''מחסני תאורה'' מבטלת את חוזה האימוץ עם בני יהודה 1201
רשת "מחסני תאורה" הודיעה היום (ד') להנהלת קבוצת הכדורגל בני יהודה כי ברצונה לבטל את חוזה האימוץ והחסות בשל התפרעות אוהדי בני יהודה במשחק מול הפועל תל אביב בשבת.

לדברי נרי חיימוב, מבעלי הרשת, החברה אינה רוצה כי שמה ייפגע בעקבות האירועים הקשים בשכונה: "אנחנו עדיין המומים מהאלימות והחרפה שהמיטו האירועים הללו על משחק ספורט ואיננו רוצים כחברה מסחרית מובילה לפגוע בשמה הטוב של הרשת ובמוניטין שיצרנו לעצמנו במהלך השנים".

רוני שאטן, יו"ר בני יהודה, אמר בתגובה: "אם הם מתנהגים בצורה כזאת, איננו צריכים את חוזה אימוץ איתם. עדיף שלא נתעסק עם אנשים כאלו שמחליטים לבטל עסקאות עוד לפני שהיה דיון בבית הדין. לא יתכן כי בגלל אירוע זה או אחר יבוטל חוזה שנחתם בתחילת העונה".

חברת "גלידות שטראוס", שמאמצת אף היא את בני יהודה, הודיעה כי למרות האירועים הקשים שהתרחשו בשבת בשכונת התקווה, היא תמשיך להעניק חסות לקבוצה.

היום (ד') אחה"צ גזר בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל עונש של 4 משחקי רדיוס על בני יהודה.
קישורים
Ynet
פרסום תגובה למאמר

פרסומים אחרונים במדור "חדשות"


הצג את כל התגובות | הסתר את כל התגובות

צודקים 101513
אם רוצים לבער מהשורש התנהגות בריונית של ''אוהדי'' ספורט, יש לדאוג לכך שלקבוצות יהיה אינטרס כלכלי אמיתי לפעול נגד התופעה. ביטול החוזה נראה לי כצעד טוב בדרך לכך, ואילו הציטוט של יו''ר בני יהודה - ''לא יתכן כי בגלל אירוע זה או אחר יבוטל חוזה שנחתם בתחילת העונה'', אין לו מקום. עם זאת, אני ממליץ לכל נותן חסות להכניס בחוזה סעיף ברור ומפורש המאפשר הסרת חסות מקבוצה שאוהדיה מפגינים התנהגות חוליגאנית-בריונית.
אגב, לא מפתיע בעיניי שכל התופעה של ''אוהדים'' בריונים, מייצגת צופים שברובם לא עושים ספורט בעצמם, ובעלי נורמות חינוכיות ותרבותיות קלוקלות.
יודע צדיק 101525
במקרה זה היה בחוזה סעיף המאפשר למאמץ לנתק את הקשר. אני לא זוכר את הנוסח המדויק, אבל היה, והא אפילו התיחס מפורשות (בין היתר) לאוהדים.
רוני שאטן 153601
בדרך החוצה מבני יהודה‏1
1 או לא
2 ושוב התפרעו האוהדים.

חזרה לעמוד הראשי פרסום תגובה למאמר

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים