לא ממש קשור אבל אני ''נקרעתי'' 44722
הידיעה הזאת היא במסגרת ''כבדהו וחשדהו'' אבל נאמר לי שבאחד העיתונים הגדולים פורסמה כתבה שבה נכתב כי מסתבר שאחד המפגעים בבנייני התאומים היה בעצם שבוי בכלא הישראלי לפני מספר שנים. הקטע הטוב הוא שבמסגרת עסקה עם אחת ממדינות ערב דרשה המדינה (אני לא יודע פרטים מדוייקים... אם מישהו יודע על הנושא הוא מוזמן לספר לי) את שחרור האסיר ואילו אנו לא הסכמנו לשחררו מאחר והיה לו דם רב על הידיים. ובכן, עכשיו מגיע הקטע הטוב, תחת לחץ אמריקאי כבד נאלצנו לשחרר אותו.... יותר אירוני מזה זה לא יכול להיות....
כל מי שיודע פרטים נוספים על הסיפור מוזמן לספר (לינקים יתברכו)
לינק בנושא 44725
זה היה במוסף ''סופשבוע'' של מעריב. 44736
במדור של אורי גלר.
הוא נתן את זה כדוגמה לשקרים על ישראל ויהודים שמופצים באי-מייל.
לא ממש קשור אבל אני ''נקרעתי'' 44801
לפחות עד כמה שאנחנו הצלחנו למצוא פה בפיננשל טיימס, לסיפור הזה אין בסיס. הוא מסתובב פחות או יותר מאז שפורסמו שמות המחבלים.
לא ממש קשור אבל אני ''נקרעתי'' 44807
מהמידע שהגיע אלי, מסתבר שפשוט יש (אה.. היו) שני ''מוחמד עטה''.
לא ממש קשור אבל אני ''נקרעתי'' 44983
(וסליחה שאני עונה לעצמי)

באותו יום שבו קיבלתי את הודעת הדוא''ל בנושא מוחמד עטה, ערכתי בירור קצר משל עצמי. מסתבר שהמידע הנ''ל הופיע בפרסום של ''מכון רייגן'' - מכון מחקר ע''ש הנשיא הנ''ל. הפנתי את השאלה חזרה למי ששלח לי את הדוא''ל והמשכתי בבירורים. פניתי לדובר צה''ל (בשם ''מגזין האינטרנט האייל-הקורא'') ושלחתי להם את המאמר המדובר. הם לא חזרו אלי. לאחר יום-יומיים קיבלתי דוא''ל ממי ששלח לי את הדוא''ל המקורי, ובו היה ההסבר דנן.

אני עדיין מחכה לדובר צה''ל...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים