג באותה צורה גם בדרוזים (בכרמל), בצ'רקסים ובבאהיים, ואפילו בארמים (בנצרת). אבל התנאי לכל זה הוא קודם כל הסרת האיום האימפריאליסטי הערבי.
Photo shoot 670774
מסכים בהחלט. לאחר הסרת האיום (לצערי לא נראה באופק) אפשר בהחלט לתת למיעוטים אתניים חסרי מוטיבציה להתפשט ולשלוט על אחרים אוטונומיה כזו או אחרת.
Photo shoot 670779
וואו, כמה יפה מצידכם.
Photo shoot 670781
נכון? וזה עוד כלום.
אנחנו נממן הקמת מרכזי הנצחה ולמידה לתרבויות אחרות שחלפו מעולם ונעביר 50% מתקציב הביטחון למו"פ של אנרגיות מתחדשות.
קודם נכבוש את מקדונלד ואחר כך נאכל פיצה.
Photo shoot 670815
למה צריך "אוטונומיה"? שיתנו חופש לכל אדם לעשות ככל העולה על רוחו, ירצו השומרונים או הארמים או האתאיסטים להתאגד במקום משותף ולנהוג לפי מנהגיהם, יעשו. לא ירצו, לא יעשו. למה הממשלה צריכה להחליט בשביל כולם מה הם צריכים לעשות ולאיזו קהילה הם אמורים להשתייך?
Photo shoot 670821
המשא והמתן יהיו כמובן מול ראשי הקהילה ולא מול כל אדם בנפרד.
Photo shoot 670784
אתה צודק. אני לגמרי איתך. רק אנצל את הפתיל כדי להזכיר שוב את הצורך הדחוף בגירוש הפולשים היהווהיסטים חזרה לשומר. זה לא יאמן שלאותם שבטים ברברים שסוגדים לאל מלחמה אכזר ותאב-נקמה, שבשמו הם כבשו, גירושו והשמידו את העמים שחיו כאן ללא כל התגרות מצידם, יש חוצפה לטעון מן הצדק לבעלות על ישראל.
Photo shoot 670787
נסה במחלקת אבידות ומציאות אולי ימצאו עבורך יבוסי או שומרי שתוכל להחזיר להם את הארץ.
מצד שני אם היה יבוסי כזה, בעיתון לאנשים חושבים כבר היו פותחים שמפניה.
Photo shoot 670788
לשומרונים כבר יש אוטונומיה תרבותית ודתית. קצת מצחיק שאתה תומך בקייס שלהם אבל מסכים לתת להם מה שכבר יש להם, ורק כאשר יגיעו ימות המשיח.

אם אתה תומך בקייס של השומרונים על השומרון למה אתה רוצה ליישב את השומרון ביהודים דווקא?
Photo shoot 670811
כדי לגרום לפולש הערבי להבין שמקומו לא כאן.
Photo shoot 670834
וזהו?

חזרה לעמוד הראשי

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים