עוד! 33353
עוד ועוד!
עד לעאראפת. רק אז יתחיל שעון השקט לפעול.
לחסל בכל מקום בכל זמן וללא הפוגה. מה שיגמר קודם, הכדורים, או המטרות.

לא להפקרת חיילים ואזרחים. כן לחיסול ללא כל רתיעה עם משפחות, עם "אזרחים", חיסכון בחיי אדם אחד משלנו מצדיקים כל פעולה מכל סוג ובכל היקף.

להפציץ את הלוויה היום. להמם ולשתק את מנגנון הטירור ללא רתיעה.

למנוע מצב של שיתוק יכולת הצבא עקב אידיאולוגיית "טוהר הנשק" מזוייפת מבית מדרש השמאל. לצרוח במלוא הגרון על "טוהר הנשק" ולירות בכל העוצמה בכל מטרה נעה, דוממת שוכבת, וליתר דיוק, נושמת.

ארוכה הדרך לתיקון טעויות השמאל!
עוד! 33356
הנה אני יושב ומשתעשע-מזדעזע מהתגובות המתלהמות ב-Ynet, רק כדי לחזור לאייל ולגלות ש(כצפוי, למעשה) ההודעות הללו הן כאין וכאפס לעומת ההבלים הרצחניים שלך.
מה מזעזע? 33360
טוב,
אני רואה שבלי לכתוב מסה ארוכה ומלומדת, מדוע אין מדובר ב"הבלים רצחניים", לא "נצא ראש" איתך. בסדר.

אני מקווה היום מחר להעלות תגובה/ואו כתבה, שתנמק בעברית משובחת, מדוע אין מדובר "בהתלהמות" נוסח Ynet, לא שיש מה לזלזל באינסטינקט ההישרדות הבריא אותו מבטאים שם הקוראים, אלה במשנה סדורה הגיונית והכרחית.

הפתיח הזה מיועד לא רק לך דובי.....
אוי לא! 33362
אתה מתכוון שתפרסם עוד מאמר? ידעתי שיהיו השלכות לחיסול הזה..
אוי לא! 33365
בהתאם למדיניות החדשה שלנו להמנע עד כמה שאפשר מפיצול דיונים, דבריו של שי יתפרסמו, ככל הנראה, כתגובה.
נו אטנשן פור יו 33381
מתי נלמד כבר, שאחרי כל חיסול יש פואד שמצדיק את להק המסוקים המרחפים בשמי "הישות הריבונית שחייבת לבצע כל מה שאנחנו אומרים לה", שיש לאומנים ערבים רעולי פנים שמצאו את הסיבה היומית להקזת דם, ויש שי כהן. די, הבנו, השלמנו. נמאס. נקסט!
אטנשן אטנשן 33462
היא לא יישות ריבונית, היא רשות ריבונית מוגבלת. ואם היא רוצה מתי שהוא להפוך מאוטונומיה למדינה ריבונית מלאה, אני חושב שיהיה זה נבון מצידה להפסיק לנסות ולהכניע פוליטית מדינה ריבונית וחזקה הצמודה לה ע''י רצח אזרחיה.
אתה בצד הלא נכון... 33536
לא ברור לי מדוע אתה כל-כך "נגד הערבים", הרי האידאולוגיה שלך זהה לחלוטין לשלהם! אתה הרי רוצה שתהיה כאן מדינה ערבית באופיה... מכל זוית שרק תסתכל על זה... המדינה לפי כהן תראה בדיוק כמו סוריה, ו "הערבים", האחידים לשיטתך, אכן ינצחו! זו תהיה מדינה ערבית שתהיה ידועה בציבור כיהודית... רק בשם...
אתה פשוט בצד הלא נכון... מה לך ולמדינה דמוקרטית במזה"ת... הרי אם תחליף "ערבים" ב "יהודים" תגלה שעמוק בנפשך אתה פלסטיני גאה... עבור לצד השני יקירי... כבר היו דברים מעולם (הרב הירש הקדים אותך)!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים