למעלה מעשרים איש טבעו בחופי המרכז 686
יותר מעשרים איש טבעו במהלך השבת בחופי ת"א והמרכז, מהם נפטרו שניים; לפחות אדם אחד עדיין נעדר.

הים היה סוער במיוחד השבת, והיו בו מערבולות רבות. הרשויות פרסמו אזהרות מסודרות בנוגע לסיכון, ובקשו מהמתרחצים שלא להגיע לים.

יוסף ברנע, האחראי על החופים בעיריית תל אביב, אמר ל-ynet: "הוצאנו אזהרות בצורה מסודרת שהים הולך להיות מאוד סוער. במקומות בהם לא היו מצילים שמנו שלטים המזהירים את הציבור מפני כניסה לים. אבל הבעיה היא שהישראלים הם לא ממושמעים, וזה מה שקורה לצערי. זאת התרבות שלנו, וזה נורא. אנשים מתנהגים לא כמו בני אדם, ולכן קורה מה שקורה. הם מתנהגים כמו שהם מתנהגים בכבישים. לנו אין שום שיטה להילחם בעניין הזה. אנשים לוקחים את האחריות על חייהם לעצמם כאשר הם בחופים, ולא מקשיבים לאזהרות שלנו".

אחד משני ההרוגים טבע בחוף גורדון (לאחר סגירת עמדת המציל), והאחר, שטרם ידועה זהותו, בחוף צ'רלס קלור (בו אין תחנת הצלה).

ארבע טובעים עדיין מאושפזים במצב קשה, ללא הכרה.

כמחצית מהטובעים היו פועלים זרים מרומניה. אחד מהם, בגיל 31, פונה לבית־החולים וולפסון בחולון. עשרה נוספים נמשו ע"י מצילים רבים מול חוף הדולפינריום.

קישורים
YNet
הארץ
מעריב
פרסום תגובה למאמר

פרסומים אחרונים במדור "חדשות"


הצג את כל התגובות | הסתר את כל התגובות

יוסף ברנע, איש מגוחך 34361
מר ברנע שלף מהמחסן את מאגר הטויות הרגיל המאפיין תגובות רשמיות שתכליתן סילוק כל אחריות מהגוף האחראי והשלכתן רחוק ככל האפשר לחיקו של האזרח הקטן.

דע עקא, שמחצית מ''ישראלים הלא ממושמעים'' היו רומנים, שלט ברומנית מר ברנע היה עוזר יותר שהשטויות שפלטת ליד המיקרופון, שלט פשוט בכמה גרושים. שלט בסינית לא היה מזיק גם. הערבים אני מניח יודעים לקרוא עברית, אז תרגיע מר ברנע, לך ותזמין שלטים. זה אומנם מאמץ מעט גדול יותר מלפטפט שטויות, אבל בכל זאת, זה רק מאמץ קטן, מי יודע אולי תקבל כרטיס טיסה לרומניה לצורך השתלמות באיך כותבים שלט ברומנית...

חזרה לעמוד הראשי פרסום תגובה למאמר

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים