חשד: 4 מנהלים באתר החרמון זממו להצית עסק מתחרה 1816
משטרת רמת הגולן עצרה אתמול (ג') ארבעה עובדים בכירים באתר הסקי בחרמון. הארבעה חשודים במעורבות לכאורה בהזמנת הצתה של חנות סקי מתחרה, שנפתחה בתחילת העונה ביישוב מג'דל שמס הסמוך.

לפני כמה חודשים פתח סעד שופי, עובד לשעבר באתר החרמון המתגורר במג'דל שמס, חנות להשכרת ציוד סקי בכביש המוביל לאתר. לטענתו, התנכלו אנשי האתר לו וללקוחותיו, מנעו מהם לגלוש באמצעות הציוד שהשכיר ואף איימו עליו.

המשטרה חושדת כי עובדים בכירים באתר החרמון לא הסתפקו בכך והציעו לשניים מעובדי האתר כ-‏40 אלף שקל שיציתו את חנותו של שופי על תכולתה. בתצהירים שהגישו השניים למשטרה מתוארת פגישה במשרדי האתר בנוכחות חלק מהעובדים שנעצרו.

במושב נווה אטי"ב, שתושביו הם הזכיינים והמפעילים של אתר החרמון, מכחישים מכל וכל את החשדות המיוחסים לעובדים, ואת טענותיו של שופי.
קישורים
Ynet
הארץ
מעריב
פרסום תגובה למאמר

פרסומים אחרונים במדור "חדשות"


הצג את כל התגובות | הסתר את כל התגובות

198614
לפי הכותרת כבר חשבתי שהארבעה היו בדרכם לשוויץ...
זה כבר הופיע בעיתונות? 198642
כי אם לא, אפשר להתחיל ברולטה על הכותרות ש"מעריב" ו"ידיעות" ידביקו לזה מחר. ההימור שלי: "חם בחרמון".
מעניין... 198710
אין לי כמובן מושג אם החשדות נכונות או לא, אבל בפורום הפנימי במקום העבודה שלי (לא אוכל לקשר כמובן) היה שירשור דיי גדול של אנשים שנתקלו בחלק מהתופעות המתוארות-לא נתנו להם לגלוש עם הציוד ששכרו בחנות ההיא בטענה שאין ביטוח לכך (אף על פי שאנשים מביאים ציוד פרטי מהבית ללא הפרעה). כמו כן עיקבו אותם בבדיקות הביטחוניות באופן החשוד בטרטור (למרות היותם שייכים לקאסטה היהודית). ועוד תופעות דומות...
עיכבו 199971
ולא עיקבו (אלא אם כן עקבו אחריהם)
ואם כבר, חשדות נכונים ולא נכונות 199978

חזרה לעמוד הראשי פרסום תגובה למאמר

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים