בתשובה לשוטה הכפר הגלובלי, 11/08/02 10:08
תתפלא 84247
כשאתה לא משחק ב***, אני דווקא מעריך את כתיבתך.
תתפלא 84250
תודה, זה נחמד לדעת.

אלמלא הייתי פוחד להסתפח בעל כרחי לאגודת ההערצה ההדדית (בצרפתית זה נשמע יותר טוב) הייתי מחזיר לך מחמאה (שמגיעה לך), אבל אני כן ולכן אני לא.

ובסה''כ לעניות דעתי הבלתי משוחדת בעליל, המשחקים שלי לא מזיקים. בכל הכבוד, איזו קריצה או חיוך לא מורידים מאופיו המכובד של האתר, ואם אתה לא מאמין לי תשאל את הארסי.

ותודה שלא הגליתם את ההיא.
תתפלא 84255
יש פה כל מני מגיבים ומגיבות שהחליטו שהם ממונים על הצחוק וההומור. מקריאה באתר נראה שרק אחד וחצי הצליחו לקבל אהדה של הקוראים - פופק ומי שהיה ידוע בכנויו מיכאל. לעטוף את השטויות שאתה ואחרים שוטפים אותנו כמעט בכל שעה משעות היום בכיסוי שוא של הומור זה בדיוק מה שטל כתב - משחק בק**.
אתה צודק (כמעט) בהחלט 84265
אבל יש, כידוע, דרך קלה מאד להמנע מזה. ראית "שוטה הכפר הגלובלי" - עבור להודעה הבאה. דורש מעט משמעת עצמית, זה נכון, אבל אני בטוח שזה שווה את המאמץ.

ורק תיקון קל: לא ממונה ולא נעליים, אני כותב בסגנון שלי ומגיב באופן שנראה לי. אם רוב חברי המערכת חושבים שאני מהווה מטרד, יואילו נא להודיעני ואני מבטיח ללכת לשחק עם ילדים אחרים. כל זמן שהם אינם עושים זאת, אני לא מתכוון להתלבט לפני כל הודעה אם היא תמצא חן בעיני אייל אלמוני זה או אחר (ולא רק מפני שאין לי דרך לדעת).
אתה צודק (כמעט) בהחלט 84267
זאת כבר חוצפה. מחרבן לי ליד הדלת מצלצל בפעמון ומבקש נייר טואלט?

אני צריך משמעת עצמית כדי לדלג על הזיבורית שבה אתה מציף אותנו?

כמי שמודה שהוא משחק בק** המשמעת העצמית צריכה להיות שלך ואתה זה שצריך להוריד את רמת הק** שנפלטת מהמשחקים שלך. לא הומור ולא נעליים, סתם שעמומון מרגיז.
אתה צודק (כמעט) בהחלט 84274
אתה גר עם השרת של האייל? האבא שלך המציא את האינטרנט? יש לך אופציות? אני ביקשתי ממך משהו אי פעם? מישהו דיבר אליך בכלל? אני חייב לך איזה חוב גדול שאני לא מודע לו?

אגב, המילה ההיא נכתבת כך: קקי. אני חושב שרוב האנשים כאן כבר עברו את גיל 4 ויכולים לעמוד מולה בלי להתחלחל.

(אני גמרתי להגיב לך בענין זה, כדי שאחרים לא יתחילו להתלונן על הענף המשמים שמתפתח כאן ולא נצא מזה לעולם)
תתפלא 84318
כשאתה כותב "מי שהיה ידוע בכנויו מיכאל" אתה מתכוון למיכאל שרון? הוא היה אהוד???
מה אחוז הק** בכתיבתו? 84251

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים