נצלו את המערכת כדי לפעול נגדה 1263
התקשרו לאותם תאי טלמסר ותנו את שמות השירים שאתם אוהבים. הכריחו את המערכת לצאת מהלולאה.

או שמא אתם פשוט מעדיפים לולאה... עם תכנים אחרים? כלומר, לא תתנגדו ללולאת פידבק אם השירים המושמעים חזור והשמע הם שירים שאתם אוהבים, או חמור מכך, שירים שאתם כתבתם/שרתם...?
המערכת ואני 1264
כפי שציינתי למעלה, רשימת הבקשות אינה משודרת כפי שהיא, אלא עוברת עריכה וסינון. נסה לבקש שיר של KING CRIMSON ונראה מה יקרה.
באשר לשינוי תוכן הלולאה - למען ההגינות אציין כאן כי אני חבר בשתי להקות רציניות למדי, שאחת מהן עומדת לצאת לרדיו בזמן הקרוב - דבר הידוע לך אך לא לשאר הקוראים (ביקשתי מדובי לכתוב משהו בעמוד המחבר שלי, אך כנראה הוא לא הספיק לעשות זאת עדיין). מנקודת ראות זו, עדיין עדיף לי כי השירים שנשלחו לרדיו לא יכנסו ללולאה היסטרית של חודש (או שבוע) על מנת להישכח לתמיד לאחר מכן. חוץ מזה, לאחר שבילית חודש-חדשיים-שלושה בעבודה אינטנסיבית על שיר מסויים, אתה בדרך כלל מעדיף לא לשמוע אותו יותר מדי.
סתם הערה טכנית אגבית 1272
אגב- כבר הזכרת את חברותך בהרכבים התגובות למאמרך הקודם
המערכת ואני 1275
סתם כהערת אגב, בנוגע ל-King Crimson, נדיר לשמוע משהו שלהם ברדיו, וגם כשיש חריגים, זה כמעט תמיד I Talk To The Wind, הקליט יותר.
בתוכנית הלילה של גלגל"צ, "שתיקת הכבישים", יש (או היה, אני לא מעודכן) קטע מהשיר "Sleepless", מהתקליט "Red" בפתיח של התכנית, מה שתמיד גרם להפתעה מהולה בשמחה, שאחריה האכזבה הקבועה.
המערכת ואני 1280
ולשלב התיקון העצמי:
השיר הוא "Starless", והשפעת היא התירוץ היחיד שלי.
ד''ש מארמונו של מלך הארגמן 1392
האם שם השיר אינו Starless and Bible Black, מתוך האלבום הנושא את אותו שם בדיוק?
חוץ מזה, תודה: עכשיו רק שמתי לב שזה מוכר לי, והנה אתה גם אומר לי מאיפה.
ד''ש מארמונו של מלך הארגמן 1413
אכן, אם כי - אם אני לא טועה - השיר בוצע כבר ע"י ההרכב הקודם של KC, זה הכולל את David Cross על הכינור (ההרכב שהוציא את Larks' Tongues in Aspic המדהים), ויכול להיות - אם כי סביר שאני טועה - שחלק מהשיר מופיע כבר ב-Exiles מאותו האלבום.
אחחח, מה לא הייתי נותן בשביל לפתוח את הרדיו יום אחד במקרה ולשמוע שיר של KC מהתקופה שאחרי האלבום הראשון!
ד''ש מארמונו של מלך הארגמן 145626
שלום אדם !! אני כבר הרבה זמן מחפש את הפתיח של "שתיקת הכבישים" וניכנסתי לפורומים ואמרו לי שזה KING CRIMSON או BIORK או DURUTI COLUMN אבל זה לא זה! אני מיתכוון לפתיח שמתחיל עם גיטרה וממשיך עם כינורות אתה חייב לעזור לי אם יש לך מושג מה זה אז תישלח לי MAIL בבקשה תודה מראש מעין ברגמן
תודה , שיחקתם אותה!! 18389
אני רק רוצה להגיד לכם תודה.
אין לכם מושג כמה חיפשתי את השיר הזה מ"שתיקת הכבישים"ובמקרה הגעתי לפה ןמצאתי את זה.
אז תודה רבה רבה רבה!!!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים