בתשובה להאייל האלמוני, 13/01/07 23:32
428863
אין לי תשובה לשאלה שלך, אבל לדעתי אם הפורץ ובעל החווה היו שניהם יהודים או שניהם ערבים (כלומר אם ננטרל לגמרי את אלמנט הלאום) עדיין הרוב המכריע של המגיבים היו בעד בעל החווה.
428865
ומה היה קורה אם בעל החווה היה מתנחל והפורץ היה ערבי? זה המקרה המעניין. אני בטוח שהשמאלנים היו אומרים: "היי, מה פתאם פורץ? כאילו הוכיחו בבית משפט שהוא בא לפרוץ? אולי הוא בא לקנות חלב לאחים הקטנים והרעבים שלו?" היה שמח. אתה יכול להיות בטוח בזה.
428881
ואם בעל החוה היה פלסטינאי והפורץ מתנחל? גם היו עוצרים את בעל החווה אבל באשמת טרור.
428900
ומה היו עושים לו? על זה חשבת? היו נותנים לו כאילו מאסר עולם, אבל בשביל כאלו הכלא זה תענוג. הסוהרים לא מתערבים בעניינים שלהם והם יושבים כל היום ביחד וזוללים סטייקים. אחרי איזה זמן, החברים שלו חוטפים איזה יהודי, והופ! הוא משתחרר. אבל זה לא הסוף. אחרי שהוא משתחרר הוא כבר לא צריך לחזור להיות בעל חווה. בגלל שהוא גיבור שהרג יהודי, עושים אותו שר בממשלה. למה לו לעבוד קשה אם הוא יכול לעשות פוזות עם חליפה ועניבה, להסתובב במרצדס גנוב מישראל, ולשחק אותה איש חשוב?

תחשוב על זה בעצמך ותראה שאני צודק שהערבי רק היה מרוויח מלהרוג יהודי. אני קורא את כל מה שאתה כותב כאן, ומייד ראיתי שאתה בן-אדם רציני שלמד הרבה שנים באוניברסיטה ויש לך המון שכל בראש.
OMG 428937
זה, כאילו, סווו ניינטיז? זה מזה פאסה, מה שאמרת... כבר מזמן לא מוי כיף להיות ערבי...
המ, 430575
מעניין כמה מהר זה נגרר לספוקלציות היפותטיות שהמטרה הבלעדית שלהן היא השתלחות פוליטית מיותרת.
המ, 430588
מיותרת? נו באמת, הרי ברור למה במדינה שלנו הגענו למצב שבו יורים בפורצים: זה הכל בגלל ה*כ-י-ב-ו-ש*!
you bet on it 445429
השמאלנים תומכים אוטומטית בכל דבר רע.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים