העלמה עפרונית מדווחת מהשטח: 131137
במהלך קורס ‏1 שאני עושה עכשיו, נשלחתי להביא סיפור מכיכר דיזנגוף.
נו, קורה לטובים ביותר. בעודי תוהה איך אני מתגברת על העובדה שהכיכר כמעט ריקה ושאני מסרבת לכתוב מאמר קלישאתי על הפריקים ליד המזרקה, אני קולטת זמרת רחוב אורזת גיטרה.
טוב, רוב האנשים הרי לא מסתובבים ושרים בכיכרות, והיא אפילו לא נראתה מוזנחת. נגשתי בעדינות. "סליחה, אפשר אולי לדבר איתך כמה דקות? אני עושה עכשיו תרגיל, ומחפשת אנשים מעניינים ו.." היא דווקא נראית נחמדה, אבל מציינת ש"המפיק שלה" אחראי על הדברים האלו. פנייה חרישית ל"מפיק" שמתגלה כבעלה, נענית באגרסיביות לא מובנית. מה ההתלהבות הגדולה? כולה קבצנית, מה ז'תומרת "לא מתאים לנו פירסום כזה עכשיו"? איזה פירסום? ת-ר-ג-י-ל-! טוב, אם אנשים מפחידים שתופסים תחת אני לא מתעסקת, ולכן (מתוך חשש כן לחיי ולנשמתי התמימה) אני עוברת להציק לאנשים אחרים.
לגמרי שכחתי ממנה
בוקר למחרת, אני יושבת מול "מעריב" ורואה תמונה של קבצנית מוכרת. מתחת לתמונה אני קולטת "מירי אלוני, שרה אתמול בכיכר דיזנגוף, וקבצה נדבות".
הייתי בהלם. הייתי בשוק. הייתי המומה, והתחלתי לדפוק את הראש בקיר.
מישהו אמר פשלה קולוסאלית?!

1עדיף שלא תשאלו.

_________
העלמה עפרונית, בטוחה שעוד שנתיים זה נורא ישעשע אותה, אבל בינתיים זה מאד לא.
העלמה עפרונית מדווחת מהשטח: 131474
פרנסתה של מירי אלוני מתקפחת לא רק בגלל הקיצוצים והמצב וכל השאר, אלא בגלל סיבה אחרת, ייחודית לה ומאוד עגומה: אנשים שרוצים להזמין אותה ללמופעים (מזכירי מושבים, מתנ"סים, מזכירי ועדי עובדים, מי שלא יהיו) נמנעים מלעשות את זה פן יצטרכו, בדרך אליה, לשאת ולתת עם בעלה המופרע והמטורף.

קומון נולג'.

עפרונית, טוב שהיה לך שכל להתרחק ובפעם הבאה שאת רואה את האיש ממרחק מאה מטר - נוסי על נפשך. זהו הדבר הנכון לעשות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים