בתשובה לדובי קננגיסר, 08/07/02 20:04
''מה יגידו השכנים'' 76991
מה זאת אומרת "אנשים צריכים להיות מודעים למראה שלהם" ו"לפחות לא להתפאר בו"?????
האם אתה מתקשה לתפוס שלאנשים שונים יש טעם שונה בבגדים? שיש אנשים שבטחונם העצמי כה מופלג שבניגוד אליך אין הם מרגישים שום צורך להצניע ליקויים. ובכלל, מה אכפת לך אם בחורה שמנמונת הולכת עם חולצת בטן שאינה מחמיאה ב-ע-י-נ-י-ך (ומן הסתם, בעיני חבורה שלמה של צופי ערוץ שתיים)?
לטובת מי בדיוק היא צריכה להיות "מודעת למראה שלה"? לטובתך? כדי שלא תיאלץ, מסכן שכמוך, להיגעל ממנה, ואחר כך עוד להתבדח על חשבונה עם חברים?
אנשים לא "צריכים" שום דבר בכל הנוגע למראה חיצוני. מי שמרגיש טוב עם עצמו לטוב ולרע הוא-הוא בר המזל, ולא מי שהתאמת הצבעים שלו קולעת לטעם הקולקטיבי.
''מה יגידו השכנים'' 77029
בראבו!
''מה יגידו השכנים'' 77100
כן, בשבילי ובשביל כל השאר. בשביל מה בחורות לובשות חולצות בטן, אם לא כדי להדגיש את המראה המצודד שלהן? ללבוש חולצת בטן כשהיא לא מתאימה למבנה שלך, זה פשוט טפשות. בגדים נועדו כדי להחמיא לגוף, לא להדגיש את הפגמים שבו. אני לא מוצא שום סיבה הגיונית לקנות חולצות מזן מסוים דווקא, כשחולצות אחרות יתאימו להן הרבה יותר (ולא, אני לא מדבר על האוהלים שנשות ישראל נוהגות ללבוש לפעמים). גם שמנות יכולות להראות טוב, ולמרות שאני לא מתכוון לאסור עליהן ללבוש מה שבא להן, הרי שאני בא בבקשה פשוטה והגיונית שאנשים ילבשו מה שמתאים להם. זה גם הרבה יותר נוח.
לא דיברתי בכלל על התאמת צבעים (אני עיוור צבעים), אלא על התאמת גוף. הרבה יותר פשוט ולא דורש הבנה באופנות מתחלפות. בסך הכל צריך להסתכל בראי.

אה, אגב, ברוכה הבאה לאייל.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים