בתשובה לגילית, 02/01/03 16:58
שוב טעות בהקבלה 118065
אז זהו, מדינתנו *כן* מתערבת בחיי המשפחה שלנו ע"י שהיא לוקחת המון כסף מהמעמד הבינוני ומשתמשת בו (בין שאר המטרות הלא הגיוניות, לא כלכליות והבלתי לגיטימיות במדינה מערבית) לשם עידוד הילודה. אין עוד מדינה נורמלית בעולם בה מקבלים יותר כספים ככל שיש לך יותר ילדים (פר ילד).

את לא יכולה לתמוך בסוציאליזם מופרז בו כולם מקבלים עזרה מהמדינה, במנותק מכל קריטריון של לגיטימיות התמיכה, וגם להתלונן שהמדינה שלנו לוקחת מאיתנו יותר מדי מיסים. יותר מלחמה בעוני בצורה של קיצבאות=יותר מיסים. שלא לדבר שמלחמה כזו בעוני משולה ללקחת אספירין כנגד כאב שיניים (אזעקת הקלישאות הופעלה).

המדינה לא צריכה לדאוג לנו למקומות עבודה, היא צריכה לדאוג לתנאים כלכליים שבהם יהיה *משתלם* למישהו ליצור מקומות עבודה (כן, כן, המדינה צריכה לדאוג שלמישהו תהיה יכולת "לעשות בוכטות") ולפקח באותו זמן שהזכויות הסוציאליות של העובד נשמרות.

המדינה לא נכשלה, אלא אזרחי מדינת ישראל נכשלו והם משלמים בדיוק את מה שמגיע להם. אין שום הצדקה לקחת 50%~40% מיסים מבעלי שכר בינוני ומטה בשביל שהמדינה תממן סוציאליזם חסר הגיון (ומימון שאר מטרות "קדושות" ומיותרות לחלוטין).

חזרה לעמוד הראשי

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים