ועידת פוזנאן ממתינה לאובאמה 3053
ועידת האו"ם על מזג האויר הנערכת בפוזנאן, פולין , בהשתתפות שרים מ-‏192 מדינות, לא הצליחה להגיע להחלטות חדשות בנושא צמצום הפליטה של גזי חממה מזיקים. נציגים רשמיים של הועידה הסבירו שהחלטות נוספות לא יתקבלו עד הקיץ, כדי לאפשר לנשיא הנבחר של ארצות הברית, ברק אובאמה, לגבש מדיניות בנושא.

אד מיליבאנד, השר הבריטי לענייני אנרגיה ושינויי מזג אויר, אמר שהדיונים בפוזנאן קיבלו בכל זאת כיוון חיובי בעקבות החלטת גוש מדינות השוק האירופי המשותף להגיע לירידה של 20% עד 30% בפליטת גזי פחמן עד שנת 2020.

אל גור, פעיל הסביבה האמריקאי ומועמד הדמוקרטים לנשיאות בבחירות 2000, סיכם כי אמנם ניכרת התקדמות מתמדת במגמה הגלובלית להקטנת הפליטה המזיקה, אך היא איטית ביותר.

קישורים
The Guardian
ועידת פוזנאן - האתר הרשמי
אד מיליבאנד - ויקיפדיה
אל גור - ויקיפדיה
פרסום תגובה למאמר

פרסומים אחרונים במדור "חדשות"


הצג את כל התגובות | הסתר את כל התגובות

498503
Everybody talks about the weather but nobody does anything about it

Mark Twain
498514
תשמע, מרק, אתה טועה. יש לנו שר לאיכות הסביבה שיודע לטפל גם במזג האויר, אם צריך. הוא בא מהשב"כ, ויש לו ניסיון בטיפולים כאלה. עובדה שאין אצלנו הוריקנים, שטפונות, התפרצויות געש, גשם חומצי, עליית מפלס הים (אצלנו המפלס יורד), סופות, מפולות שלג, מפולות בוץ, התמוטטות סכרים ועוד. מי שגר בנגב יש לו גם אויר נקי (לא ערד!). בקרוב יחליפו רכבות פרברים חשמליות את המוני הרכבים בערים, ובתל אביב אפשר יהיה לנשום. כדאי להוסיף, שמי שלא עושה גם לא טועה, וצריך להסתכל על חצי הכוס המלאה.
498545
יש לנו גם שרת חינוך ואין חינוך.
כבר אמרו על כמה אנשים שצריכים למנותם לשר המלחמה. 498551

חזרה לעמוד הראשי פרסום תגובה למאמר

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים