איזון יחסים למען ההגינות והחוק 270661
היחס אל טלי פחימה, הרב עוזי משולם, פנחס ולרשטיין

תגיד ראש השב"כ: מה בעצם היה הקשר שלכם לפרשת ילדי תימן הגנובים המכורים? על איזה ארכי פושעים ועבריינים אתם מגוננים? על פי איזו סמכות? על פי איזה חוק? זה הוא חוק האלימות הממסדית שתתפוצץ לכם בפנים

הרב עוזי משולם מיהוד ביקש חקירה חוקית בפרשת גניבת ומכירת אלפי ילדי ישראל, ומה עשיתם לו?

עשרות סוכני שב"כ חמושים התחפשו לתלמידי הרב וחוללו מהומה בחצר הרב, אתם התנפלתם עליהם כעל אוייבי המדינה, ומה אתם עושים היום כאשר מנהיגי המתנחלים מכריזים בריש גלי ובפרהסיה, מלחמה על החוק בישראל? אתם שותקים !

עם ישראל תתעורר, אין לך שלטון, אין לך משפט חוקי, אין לך עיתונות אתית.

ההתעללות בטלי פחימה זה קצה הקרחון שמעיד על הסכנה הלאומית הרחבה הצפויה מפני גונבי השלטון בישראל.

קומו להתארגן למגר בדרך חוקית את השלטון הפושע, לחבוש את מאות עברייני הממשל בבית הסוהר.
איזון יחסים למען ההגינות והחוק 270679
עזוב, אדי, זה לא יילך. נכון, הרעיון להציג אותך כאויב השב"כ נראה טוב בהתחלה, אבל אני לא חושב שזה מצליח לנו.

אתה חושב שאם תכתוב "אלפי ילדים" זה יספיק כדי שהציבור לא יחשוד בגודל האמיתי של השוד ההוא, שהיה מליוני ילדים לפחות? נדמה לי שהציבור יותר חכם מזה. מאחר ומכל חור צצים פרצופי הילדים הגנובים בהמוניהם, האמת הולכת ומתגלה, ולא עוזר כלום.

בקשר לסוכנים שהתחפשו לתלמידי הרב, אם אתה זוכר את פגישת התדרוך, נאמר להם במפורש שהם הולכים לחטוף מכות רצח כאילו הם אויבי המדינה, והכל כדי להסיר חשד. צריך להזכיר לך את המהומה שהתחוללה שם, בפגישה ההיא אצל ראש אגף הילדים החטופים, ואיך בסוף הסתדרו איתם על תוספת דפ"ק (דמי פגיעה קרבית) חד פעמית? קורה משהו לא טוב עם הזכרון שלך, אדי? אולי כדאי שתקפוץ שוב למרפאה לבדוק אם הצ'יפ שהושתל אצלך לא מקולקל.
המחלקה האנטישמית היסטרית 270755
המחלקה המזרחית בשב"כ, המחלקה האנטישמית ! היסטרית ממש.

לאחר שהשב"כ הצליח לארגן חרם תקשורתי מלא עלי. השכיחו את זכרוני מהציבור, כפ שאמר לי נתן שיפריס עצמו, לאחר שמנהיגי המדינה המנהיגים כאן משטר של אוליגרכיה ואפרטהייד, כבר חשבו שנפטרו ממני לעולם.

פתאום בא להם, אתר "האייל הקורא" כזה תרבותי, כזה דמוקרטי, כזה פתוח ואמיץ (יבורכו מקימיו עורכיו ומנהליו) האייל הקורא מאפשר לי לכתוב קצת אמת מול נהרות השקר ושטיפת המוח מטעם הממסד הישראלי העיתונות והשב"כ.

ראו נא את הרגישות הגדולה של השב"כ הישראלי הפוליטי ברגע שאני כותב משהו.

אני שאול אתכם:- אם איני דובר אמת אז מה אתם פוחדים כל כך?

אחד מכותבי השב"כ האנונימיים, נחבא כאן מאחורי שם בדוי, מציג עצמו כאיש שב"כ - "ש מהשב"כ" - הוא מצרף גם אותי כביכול, לארגון השב"כ שמפר חוק בעת שהוא פוגע ביהודים על לא עוול בכפם.

ש מהשב"כ מנסה בערמומיות להזיח אותי לאיזור הדמדומים של הגדרת "קונספירציה" באיזור הדמדומים הזה, מטייח מטשטש ומעלים, הממסד הישראלי פשעים חמורים נגד המין האנושי ונגד העם היהודי.

בעזרת הפלגות, הגזמות ושיווי מימד מגוחך לכל נושא רציני מקווה ומנסה השב"כ (להערכתו המוטעית) לדחות כל דיון ענייני רציני, להפוך את הכל לילצנות ובדיחה, בדרך זו לחמוק מליתן דין בפני העם על פשעי מלחמה ופשעים נגד האנשות.

שלא כמו "ש' מהשב'כ" אני חותם:- "אדי מלכא מור", אני כותב את דברי בשמי, מזדהה בשמי ובשם משפחתי המלא ועומד מאחורי כל דבר שאני כותב.

מתוך כוונה לגנוב את דעתכם, הנוכל שמכנה את עצמו "ש' מהשב"כ" מספר לכם כאן על "תדרוכים" שעברתי כביכול ביחד עימו בגדר השב"כ.

אני מציע לו כאן בעדות של כל הנוכחים וש אבות האתר הזה, פיצוי של 100.000 $ אם יוכיח שהדברים האלה שכתב, כוללים רסיס אחד של אמת.

הפעמים היחידות שבהם נפגשתי עם אנשי שב"כ אלו היו מקרים שאותם אנשי השב"כ נתן שיפריס ואימו ניסו להוביל אותי ואת חברי אלי נקיטת אלימות, ולפעולות שיסבכו אותנו ויאפשרו לאסור אותנו ואולי להרוג אותנו בכלא כפי שנעשה לרב עוזי משולם. אם פגשתי אנשי שב"כ אלה היו בדרך כלל סוכנים שצוו לרדוף אותי, סוכנים מהמחלקה המזרחית בשב"כ - אותם האנשים שרצחו את הרב עוזי משולם ביהוד, הם בעצמם ניסו לדחוף אותי לאותה הדרך עצמה, הם ניסו לסבך אותי בפלילים, רקמו מזימות שונות נגדי, ניסו לרצוח אותי, מבלי להסתכן בכך שישראל השניה שעבורה אני נאבק כבר 30 שנים, תדע ותקום לנקום את דמי.

השב"כ ביחד עם המשטרה אינם חדלים לרקום לזמום לרקוח ולנסות לפגוע בי, וכמה שאפשר, לפגוע יחד עימי בכמה שיותר יהודים מזרחיים.

הבינו אחים לקח לי הרבה שנים להבין שהממשל הישראלי רואה ביהודים המזרחיים שמעזים לדרוש זכויות אדם, כאויבי המדינה.

אחת המזימות שהופעלו נגדי ונגד עם ישראל כולו: בסוף חודש יוני 1998 התבקשתי על ידי אורה שיפריס, נתן שיפריס, שלמה סמרי, ויצחק קרן, (כולם אנשי המחלקה המזרחית בשב"כ לדעתי. לקבוע מועד לקיום אסיפת מחאה עבור משפחות נפגעי גניבת ומכירת הילדים.

סירבתי לקבוע את המועד ודרשתי מאורה שיפריס שהיא עצמה תקבע את המועד אך היא כעסה ועמדה על כך שאני אקבע את המועד, כאשר מחקתי מדף ההסבר שנועד להפגנה - הוראות לנקוט באלימות קשה והחלפתי אותן בהוראות לקיום אהבת ישראל, וקראתי לנהוג בהפגנה בדרכי תרבות ונועם - כעסה עלי אורה שיפריס מאד, ציינה שכתיבתי נחותה ופגומה.

אכן בתאריך 05.05.98 נערכה ההפגנה הזאת בגן העצמאות בירושלים, כאשר הממסד דאג שההפגנה תהיה בלב גן העצמאות שהוחשך כליל.

כל ההפגנה הזאת תוכננה ובוצעה על יד השב"כ, מתוך כוונה להשתמש בה כרקע למעשה רצח נוסף שתכנן השב"כ.

הכוונה היתה לדרדר את ההפגנה לאלימות ולהצדיק את הרצח של ד"ר יעק זיגלבוים רופא הכלא שנרצח למחרת ההפגנה בבוקר על ידי השב"כ הישראלי.

אכן למחרת ההפגנה, בבוקר 06.05.98 נרצח ד"ר יעקב זיגלבוים רופא הכלא ואילו העיתונות והתקשורת הנשלטים על ידי מדינת אינטרסים, משטרה ושב"כ, עשו כל מאמץ לטפול את האשם בדבר רצח רופא הכלא על המפגינים ועל כת תימן משולם שלא היתה ולא נבראה.

תלונה שהגשתי למשטרה ובה פירוט על החשודים האמיתיים נדחתה בנוסח "מכתבך נתקבל בתודה"

אזרחיות ואזרחים, עליכן לדעת:- במדינת ישראל מותר לשב"כ לבצע כל פשע נגד כל אזרח.

איזה דוגמא יותר טובה יש לנו מרצח האזרח מס' 1 במדינה, יצחק רבין, שנרצח וככל הנראה נעשה בו לאחר מכן וידוא הריגה בבית החולים.

אין איש יודע בוודאות, מדוע השב"כ פתח את השורות ואיפשר לרצוח את רוה"מ המנוח?
באילו נסיבות נהרג איש השב"כ שצעק "סרק סרק" (יואב קוריאל) מדוע לא נחקרו כיאות כל השקרים של יורם רובין איש השב"כ שהוא החשוד ברצח רבין, מדוע לא ניתנו ליגאל עמיר ההגנה והחיסיון של המדינה כדי שיפתח את הפה, יספר את האמת לאחר שהצהיר שאם יספר אותה תרעד האדמה.

לאחרונה נדחו בלא בירור תלונות שלי כנגד רציחת השתקה של אנשים חפים מפשע על ידי השב"כ מסיבות פוליטיות ואחרות.

התלוננתי גם על חשד לרצח שמריהו כהן המזכיר הראשי של בית המשפט העליון שנקלע למחלוקת קשה עם השופט אהרון ברק ואיים לפרסם ספר על כל סודות מערכת המשפט.

ניסיתי בנוכחות עדים ובהם פרקליט, לשכנע את שמריהו כהן שייכנע מפני כוחות עודפים ממנו ושיסיר את האיום בדבר כתיבת הספר, הזהרתי אותו כי הוא עלול להרצח אם ימשיך להיאבק בממסד, אך שמריהו התעלם מהזהרתי, אך הוא סירב לי וימים ספורים לאחר מכן נפטר מדום לב פתאומי. אני טוען ששמריהו כהן נרצח על ידי השב"כ רצח של השתקה.

את התלונה האחרונה שלי העבירו עדנה ארבל ואלייקים רובינשטיין לחקירת המשטרה עצמה "החתול שומר על השמנת", זאת בזמן שרובינשטיין וארבל יודעים היטב שלפי הוראות סעיפים 58-59-60 לחוק סדר הדין הפלילי, למשטרה בישראל אין סמכות ורשאות להחליט בגורל של תיק פלילי שדן בעבירה מסוג פשע.

ראש מחלק חקירות ותביעות במטה הארצי במשטרה סגרה את התיק שהיתה חייבת להעביר להחלטטתו של פרקליט המחוז, החריגה החמורה הזו נעתשה בגיבוי מלא של רובינשטיין וארבל. כך נמנע, שוב, מהציבור לדעת מה עשה נתן שיפריס גיבור המהומות בחצר הרב עוזי משולם? ומה עשה אותו שיפריס במאהל האמהות המזוייף של ויקי קנפו השחקנית בשכר שגוייסה להחניק את זעקתן של האמהות וילדיהן המורעבים.

שיפריס גיבה והדריך את איילה סבאג' פרובוקטורית של השב"כ להצית בנוכחותי צמיגים במאהל האמהות וכך לאפשר למשטרה לעצור אותי ולהרוג אותי כמו שעשו לרב עוזי משולם.

לאחר שאנשי היחידה לאבטחת אישים בשב"כ פתחו את השורות ואיפשרו לרוצחי רבין לטבוח אותו ברוב עם. הם נחבאו מאחורי חומת "הבטחון מעל לכל" כביכול.

שימו לב אזרחים באיזה בוז מתייחסת אליכם מערכת המשפט במקרה של בירור ענין הרצח על ידי מי שהיה נשיא בית המשפט העליון השופט מאיר שמגר.

ראש ממשלה נטבח בפרהסיה, לאמור: המערכת להבטחת אישיםפ נכשלה ופשטה את הרגל, עכשיו כדי שלא יתנו את הדין על מעשיהם הנפשעים, הם מונעים חקירה בשם הבטחון כביכול, והעם האדיש שלנו אוכל רת כל הבדיות הללו.

שופטים ובעלי תפקיד בכירים במערכה לאכיפת החוק רחצו בנקיון כפיהם אך שיתפו פעולה עם מגמת השתקה, העלמה טיוח ושיבוש משפט.

השופט מאיר שמגר, נתן למגמה הזאת את שמו ואת הקרדיט שהיה לו בציבור, הוא ניהל הליך סודי - בבירור פרשת רצח רבין - במקום שהיה צריך וחייב להיחשף כל התהליך כולו לאור השמש, מכיוון שלאחר שראש ממשלה נרצח, אין כבר מה להגן על סודות של המחלקה להבטחת אישים לאחר שכאמור, כבר פשטה המחלקה הזאת את הרגל, צריך היה לבדוק הכל בפומבי. כהגנה על ראש הממשלה הבא.

בשם "שמירת הבטחון" בתחום ההגנה על אישים, הפקירו המדינה, המשטרה, השב"כ והמשפט את זכותו של ראש הממשלה המנוח, זכות משפחתו וזכותו של כל אזרח במדינה, לקיום חקירה הוגנת וחוקית.

המשפט שובש, קונספירטורים מטעם, כמו נתן גפן, ברי חמיש, ועוד, מילאו תפקיד חשוב בגניבת דעת הציבור ולאחר מכן זחלו בחזרה אל ביבי הריגול האפלים מהם עלו.

השב"כ זה ארגון נכלולי וערמומי, הוא נוהג להגן על עצמו בכך שהוא נוהג להלשין על עצמו בצורה מבוקרת בפני הציבור כך הוא משחרר לחצים, מכניס חצאי אמיתות שמתפרסמים בלשון לצון ובדיחה, מזיח את הנושאים הכי כאובים אל איזור של בדיחות הדעת וחוסר רצינות, עוטף את הכל במלה שהפכה למותג המשמש להשמדת זכויות האדם בארצנו "קונספירציה" כך הם חומקים מגילוי האמת.

כך למשל הוציא נתן שיפריס לאור והפיץ בעזרת אנשי השב"כ "עיתון" של תרמית ובדאי בשם "ושבו בנים לגבולם" בגדרו פרסם השב"כ שמות של אלף וחמש מאות ילדים שנעלמו, בדרך הזאת חשב השב"כ להעלים עוד קרוב לעשרת אלפי ילדים שנגנבו על פי קוד עדתי, חלקם נמכרו, חלקם נמסרו לממשל האמריקאי לצורך עשיית ניסויים רפואיים קשים ומרים, באנשים חיים, במחקרים על השפעת קרינה של איזוטופים וחומרים רדיואקטיביים על גופים חיים.

בימים אלה מחולק התקליטור של "הערוץ החופשי" שכולל את כל הפרטים והראיות לפעילות ממסדית ישראלית בלתי חוקית שכללה פגיעה שלא כדין באזרחי המדינה, על ידי השב"כ שמופעל למטרות פוליטיות פנימיות על ידי אנשים בכירים בממשל.

הסרט של מוטי לרנר
כמוה כרצח חוזר של יהדות השואה.

בלילות האחרונים משודר בערוץ 1 בטלוויזיה סרט התרמית המשוכתב שנכתב על ידי מוטי לרנר והוכשר על ידי נשיא בית המשפט העליון אהרון ברק, המוצג כאן על ידי תקשורת כוזבת כ"מר זכויות האדם".

הסרט הזה על "קסטנר הצדיק" בא לטהר את מעשי הבגידה ושיתוף הפעולה עם הנאצים על ידי הממשלים של בן גוריון, שרת גולדה קולק ואחרים שפעלו באמנצעות סוכניהם ואף חילצו מן הכלא ארכי מרצחים כמו קורט בכר, שהיה בזמנו מפקד כל מחנות הריכוז ויד ימינו של היינריך הימלר, ולאחר המלחמה סחרו מנהיגי ישראל עם השודד המרצח הזה.

פרסום הסרט והקרנתו בימים אלה מעידה על נסיונות נמשכים עד לימינו אלה, לטיהור הבלתי חוקי והבלתי מוסרי שטיהרו מוסדות המדינה ובית המשפט בכללם את הפושעים ששיתפו פעולה עם הנאצים וחלקו עימם ברכוש שנשדד מיהדות אירופה במיוחד מיהדות הונגריה.

העובדה שהסרט משודר בתקופה שאהוד אולמרט ממנהיגי הליכוד מכהן כמשנה לראש הממשלה ומכהן כשר הממונה על רשות השידור ואילו הליכוד אוחז את השלטון, מעידה כי השותפות במכירת והסגרת עמנו, כללה הרבה יותר מפלגות ושותפים ממה שחשבנו עד כה, גם הליכוד מסתיר עד היום את כל הידוע לו על הפשעים הללו ואם לא די בכך הנה ראש הממשלה שרון שהוא השר האחראי על השב"כ, מתיר לשב"כ לרדוף את מי שמנסה לחשוף את האמת. - ובכלל הנרדפים אותי כותב שורות אלה. אדי מלכא מור.

גם הליכוד וגם המפלגות שתומכות בו. כולם שותפים מלאים בפשעי השמדת עמנו גם הם וגם מנהיגיהם צריכים לעמוד למשפט אמיתי ופומבי של העם. במיוחד על עצם עובדת ההשתקה הגדולה שהליכוד משתיק ומונע כל חקירה אמיתית בפרשה.

אחיות ואחים הבינו:- מדובר כאן באחד מן הפשעים המתועבים והשפלים בתולדות המין האנושי. פשע של שותפות מלאה עם הנאצים בהשמדת עמנו. אנא, לימדו את הסיפור הנורא על התרמית היהודית/נאצית של מכתבי "קנייר מיזה" בהונגריה, תרמית שהביאה מאות אלפי יהודים להלחם על מקומם ברכבות המוות.

למדו את הסיפור על השטן בקנייר מיזה שאני מפרסם בתקליטור, תבינו עם מי יש לנו עסק ותדעו סוף סוף- אלו עבריינים השתלטו על השלטון במדינה.

לאלה שכבר מתכוונים לטעון נגדי שאני מגזים, אני מפנה אתכם לדברים הללו שאני אומר עתה, שאותם אמר בפה מלא, לא אחר ממי שהיה שר המשפטים במדינת ישראל, שמואל תמיר ז"ל, נא לקרוא את ספרו "בן הארץ הזאת" בהוצאת מגנס. וכן נא לקרוא את ספרה של חנה ארנדט "איכמן בירושלים - דו"ח על הבנאליות של הרוע" בתרגום והוצאת "בבל" וכן נא לקרוא את הספר "כחש" של בן הכט, אחד מגדולי חסידי אומות העולם.

עם ישראל לא יוכל לקום ולהתאושש עד אשר תבוררנה כדין ועד תומן פרשיות פשעי מגשימי הציונות והממסד הנוכחי בקשר לשותפות עם הנאצים בפרשת שדידת והשמדת יהדות אירופה ובפרשת גניבת ומכירת ילדי ישראל מעדות המזרח.

לא יעלה על הדעת שמכחישי השואה ומסתירי הפושעים משתפי הפעולה מקרב ההנהגה היהודית עצמה יישבו בשלטון, ובבית המשפט ובעמדות בכירות.

לא משנה כמה גדולה אמונתנו בה' ההיסטוריה של העם היהודי הוכיחה שוב ושוב כי האל איננו מוחל על פשעים ועוולות שנעשים נגד בני עמנו.

ברור שחמת ה' בוערת כאש על מעשיהם הנפשעים של מי שמוצגים כמנהיגינו, ובעיקר על העובדה שאין הם מועמדים לדין.

כל הסיפור עם הרב עוזי משולם היה, ופרשת הזעקה על גניבת ומכירת הילדים, היתה:- סבו הקדוש של משולם, צדיק יסוד עולם, הרב חיים סינוואני ז"ל ביקש מהרב משולם לגרום לבירור ולמירוק ולחרטה בדבר הפשע הנורא של הסגרת ילדי תימן לנסיונות רפואיים קשים ומרים, ומכירתם לזרים.

הרב סינוואני זצוק"ל קיווה שאם ייעשה נסיון לבירור למטה, אולי יראה את זה הקב"ה כ"דין שנעשה למטה" ולא יקפיד להחיל עלינו "דין למעלן במלוא חומרתו ועברתו.

הרב הצדיק רבי נחמן מברסל"ב אומר בליקוטי מוהר"ן מהדורא קמא, סימן קסט:

"ועל ידי זה שהאדם דן ושופט את עצמו, על ידי זה ממתיק ומבטל הדין שלמעלה. כי "כשיש דין למטה אין דין למעלה" וגו.

הממשל הישראלי הכוזב, שדואג רק למקורביו, ולאינטרסים של האליטות, ואין בו שום אהבת ישראל אמיתית, משחק משחק כפול, מצד אחד, העביר חוקים ישראליים כמו החוק לעשיית דין בנאצים בשותפיהם ועוזריהם, וחוק האוסר על הכחשת השואה, מצד שני, כל ממשלות ישראל עד כה משתפות פעולה להשתקת והכחשת האמת מאחורי הפשעים הללו ולרדיפת כל מי שמעז לדרוש בירור וחקירה חוקיים ופומביים.

אותי למשל כבר ניסו לרצוח כמה פעמים, אבל הם אינם מוכנים להסתכן בהשארת עקבות ברצח של מי שייסד את הפנתרים השחורים ומסמל כאן את המאבק העיקש למען עניי עמנו על רקע עדתי.

מעטים יודעים את חלקו הדומיננטי ותרומתו של הממשל הישראלי עצמו ושל מנהיגים "גדולים" שחלק מהם חי עימנו עדיין נהנה מפםנסיה גדולה וכבוד מדומה, כאשר מדובר באנשים שסייעו בהרדמת אחינו בהונגריה,והבאתם למצב בו הוכשרו לשוד לטבח ולשריפה.

עוד בשנת 1939 יצא ארלוזורוב בשליחות בן גוריון אל הצורר היטלר והסדיר את מה שנקרא אז "הסכם ההעברה" עודד גירוש יהודים מגרמניה, הניח את אבן הפינה לתפיסת היסוד של "יודנריין" מדיניות של ארצות בלא יהודים, האריזציה השוד והגזל שבאו בעקבות המדיניות הזאת, הסכם ההעברה היה הבסיס הראשון להקמת המערכת של קורט בכר והגאולייטרים הכלכליים שחוללו את שוד רכוש אחינו לפני השמדתם.

כיאות לארכי פושעים שאינם משאירים אחריהם עקבות, נרצח ארלוזורוב והושתק. בדיוק כמו שנרצח קסטנר בעת שקמה סכנה שיפתח את הפה ויספר מי באמת עמד מאחורי מכירת עמנו, הסגרת חנה סנש ועוד דברים "נאים שכאלה".

ההנהגה הציונית הצירה התנכרותה לבני עמנו.

כאשר הודיעו לנשיא ההתסדרות הציונית העולמית חיים וויצמן, לימים נשיא המדינה, כי גורל נורא מצפה ליהדות אירופה, וחייבים להתגייס להצלתם, אמר: "הם אבק אדם, זלזל בעולם אכזר יתייצבו לגורלם"

אחיות ואחים, אנו חייבים ליצור מצב שיאפשר מניעת המשך שימוש שליטינו בכוח השלטון כדי למנוע חקירות פליליות נגד עצמם, וימנע מהם לשבש הליכי משפט ולהעמיד את עצמם מעל החוק.

ראש ממשלה נרצח כאן והחקירה נכבשה, המשפט שובש, ואין ידיעה ודאית מדוע נרצח יצחק רבין ז"ל ועל ידי מי.

אפילו משפחתו מפחדת לדבר.

הדרך היחידה לגרום להעמדתם לדין של בעלי שררה שמשתיקים חקירות ומשבשים הליכי משפט היא - ראשית לכל -בהורדתם מן השלטון, בחקיקת חוקים שימנעו מהם להתקרב אי פעם לכל עמדה צבורית.

הדרך הנכונה איננה בהעפלה אל בית המשפט העליון דוגמת ארבל ורובינשטיין שניים מן המלבינים הלאומיים של פשעי המנהיגות

העם חייב להפיל את השלטון.
צריך להקים מותב שיפוטי מתחלף של מושבעים שיבצעו חקירה מלאה ופומבית בכל חשד על בצוע פשעים ממסדיים נגד העם היהודי.

אנו חייבים להפסיק את ההטעיה והתרמית שמשטים בנו ומונעים קיום החוק.

אנו חייבים לקבל תשובות אמת מספקות מכל אחד מן החשודים.

את ההרחבה הזאת לתגובתי הקודמת עשיתי כתגובה לתגובה של "ש' מהשב"כ" גם כדי להמחיש לראש הממשלה שרון, ולשב"כ הישראלי עוד פעם, שאינני מפחד מהם.

אני בטוח שדין ה' קרוב לנחות על כל מי שראוי לכך.

להראות לך "ש משהבכ" ולשולחיך:- ראה תראה שהאמת תפרוץ ביתר שאת שבכל פעם שתתחכמו, ותגבירו את הדיכוי ואת הרדיפה, הכל פעם שתסתננו לאינטרנט, תתחבאו מאחורי שמות אנונימיים, תכפישו תשמיצו, הכל מתוך תקווה מוטעית שבכך תדחו את התפרצות האמת.

כאשר אתה מספר כאן שאני ישבתי אתך ביחד בתרגולים של השב"כ אתה צריך להוכיח את זה, ואם לא תעשה כך, תעמוד מול הוראות קבועות בחוק, ואז יתברר לכולם שאתה אכן שטינקר של השב"כ אבל אותי מעולם לא פגשת.

אני מציע ומתרה בך שתרשום לפניך את הזהרתי האחרונה, מה שעשית זו התחזות ותרמית.

התחזות בכך שאתה מציג עצמך כאיש שב"כ. תרמית בכך שאתה אומר שאני הייתי יחד עימך בשב"כ, נכון שבאינטרנט מותרים הרבה דברים אבל אסור להתחזות ואסור להשמיץ ואם תכנה אותי עוד פעם אחת כעובד שב"כ, אנקוט באמצעים חוקיים למנוע ממך להמשיך בכך, וישנם אמצעים דיים לחשוף את זהותך האמיתית.

עליך לדעת שקיים מוסד עולמי בשם "אביוז" אליו ניתן לפנות במקרים כאלה בהם אדם מנצל את האנונימיות באינטרנט כדי להשמיץ ולהכפיש.

אתה כבר עשית כך בעבר, אז בפעם ההיא, מיהר חברך להתנצל בשמך וטען שזה היה בהומור, אני יודע שאתה עושה באמת מלאכת השב"כ כדי לגנוב את דעת הקוראים כאן.

דבר אחד זה לטעון -כמוני - נגד ממשלות ישראליות שנתנו יד לביצוע פשעים נגד העם היהודי, כאשר אני מציג את עצמי בשמי המלא ובשם משפחתי, ואני מסתמך על מקורות היסטוריים יציבים ובהם מי שהיה שר המשפטים במדינת ישראל וכן עדויות של ניצולי שואה שהממסד של מפא"י סתם את פיותיהם.

דבר אחר זה כשאתה בא ומתחזה לעובד שב"כ, מתחבא מאחורי שם אנונימי ומשמיץ אותי ואומר שהייתי יחד עימך בשב"כ.
המחלקה האנטישמית היסטרית 270761
אדי, תנוח דעתך: המגיב שכינה את עצמו "ש מהשב"כ" הוא סתם אזרח מין השורה שחמד לצון, והדבר ברור לכל באי האתר וקוראיו. אין כל טעם להתייחס אליו כלל.
המחלקה האנטישמית היסטרית 270762
כדאי שתתחילו למחוק את ההודעות של ש. מלכה מור סובל והאידיוט חושב שזה מצחיק.
המחלקה האנטישמית היסטרית 270793
אבל זה באמת מצחיק. והעובדה שזה מעורר את מר מור לעוד השתפכות של תאוריות קונספירציה היסטריות, רק מוסיפה על המימד ההומוריסטי שבעניין. הבחור ללא ספק זקוק לסיוע מקצועי.
המחלקה האנטישמית היסטרית 270848
סבלו של אדם (ובפרט, אחד שזקוק לדעתך לסיוע מקצועי) מצחיק אותך?
המחלקה האנטישמית היסטרית 271716
שלא לדבר על זה שממילא כל המונולוג הזה נראה כמו פרודיה על תאוריות קונספירציה גרועות.
המחלקה האנטישמית היסטרית 270852
מר מלכא-מור, אני מתנצל.

לפעמים שאני שוכח שהכאב של מישהו יכול להיות אמיתי גם אם מהצד הוא נראה אחרת. הייתי צריך לדעת טוב יותר.

אני לא באמת איש שב''כ, ואין לי שום ספק שגם אתה לא. נסחפתי אחרי מה שנראה לי כהגזמות פראיות שלך, ואני מצטער שגרמתי לך לסערת רגשות. אני מקווה שטלי פחימה תימצא זכאית בדין, לשמחת ידידיה ואוהביה.

אם זה בסדר מצידך, אני מבקש מהמערכת למחוק את הפתיל המביש הזה.
התנהגות מתנשאת גזענית 271344
חברים יקרים

אני מודה לכל מי "שגילה הבנה" "לסבלי" "ולצערי"

גם אם יש כנות בדבריכם, ואין שמץ מזה ! הרי שהיא מתקזזת על ידי הסתת הדברים שלי מהדברים החמורים, אך אמיתיים שסיפרתי לכם על פשעים ממסדיים שבצעו יהודים נגד יהודים.

אלמלי ידעתי לאן אתם חותרים, היה קשה להבין את מנגנון החשיבה והמצפון שלכם.

אני כתבתי על מסירת יהודים לנאצים על ידי מנהיגים יהודים, כתבתי על שותפות של ממשלת משה שרת, חיים ויצמן, דוד בן גוריון ואחרים, ביחד עם קורט בכר, אייכמן, ויסלצני, קלגס, הימלר ואחרים, בשוד הרכוש של יהדות הונגריה.

כתבתי על מכירת ילדים יהודים חיים מעדות המזרח, (ילדי תימן) שנגנבו מידי הוריהם במבצע ממלכתי מאורגן ונמסרו על ידי ממשלת בן גוריון לנסיונות שערכו האמריקאים, בהשפעות של קרינה רדיו-אקטיבית על גוף אדם חי.

ראו איך "אתם נכלוליים ומתוחכמים" כשאתם חותרים להסתת הנושא מהעיקר ולגנוב את דעת המבקרים האחרים באתר!

תראו במה אתם מתעסקים?

אתם מתעלמים מהאמיתות הנוראות, "מרחמים עלי" עושים הערכות לגבי המצב הנפשי שלי, נמצאו כאן גם כמה מתחסדים שמתעסקים "בצער שלי" או ב"השתפכות ההיסטרית" שלי כביכול.

חברים, זו כבר סחורה נושנה, לא יעזור, העם מתעורר, אנשים פוקחים את העיניים, יום המשפט קרוב.

זה סוד גלוי, אנו אזרחי ישראל חיים בתקופה רעה מאד.

חברה דמוקרטית אינה יכולה להתקיים בלא תקשורת אתית וחוקית, ואילו התקשורת הישראלית כבושה כליל בידי השב"כ הישראלי הפוליטי, שחורג מסמכותו ומהרשאותיו שבדין,עוסק כתפקיד עיקרי בהבטחת המשך שלטון האליטות הכלכליות המובילות כאן, משטר אפרטהייד ואוליגרכיה שגם אינו חף מפשעי ג'נוסייד אשר בוצעו וכוונו נגד העם היהודי עצמו.

בהיעדר תקשורת אמיתית אין שום ערובה לכך שמבצעי הפשעים החמורים שאני כותב עליהם ייענשו, או שהפשעים הללו לא ישובו ויישנו תוך פגיעה חמורה באזרחים ישראליים רבים נוספים.

בעבור בני האדם החופשיים נותרה התקווה היחידה, שאולי באינטרנט, ייפתח ההסגר הקומוניקטיבי, אולי עוד יישמעו קולות האמת ודברי אמת.

אבל, אהה ! הנה אתם כבר כאן !

דרך התנהגות הכתיבה שלכם, ניתן להבין איך מתכוון השב"כ הפוליטי לעקר,לשבש ולסרס, גם את האינטרנט ככלי תקשורתי אוטנטי, אבל בטוחני שהאבות המייסדים של "האייל הקורא". ידעו לנטרל אתכם.

אתם אוהבים מותגים וכינויים.
הנה כי כן, כשמישהו כמוני כותב באתר, "חברים:- דוד בן גוריון סייע באמצעות רודולף קסטנר להרדים את יהדות הונגריה והממשל הישראלי דאז השתתף בחלוקת הרכוש היהודי ההונגרי השדוד" אתם מוציאים ומחלצים את עצמכם ו/או את שולחיכם מן המבוכה הקשה, בכך שאתם מסיתים את הדיון לתחום הרכילות, אתם שולפים - מעשה קסם - את המותג הראשי שלכם מלת הקסם:- "קונספירציה" המלה הזו ניטעה בלב אזרחי ישראל כמנטרה פאבלובית למניעה מותנית של כל השמעת אשם נגד ארכי פושעים.

כל מי שמתלונן נגד פשעי מלחמה ממסדיים ישראליים - ואלה לא חסרים לצערי - אתם שולפים את מלת הקסם "קונספירציה" חותמים, נועלים ומונעים, באופן א- פריורי כל דיון אמיתי בכל נושא כאוב.

עכשיו תוסיפו לרשימת הכינויים שלי גם את המונח "פראנואיד" אבל הבינו חברים, אי אפשר לרמות את כל האנשים,יש כאן באתר הנחמד הזה, מספיק אנשים עם הגיון בריא, שקראו את דברי, והם מאמינים, וחלק מהם יודעים, וחלק מהם היו בעצמם קרבנות של הפשעים הממסדיים שמניתי.

הם לא מגיבים כי הם מבינים נכון את הנוכחות שלכם גם כאן באינטרנט.

אין להם אומץ להתמודד עם אנשים בעלי דרגת שפלות כה גבוהה.

ככלל תדעו לכם, שבני אדם לא נותטים להעריך ולהאמין לכל מי שכותב דברים ואיננו חותם בשמו.

הקוראים של "האייל הקורא" בענין הזה,נשארים אנונימיים, אבל חלק מהם בוער מזעם, חלק מהם מבין מייד מה אתם עושים כאן, ויודע לזהות אתכם לו לפחות לפי קוד הרכילות שבגדרו אתם חומקים ומונעים כל דיון רציני וענייני.

אנשים יודעים, הנה, אנשי המקבילה לק.ג.ב. הישראלי כבר שורצים ומתרבים גם כאן במקומות שנועדו להיות איי החופש באמצעות האינטרנט.

היו סמוכים ובטוחים שהנכלולים שלכם לא פועלים על יותר משניים או שלושה בני אדם, קרוב לוודאי שמתי המעט הללו הנם אדם אחד הרשום בכמה שמות או מס' קטן של אנשים שנמצאים עימכם כנראה בקשר הסכמה להשתיק על ידי הסטת הנושאים החשובים ממסלולם הראוי, אל הכיוון של רכילות וג'ימיקים תקשורתיים מטעים כמו "קונספירציה".

אם יש למישהו ספק לגופם של הטענות שהעליתי נגד הממשל המושחת שלנו, אשמח לספק ראיות לכל טענה שהעליתי,לכל מי שיתעניין באמת, באמיתות כל שהן.

נניח שאני טועה, והטפשות שהפגנתם היא כולה מקורית, אז בכל אופן מי זה שם אתכם כ"מעריכים פסיכולוגיים"?

יש לכם עזות פנים לסלף ולעקם כל דבר, במקום להתייחס לדברים שאני כותב לגופם, אתם מתנשאים, מביטים עלי מלמעלה, מריצים ומלבים - כאילו בקבוצה - שעולה ממנה "דעת קהל אוטנטית ספונטנית" הכל משחק, הכל מלאכותי, אתם גונבים את דעתם של בני אדם שלא לומדו לבקר ולהזהר משכמותכם.

אתם מכוונים להתייחס אל דברי מצד ההיבט של רכילות זולה, אתם בורחים מעיון בגופו של ענין - בצוע פשעים חמורים נגד העם היהודי ונגד המין האנושי - אתם כאילו עוסקים בהערכות שטחיות ורדודות, של האישיות שלי, מתוך הנחתם השגויה שזה יותר מענין את האנשים, אתם מפילים בפח, אולי אדם כנה אחד או שניים, הרוב מבינים !! הם מריצים אלי מכתבים בדואר האלקטרוני. הם מפנים שימת ליבי ולב חברי לתגובות שהם מציבים באינטרנט.

מחוץ לכל אלה, אתם לא ממציאים כאן ולא מחדשים מאומה.

זו דרך התחמקות אופיינית שאני מכיר אותה היטב ממפגשים שלי עם מי שנחשבו לגדולי האומה.

ההתנהגות שלכם היא צל חקיינות חיוור של כמה מהאנשים הללו.
התנסיתי איתם מקרוב בעת שעמדתי בראש הפנתרים השחורים, באותה התנהגות - כמו שלכם בדיוק - מטעם אנשים כמו פנחס ספיר, גולדה מאיר, יגאל אלון, אריק שרון, יצחק שמיר, יצחק רבין, אהוד אולמרט, שלמה הלל, יהושוע רבינוביץ, טדי קולק, ועוד רבים.

גם הם היו נוהגים בצורה דומה, חומקים מהשאלות המביכות שלי, מצילים עצמם מהתייחסות לגופו של ענין, על ידי הסתה להתייחסות לדברים שוליים. רכילות, לשון הרע ועוד מכגון דא.

לפחות אתם, עשרות שנים אחריהם, תהיו קצת יותר מקוריים.
לגבי ילדי תימן 431592
נתקלתי באתר במקרה, ואני רוצה לנצל את הבמה להערה בנושא אחד

בסיפור ילדי תימן לא היתה שום קונספירציה.
קונספירציה היא איזושהי תכנית חשאית ומסתורית,בה שותפים מתי מעט.

פה לא היתה שום תוכנית חשאית.
רבים ידעו והיו שותפים.
החל מביזת הרכוש והזהב של יהודי תימן (לא הורשו לעלות עם תכשיטים, פריטי קדושה עתיקים ויקרים ועוד, שהורדו מהם לפני העלייה למטוס), דרך חטיפת ילדי העולים וכלה ההסתרה והעלמת האנשים (דוגמת עוזי משולם) שנועדה כמובן לצטרך אחד בלבד:
בכדי לכסות על הפשע הנורא.

רבים מילדי תימן נחטפו.
הממשלה יכולה לספר מה שהיא רוצה למי שהיא רוצה.
היא לא יכולה לספר את זה לנו המשפחות.
היא לא יכולה לספר את זה להורים שילדיהם נלקחו מהם והוכרזו מתים. ילדים שחלקם עברו את כל תלאות העליה (חלקם צעדו ימים במדבריות תימן עד לעיר עדן משם בוצעה העליה לארץ) לפתע מתים.

מתים?
איפה הגופה? איפה הקבר?
אז קורה שילד אחד מת,שניים, עשרה... בסדר?
אבל לא 1500 !! וכולם מזרחיים ?!?

וכשההורים דורשים לראות את גופת בנם/בתם אומרים להם אין...נקברה...

וועדות החקירה(=טיוח) שהוקמו נועדו לכסות על הפשע והבזיון.
בוועדת החקירה האחרונה טען למשל פרופסור היס (האיש המזוויע הזה ומבתר גופות החללים הידוע...)שהקברים ריקים כתוצאה מהתפוררות הגופות.

הלו??? אנחנו לא מדברים על פתיחת קברים במצריים אחרי 2000 שנה. מדובר אחרי 50 שנה בלבד.
והוועדה כמובן קיבלה את טענתו..וקבעה בסופו של דבר ששום חטיפה לא בוצעה.

וזה שלהורים פליטי שואה בניו-יורק יש ילדים תימנים...זה כנראה משהו בגנים האירופים.

לא בית הדין פה ישפוט אותם.
אלא בית הדין שלמעלה.
שם אף שופט, אף איש שב"כ, לא יצליח לכסות על שום דבר.
על הייסורים שגרמו להורינו, על הסבל והצער, על המשא הענק הזה שנטלו על כתפיהם במשך כל שנות חייהם ושרבים מהם עדיין נושאים.

אני מאחל לכולכם רק טוב.
שלא תדעו לעולם כאב של אב/אם על אובדן ילדו.

תודה על הבמה.
לגבי ילדי תימן 465246
הלוואי והמדינה היתה חזקה על הפלסטינים - כמו על העדה התמנית

גזענות לשמה

או ואבוי לנו ולמדינה שכזו
המחלקה האנטישמית היסטרית 623867
עוזי משולם לא נכד למו''ר סבי הרב חיים סינואני זיע''א. נקודהץ סבתו מצד אביו לאחר שנתגרשה ממו''ר סבי הרב חיים סינואני התחתנה עם סבו של עוזי וממנה נולד אבא של עוזי. אז איך הוא נכד אני לא יודע.
המחלקה האנטישמית היסטרית 623873
גם בויקיפדיה מצוין כי משולם הוא נכד לרב סינואני. אולי תתקן שם.
חיים סינואני [ויקיפדיה]
המחלקה האנטישמית היסטרית 623931
אני ציינתי עובדה . יכולים לרשום מה שרוצים השאלה מה נכון. עוזי משולם לא נכד לרב סינואני. נקודה.
המחלקה האנטישמית היסטרית 623934
נראה שזה חשוב לך, ולכן הצעתי לך לתקן במקום שאשכרה מישהו עשוי לקרוא.
המחלקה האנטישמית היסטרית 623967
לידיעתך בדקתי בזה הרגע בויקיפדיה ושם כתוב מתלמידיו. נקודה לא נכדו. נא לדייק . אתם יכולים לרשום כל מה שעולה על דעתכם . השאלה מה נכון. ואם כבר כותבים נא לדייק בבקשה?
שבת שלום.
המחלקה האנטישמית היסטרית 623969
"עוזי משולם לא נכד לרב חיים סינואני

עוזי משולם לא נכד לרב חיים סינואני. מאחר ואימי שתח' היא ביתו. ועוזי משולם לא בן של אחת משתי בנותיו או בן של אחד משני בניו. בנותיו יונה ואורה. ובניו אברהם ועובדיה. נקודה 79.182.1.128 08:55, 17 באוקטובר 2013 (IDT)

תודה. אם אני לא טועה הוא הציג עצמו כמין נכד מאומץ. אתה יכול להבהיר את העניין הזה? הוא למד אצלו? גר אצלו? נרו יאיר • שיחה • י"ג בחשוון ה'תשע"ד • 11:00, 17 באוקטובר 2013 (IDT)"
העתקתי מדף השיחה של הערך (בפינה הימנית העליונה תחת המילה "שיחה" אפשר לראות את ההערות והתיקונים שהקוראים מבקשים להוסיף לערך)
כפי שרואים הערך תוקן ע"י אחד מנכדיו הבוקר בשעה 08:55.
המחלקה האנטישמית היסטרית 623975
מעניין לראות את הדמיון בסגנון של בני הדודים לבית סינואני. לדוגמה המשפטים הקצרים. ושימוש ב"נקודה" במקום שימוש בנקודה. אמנם, אוריאל הוא סינואני, אבל אינני יודע אם 79.182.1.128 נושא את שם המשפחה (בן לבת).
זה לא עוזר, בגלל נקודה 624010
(ה''נקודה'', לא רק אצל סינואני כאן אלא אצל רוב המשתמשים בצורה הזו, היא לא במקום נקודה, אלא בנוסף. מצד אחד זה מצחיק, מצד שני אני מבין את הנקודה שלהם, אין כל כך ברירה. וכדי שיצא עוד יותר מצחיק, אין גם מנוס מלהוסיף עוד נקודה אחרי ה''נקודה''. סמיילי)
המחלקה האנטישמית היסטרית 633433
אתה יכול להסתלהט על הנקודה כמה שאתה רוצה אני רק מציין עובדה אחת . הרב עוזי לא נכד של הרב חיים סינאוני מו''ר סבי.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים