בתשובה להאייל האלמוני, 22/06/09 18:23
אף אחד לא כותב ככה בשפת אמו. 514166
לא היו פלסטינים? אז מי היו כאן? שבדים? הולנדים? ילידי הוואי והפיליפינים?
Palestinian Myth - see the population censuses insid 514168
ראה את הצנזוס
ומוטב לשמור את הקישור כי הקישורים נעלמים באופן מסתורי

לפי הקישור היו כאן ב-‏1920 - שנים רבות לאחר הסיפור הבדיוני אנטי ישאלי פרו נקבאיסטי אחוזת דג'אני - 750000 תושבים (ברמת הגולן, ירדן, הגדה, ישראל, עזה) ומהם 250000 בדואים !!! 10% היו יהודים. היו דרוזים, והיו ערבים פליטים חלק ממליון פליטים מוסלמים שנמלטו ממלחמות חיג'אז.

למעשה הנייטיבס היו לדעתי הבדואים והדרוזים, וישראל הכירה בקיומם ובנוכחותם והם חלק ממדינתנו.

אם תקרא עד הסוף ולא תתעצבן באמצע, הנה הציטוט והמשך:

הנה הציטוט באנגלית מהקישור:

Here is a quote from there:
In 1920 at the Conference of San Remo held at San Remo, Italy, the League of Nations mandate over Palestine was assigned to Britain.

This territory at this time included all of what would later become the State of Israel, the Gaza Strip, the West Bank, a part of the Golan Heights, and the Kingdom of Jordan.

The population of this area was approx. 750,000 (11% Jewish). It was multi-ethnic but spoke mainly Arabic and was largely Muslim in faith.

Because of their European origin most Jews spoke Yiddish rather than Hebrew.

It contained a significant Bedouin population (approx. 270,000), and substantial groups of Druze, Syrians, Sudanese, Circassians, Egyptians, Greeks, and Hejazi Arabs (many of them were of the 1,000,000 refugees who fled west after the Hashemite Hejaz - Saudi Nejd war).

וה"מיתוס הפלסתיני" הוא המצאה מודרנית. הנקבה של הפלסתינים היא התרבותם וטיפוחם על ידי האומ וה-EU וארצות הנפט עד שפרו ורבו מ-‏250000 אלף פליטים (האונרא אז רשםן 400000 כי רבים הצטרפו לעגלה המפרנסת הזו) - צמחו למספר של 7.000.000 שבעה מליון, וזה לא מפליא. ואילו היהודים בעולם נשארו באותו המספר. היו 14.000.000 לאחר השואה וזה המספר היום.

את ההיסטוריה מסרסים ומעוותים וזה המצב. אולי צריך להיכנע ולוותר אולם אסור לקבל את השקר ואת האשמה כי אז החיים מה שנשאר אפילו אינם שווים.

אחד הדברים הנוראים והפוגעים ביותר והמהווים דוגמה לעיוות ולסירוס הוא הניכוס של המילה "שואה" על ידי אומות העולם והדבקתה למילה "נקבה". במילה HOLOCAUST הם אינם משתמשים - למה ? לא נעים להם ? וכולם אומרים שהנקבה היא השואה של הפלסתינים.
טוב.
אין בלבי איחולים לאף אדם בעולם מחנות ריכוז, גז, הרעבה והשמדה מהסוג הזה.
ואף אחד לא מדבר על העלמות העם היהודי מארצות ערב (היו מיליון ונעלמו - היה סרט) וכמה יהודים לדעתכם נותרו באירופה ?
היטלר ניצח וכמדומני כבר אמר זאת סופר אחד מכובד באחד מספריו.

הוכחה נוספת ואחרונה לשקר הנקבה היא דעיכת והעלמות השמאל המכה על חטא מנוף הפוליטיקה. הם שולטים במדיה ומצטרפים לשקר הגדול. ביבי לפחות הראה שמכופפים לו את היד אבל השמאל וגם הסופרים של השמאל במקרה הזה אומרים שהשקר הוא אמת .אבל בכנסת ישראל הם נמוגו. ונקווה שגם מהמדיה הם יעלמו לאט לאט. ףודרישת שלום למר יוסי שריד.

אין בלבי דבר על הספר. אלא על התמיכה והעידוד בשונאי ואויבי ישראל.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים