ובינתיים במקסיקו... 234119
והנה משהו ‏1 המקשר בין חדשה זו לקורה בעזה‏2:
בזרועותיהם של התובע הכללי ובכירים נוספים במקסיקו הושתלו שבבי מחשב, שאמורים לשמש כאמצעי זיהוי ומעקב במקרה שייחטפו. התובע, רפאל מאסדו דה לה קונצ'ה, אמר כי שבבים דומים, שאינם ניתנים להסרה, הושתלו מתחת לעורם של בכירים בלשכתו ושל 160 מעובדי מרכז המידע הפלילי המשוכלל שהוקם באחרונה.
...
לדברי מוראלס, אחת ההשלכות של תופעת השבבים היתה הופעתה של כנופייה בשם "אל צ'יפ", שאנשיה מפשיטים את קורבנותיהם כדי לבדוק אם בנקודה כלשהי בגופם הושתל שבב. עוד אמר כי כנופיות כבר איימו לכרות איברים לצורך סילוק שבבים ומשום כך, השתלת השבבים חייבת להיות סודית ביותר. נראה שהמחשבה המאוד הגיונית הזאת לא חלפה במוחו של התובע הכללי לפני שפירסם את דבר השתלת השבבים בו ובעובדיו.

2 דיון 2024
צ'יפ טריק! 234123
נאיבי שכמותך!

השבבים שהשותלו בגפייהם של המכסיקנים אינם אלא קצהו של הקרחון (הצ'ופצ'יק של הצ'יפ‏1) שנועד להטעיית החוטפים הנאיביים. גם לאחר שייכרתו כל ארבעת הגפיים של הנחטף המתוחכם, ימשיך הצ'יפ הנוסף, זה שהושתל במעמקי הפופיק או בחלל שבין הלב לריאה השמאלית, לצ'פצ'פ בקולו האלקטרומגנטי את קריאות ההצלה שלו. תאר לך את ההפתעה על פני המוצ'אצ'וס שנקטו בכל אמצעי הזהירות המקובלים בסרטי האנימציה היפניים‏2, כשחבורת שוטרים תקיף את מקום מחבואם באקדחים שלופים ומגאפון. איזה קטעים יילכו שם! סליחה, איזה קטועים ידדו שם!

_________________
1- לא לבלבל עם הצ'ופצ'יק של הצ'יף, שבו איננו עוסקים כרגע
2- לא האמנתי שמישהו מעל גיל 5 מסתכל על הדברים האלה, עד שבאו אביב וגדי והבהירו לי איזה עולם עשיר מתחבא כה קרוב לבית. מישהו מתנדב להעשיר את עולמי גם בקשר ל Looney toons ?
צ'יפ טריק! 234138
אני מניחה שלא שמעת על התיאוריות הקוויריות ביחס לטום וג'רי.
צ'יפ טריק! 234152
אני מחכה למאמר בשלושים חלקים של ש. גלבץ.
צ'יפ טריק! 234173
לא בדיוק לוני טונס, אבל בספר‏1 הזה יש תאורים של איך ילד סופג את תרבות המערב דרך כותרות של סרטים מצוירים משנות ה50. בכלל, אני ממליץ על הספר הזה, אבל לא על ספרים נוספים של הסופר (נכוויתי קשות ב portrait of a romantic שזה בעצם ניסוח מחדש של הספר הזה, אבל בלי הפלפל‏2).

1
2 אל תשאלו אותי איך חוסר פלפל גורם לכוויה, זה רק מטאפורה.
צ'יפ טריק! 234201
"מישהו מתנדב להעשיר את עולמי גם בקשר ל Looney toons?"

א. Looney Tunes.
ב. <מפיל סדן על ראשו של השכ"ג>
צ'יפ טריק! 234215
ביקשתי להעשיר את עולמי, לא להעלים את אושרי.

(שכ"ג ממשש בדאגה את הבליטה על פדחתו. מסביב עפות ציפורים ומזמרות Looney Tunes)
כמה עמוק אלוהים יודע 234259
ברצינות ל-‏2, גם לי לא היה מושג אלמלא ימי ב"עין הדג". אבל מה שצריך להבין הוא שאנימה הוא תעשייה גדולה ביפאן, שמראש לא ממצבת את עצמה בהכרח לילדים (עד כמה שהבנתי, יש אפילו פורנו מצויר). יש לכל הגילים. סביר שלא מתחבאים מסרים מורכבים במיוחד בפוקימון, ובאופן דומה - גם לא בלוני טיונס, למרות שפע הברק באחרון.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים