בתשובה לBobo, 27/02/08 23:17
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472596
'
יש להפריד בין המקרים. סיפורי הזוועה על המפלצתיות של עימאד מורנייה, כוח 17, אש"פ, בלבנון של שנות השמונים, פורסמו במדיה הצרפתית באותה התקופה.

בנפרד, בספר של ראש המודיעין הרומני, תועדו כל מיני סטיות של אושיות ידועות. ביניהן, ובמיוחד, ראש אש"פ וחיבתו הפדופילית לילדים בלונדניים במעון האירוח ע"ש צ'אושסקו.

לילי ואריק הזדמנו למקום בביקורם ברומניה כשר בישראל ורעייתו. מתוקף היותם מודעים מראש לסידורי ההקלטה והצילום בחדרים, בהנחיית הגורמים במוסד, השניים ביצעו זיון רב פעלולים ומהלכים. וביקשו אח"כ את הקלטת... "לטובת הנכדים", הם אמרו. "שידעו מה סבא וסבתא ידעו לעשות" בטרם בלות. אריק גם אהב לגלות כי באותו ליל הוא המחיש למארחים המציצים מה משמעות השם אריאל בקונטקסט המיני. היו הרבה צחוקים בנושא.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472609
Nice story about Lili and Ariel.
But where can I find support for the one about Imad Moughnia?
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472611
'
מכיוון שאפילו דוד ג. לא מסוגל ללכת אחורה לעבר העבר של טרם היות הרשת ונגזריה, קשה לי לספק מובאות צרפתיות לעובדות. מה שכן, אם באמת תתטרח/י, אולי יימצא מקור חדש למנוולות עימאד מורנייה ותפלוצתיו בלבנון של אז.

לי אישית כבר לא ממש איכפת להדגיש כמה מתועב היה הפדופיל/הטרוריסט המחוסל. ברוך שפטרנו מעונשו וד"ל.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472691
I understand. Since you have no support for this story, why can't you simply say that? I understand that it has nothing to do with your view of the guy as a monster, but you did not need to present him as a pedophile to claim that, right?

At the moment, this claim is nothing but gossip that has nothing to do with the discussion at hand
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472693
'
אני לא אחראי על מהימנות ידיעות שפורסמו במדיה הצרפתית לפני שנות דור. בהקשר מורנייה בפרט, מעללי כוח 17 בכלל, ואש"פ כולל ערפאת בכלל ובפרט. כאמור, הפרענקים לקחו צד לטובת הנוצרים בלבנון במהלך מלחמת האזרחים (לפניה ואחריה). מאוד ייתכן ששררה מגמת אנטי מובהקת. רק שכתוצאת המלחמה הראשונה התגלו זוועות רבות שביצעו הפלשתינאים מול הלבנונים.

ולא ממש דחוף לי לשכנע אותך, או אחרים, בתקפות עכש"י. תרצה, תאכל. לא תרצה, שיהיה לך לבריאות. בסה"כ ניסיתי להוסיף עוד פן לאישיותו המלבבת ממילא של עימאד. מצידי תכריז עליו כעל חסיד אומות העולם, צדיק תמים ואיש יקר. כמנהג אחמדניג'דאד.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472702
אני זוכר אז בעיתונות תיאור שהגיע ממלבנון של מקרים בהם לשם עירויי דם תפסו האירגונים הפלשתינים נוצרים ו''התרימו'' אותם עד מוות.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472703
'
בהחלט, אבל לא רק.
בדיווחים מאז גם הודגשה מעורבתם של מורנייה, כוח 17, ואש"פ בהנהגת ערפאת, במעשי טבח וביזה ופדופיליה. סחיטה ועושק, רמיה וגועל. כל הרוע שאפשר לתאר.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 473189
ובאותה הזדמנות הם גם גומרים לנו את כל הדם למצות.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472643
מה משמעות השם אריאל בקונטקסט המיני?‏1

1 סליחה על הבורות.
גם טרוריסט, אבל גם פדופיל 472667
'
ארי האל. כלומר לא סתם אריה עם תיאבון וביצועים עם הלביאות, כידוע לכל זאולוג, אלא אריה אלפא. אריה פרימיום.

(קטע - ברגיל השם אריאל דווקא מגיע בקונוטציה של מלאך. שרון אימץ את שם החיבה 'אריק' המשמש לרוב כנגזרת לשם 'אריה'. כל סביבתו הקרובה, כולל לילי, קראה לו אריק. היחיד שהתעקש לפנות אליו בשם המלא אריאל היה אורי דן הי''ד. לא פלא. הוא הרי התייחס כלפיו כסוג של אלוהות)

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים