שני חיילי צה''ל נהרגו בפיגוע ברצועה 583
באירוע על־יד ההתנחלות דוגית היום אחר הצהריים, התקרבו חיילי "גבעתי" לבדוק ג'יפ שעורר את חשדם, ומטען שהיה בתוכו התפוצץ. מיד לאחר מכן נפתחה אש צלפים לעבר החיילים. שני חיילים נהרגו, חייל שלישי נפצע קל.

הרכב החשוד היה ג'יפ בעל לוחיות זיהוי ישראליות, שהיה מחופר בחול. ע"פ מעריב, ליד הרכב עמדו מספר אנשים שנופפו לעזרה, והמטען הופעל ע"י מחבל מתאבד.

גדודי עז־א-דין אל־קסאם, הזרוע הצבאית של החמאס, לקחו על עצמם את האחריות לפיגוע.


על־פי מקורות פלשתינאיים, טנקים של צה"ל הפגיזו בתגובה את בית להייה. הפלשתינאים מדווחים על 5 פצועים נכון לשעה זו, אחד מהם קשה.במשך שעות ארוכות דיווח אתר מעריב כי מדובר בשלושה "פצועים", אחד מהם קל, ואילו YNet דיווחו כי מדובר בפצוע קל ושני "נפגעים". גם אתר הארץ וגלי־צה"ל נמנעו מלפרסם מידע מפורט. במקביל, אתרי חדשות ישראלים מוכרים פחות (כגון "תיק־דבקה" ואחרים) פרסמו מייד כי מדובר בשני הרוגים ופצוע.
קישורים
מעריב
YNet
תיק־דבקה
הארץ
פרסום תגובה למאמר

פרסומים אחרונים במדור "חדשות"


הצג את כל התגובות | הסתר את כל התגובות

כותרת שונה אבל דומה 26211
עוד שני חיילים נהרגו בפיגוע ברצועה.
26422
בזמנו נאמר שהחדשות באתר נועדו להעלות נושאים שיש בהם משהו חדש להעלות. האם הידיעה הועלתה בשל הנסיבות של הארוע?

זכורים לי שני מקרים של נשים שהגיעו ממולכדות למחסום צה"ל - ומחשש ארועים דומים הנהלים שונו. עכשיו מעוכבות נשים לקראת לידה במחסום - מה שכמובן גורר תלונות והרבה בעיות. האם מעכשיו יצוו על חיילינו לא לעזור, מחשש פגיעה? או שאולי יתחדש עלינו נוהל חדש לסיוע? או שאחרי תקופות הסכינאים, המחבלים המפגעים, ושאר מרעין-בישין, תבוא עלינו גם תקופת הנזקקים-המפגעים?

חזרה לעמוד הראשי פרסום תגובה למאמר

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים