בתשובה לק, 06/01/16 23:55
כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) 671135
לינץ' אינטרנטי הוא לא המטרה. יותר חשוב לשנות את השיח ולהכניס חזרה את השפיות והאינסטינקטים הבריאים.

את צינורות המימון והאנשים מאחורי הקרן לישראל חדשה וארגונים אחרים תוכל למצוא לבד אם ממש תרצה. מה שיותר חשוב הוא החיפוי והגיבוי שהללו מקבלים במשך שנים מקבוצה מסויימת של אומנים, תקשורתאים, אקדמאים ופוליטיקאים שרואים בעצמם מעצם התשייכותם למחנה, כמוסריים וערכיים.

בקרב הקבוצה הזאת שנמצאת בחזית תמצא רהיטות ולמדנות אבל אתיקה ורוח לא תמצא שם. ניצול מיני של עמדות כוח, בהחלט. הדמויות שנאבקות באלימות מינית וטוהר מידות שלטוני, כולל פמיניסטיות בכירות מודעות היטב למקרים שבהן נערות מהפריפריה הרוויחו את הנשגב בדרך מפוקפקת כולל נערים אבודים שנוצלו ופעם אחר פעם בחרו למלא את פיהם במים. כשכהן בן 60 משגל אבודה בת 18 שתעשה הכל למען השם הנאורים שותקים. כצ'חצ'חים בעיריות של ימנים חוגגים את מעמדם מדובר בבעיה לאומית וכולם יוצאים לצקצק מהחורים.

לגבי מערכת הצדק ועמדתה ממליץ שתענה בעצמך לשאלה מדוע לקרן לישראל חדשה חשוב לשתול דרך שת"יל משפטנים במערכת המשפט הישראלית ולא לממן באותם עשרות מליונים תכנית לעובדים סוציאלים או יועצים עסקיים או לשפר את מעמד האישה הערבית. הנזק שמערכת המשפט הישראלית גורמת במקרים שבהם עוות הצדק אפסי לעומת העוני, הבורות והבדלי המעמדות. איך הכשרת משפטנים תעזור למאות הפאטמות שעדיין נמכרות בקומץ דולרים מעניי הגדה לערביי ישראל? נסה להיזכר אם שמעת מנהיג מהמחנה הנאור הרהוט, האומנותי והתקשורתי שמגנה את הפוליגמיה של שותפיהם להרס המדינה היהודית.

הנאורים שותקים ומסתירים כשכדאי ולכן אתה ושאר הציבור לא יודעים מי מממן את החגיגה הטהורה. המימון מוסתר בקלות. לדוגמא, בהארץ הציגו בעבר מאמר שעסק במעצרו של פעיל שמאל שניהל אתר אינטרנט שתכניו קראו לאלימות נגד מתנחלים. במאמר כינו אותו ואת חבריו מתנדבים.

במשך שנים אותו פעיל אוטו-אנטישמי קיבל שכר מלא על עבודתו בוילה בשכונת יוקרה שממנה התנהלה האופרציה. הכרתי אותו מקרוב ואת גודל אסונו. אפשר לטעון שהכתב לא ידע ואפשר להאמין שכל הבוגדים שפועלים להרס המדינה עושים זאת בהתנדבות גם כשהם עוברים במשך שנים בין תפקידים בעמותות שונות וגם כשהם מגדלים ילדים וקונים בתים ומקבלים ג'ובים במוסדות ונשלחים לחו"ל להשתלמות קיקיונית. זה לא רק סורוס ופורד וזה לא רק קטאר והאיחוד או הקרן. הפואנטה שניתן להסתיר הזרמה של מליונים כל עוד יש לך חיפוי ומראית עין מכובדת ואתית.

אני בסה"כ מיידה אבנים במראה כדי להגביל את הכוח השלטוני. בג"צ הוא כוח שלטוני וגם לתקשורת שחוקרת מעמידה לדין את מי שצריך ומחפה על מי שצריך יש כוח לא מבוטל.
הזרזירים בחומש 671226
אני. רוצה להגיד לך משהו אחר, וסליחה על אי ההגההה.
אני בהחלט מבין את תחושת הנרדפות עעי השלטונות של צעירי חומש.
בסכ השלטונות האלו שלחו אותם תוך גיוס 100% מאמונתם ושליחותם ואחכ בגדה בהם והתחילה לרדוף אותם כפושעים.
ועל כך הוסיפו בגידה המבוגרים האחראיים של התנועה שלהם עצמם, ששיכנעו אותם שהנה אלוהים נותן אות בהתנתקות למשל

אתה יכול אגב לומר לי למה מופיע יחצ בפרסומי החדשות עליהם? יש לי כמה השערות, רובן הגדול לטובתם.
הזרזירים בחומש 671246
ואני מציע לכל הערבים באתר שחושבים על זה, להתפקד לתקשורת.
הזרזירים בחומש 671259
התקשורת משרתת אותם יפה. נתערב שלא תשמע בחדשות ערוץ 2 את מנטרת הנמר:
"הגורמים הפלסטינים הבזויים שהקימו סוכות אבלים לזכרו [*של המחבל הפלסטיני ישראלי] הם אויבי ישראל וצריכים לדעת, אנחנו לא נעצור עד שנהרוס ונמגר את תאי השנאה וההסתה שהם יוצרים, ומעודדים גלי טרור כנגד חפים מפשע.

ככה אמר שתקן אחד, איסמו בוז'י. מנהיג המחנה שהדביק על עצמו את המדבקה "הציוני".
הזרזירים בחומש 671260
מה בוז׳י אמר? את מה שציטטת בין המרכאות? בכל אופן לא תשמע את ההפרקה הזאת בערוץ 2 כי זה מניפסט ולא עיתונות.
הזרזירים בחומש 671266
הסבר מוזר כי מרוב מניפסטים של אנשי שלום יש כאלה שהתנתקו מאותה "עיתונות" מגוחכת.
אני רוצה להבין. ראש מחנה "נמסור את יהודה ושומרון ליש פרנטר" מכנה את אנשי הפרטנר "אויבי ישראל" וקורא לביטול חגיגות השאהידיזם המסורתיות וזה לא ידיעה מספיק חדשותית בעיניך?

למתקשים להבין את גודל ההצהרה מצד האיש הקטן:
"בפוסט שפרסם הערב בעמוד הפייסבוק שלו, כתב הרצוג: "הטרוריסט נשאת מלחם הוא רוצח נתעב שנטל בדם קר את חייהם של שלושה ישראלים, שני יהודים ואחד מוסלמי והותיר את משפחות רוימי, שעבאן ובקל אבלים בכאב נורא. הגורמים הפלסטינים הבזויים שהקימו סוכות אבלים לזכרו הם אויבי ישראל וצריכים לדעת, אנחנו לא נעצור עד שנהרוס ונמגר את תאי השנאה וההסתה שהם יוצרים, ומעודדים גלי טרור כנגד חפים מפשע. הרשות הפלסטינית צריכה לבער מתוכה את הפושעים הנתעבים האלה ולהוריד לאלתר את שמו של הרוצח מאתר משרד הבריאות הפלסטיני".
הזרזירים בחומש 671269
יהיה יותר טוב אם זה יאמר גם עם סימן שאלה ומפי אנשי חדשות ערבים, לא?
הזרזירים בחומש 671256
אין לי מושג ירוק לגבי צעירי חומש וגוגל יעזור לך יותר ממני.
הזרזירים בחומש 671271
עזוב, אני משלים עכשיו את מנת הטלויזיה ורואה שהשאלה שלי מיותרת. אז אולי עדיף ספר.

חזרה לעמוד הראשי

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים