עזה: 2 הרוגים פלסטינים בהפגנות תמיכה באפגניסטן 721
מקורות פלסטינים מדווחים על שני הרוגים וכ-‏50 פצועים בהפגנות תמיכה באפגניסטן היום בעזה. אחד ההרוגים הוא ילד בן 12, שזהותו טרם נמסרה. ההרוג השני הוא יוסוף עקל, בן 21 ממחנה הפליטים נוסיראת. המפגינים, ברובם סטודנטים באוניברסיטה האיסלאמית בעזה, התעמתו עם כוחות המשטרה הפלסטינית, ובתגובה השתמשו אנשי המשטרה ברימוני גז ואש חיה. השוטרים מנעו מצלמים לצלם באזור, ואיימו עליהם בעונשים כבדים.

גורמי בטחון פלסטינים טוענים כי המפגינים פתחו באש לעבר השוטרים, והציתו משרדים של חברת התעופה הפלסטינית. 10 שוטרים נפצעו מירי המפגינים, לטענת המשטרה הפלסטינית.


קישורים
Ynet
הארץ
פרסום תגובה למאמר

פרסומים אחרונים במדור "חדשות"


הצג את כל התגובות | הסתר את כל התגובות

הלאה לכיבוש הישראלי! 37922
ראו את האלימות והאכזריות של הכובשים הרשעים! יש להפטר מן השיקוץ הציוני, ו.. אה, וואלה, אלה היו שוטרים של הרשות. אופס. לא משנה.
בנפול אויבך אל תשמח 37932
וזה כל מה שהיה לי להגיד, בעצם.
אני מצטער אם נשמעתי כשמח לאיד.. 37933
..אבל האמת שבקוראי את הכותרת, הייתי בטוח במאת האחוזים, כי מדובר בהרג בידי חיילי צה''ל. ניסיתי להעביר את תחושת התדהמה, לכשנתברר לי כי מדובר בהרג בידי שוטרי הרשות, והחלטתי לעשות זאת באופן מבודח.
בנפול אויבך אל תשמח 37938
מעניין, כשנפלו התאומים היה נדמה שהפלשתינאים לא שמעו על המשפט הזה.
בנפול אויבך אל תשמח 37940
ולמה שהם ישמעו עליו? הוא כתוב בספר משלי, פרק כ"ד פסוק 17.
בנפול אויבך אל תשמח 37941
כלומר הוא לא ציווי דתי אלא משהו שאיש חכם אמר פעם. ספר משלי תורגם לערבית. בוודאות. אני גם די בטוח שהיו אנשים חכמים אחרים במהלך ההיסטוריה שאמרו דברים בסגנון דומה. הם לא שמעו על אף אחד מהם?
בנפול אויבך אל תשמח 37944
אני לא יודע. מצד שני אני בטוח (בוודאות!) שההמשך של הפסוק הזה איננו "אלא אם כן אויבך הוא חתיכת נבלה ואז הנך מתבקש לראות בקשה זו כמבוטלת".

רקדני גגות חסרי מצפון יש בכל מקום, למרות כל הפסוקים היפים ולמרות מה שאמרו על זה אנשים חכמים בכל הדורות. אז מה? אני מצטער כשהם באים מהמחנה שלי, אבל המוסר של האויב הוא באמת כבר בעיה של מישהו אחר, וגם אם ירקדו שם משמחה לאיד עד מחרתיים זה לא אומר שמישהו מאיתנו צריך לאמץ את המנהג המתועב הזה.
בנפול אויבך אל תשמח 37946
אני מוחה על רמיזתך שהנני רוקד גגות.
בנפול אויבך אל תשמח 38017
לא היתה כל כוונה לרמוז דבר כזה. מה שכתבתי לאותו אלמוני (שיש לי חשד די מוצק מיהו, אך אני לא אלכס מאן ואינני מעז לזרוק ניחושים כאלה בפומבי) התייחס לדבריו באופן כללי ובאמת בלי שום קשר אליך אישית.
בנפול אויבך אל תשמח 38054
הרגעתני.
אל תשמח, תעלוץ! 37954
אל תשמח, תעלוץ!
תוקם ועדת חקירה לאלתר 38087
חה''כ הערביים, בישארה ושות', צריכים לתבוע מהרשות הפלסטינית למנות לאלתר ועדת חקירה שתבדוק מדוע היא הרגה אזרחים שלווים ותמימים שבסה''כ הביעו את דעתם הפוליטית בסגנון המקובל בקרב אחיהם ערביי ישראל (ולפי הדיווחים, אף מתון יותר). דמם של אוהדי החמאס בעזה אינו דליל מדמם של אוהדי החמאס באום אל פאחם. יועמד אליק רון העזתי, מוחמד דחלן, לדין, ומיד.
תוקם ועדת חקירה לאלתר 38089
נדמה לי שרזי ג'יבלי (ששמו אפילו נשמע ישראלי, לא?) סומן כאחראי לירי על המפגינים. שמעתי משהו כזה בערוץ 2.
תוקם ועדת חקירה לאלתר 38096
למעשה, ע"פ חדשות ערוץ 2, הרשות הודיעה על הקמת ועדת חקירה.
תוקם ועדת חקירה לאלתר 38143
למעשה עד עתה מספר ההרוגים עלה לששה!

חכו רק למספר ההפגנות שיתחילו כאשר תחל המתקפה האמריקאית על עיראק
אופטימי, הא? 38547
38731
דעתי לא מיוחדת

חזרה לעמוד הראשי פרסום תגובה למאמר

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים