בתשובה לאמ, 19/03/12 21:21
צווים נגד TOPDOWN.ME 592810
בשביל כל שאר התכונות שציינת, הרשה לי להמליץ לך על האתר המצויין (רק אל תספר לזיר"ה) imdb.
צווים נגד TOPDOWN.ME 692976
מזה מספר שנים אני משתמש בפורטל REDDIT לצורך הורדת סרטים
הכוונה שלי ל"ערוץ" ב- REDDIT שנקרא (בערך)
FULL MOVIES IN YOUTUBE.

האתר הזה משתמש בחולשה של YOUTUBE למחוק את תכנים הפירטים מייד (לוקח לפעמים בין מספר שעות למספר ימים עד שמסירים מ- YOUTUBE חומר פירטי). הדיחוי של המחיקה מספיק כדי להוריד סרט לפני שימחק. יש סרטים שאף אחד לא תובע מחיקתם והם נשארים על רשת יוטיוב מספר שנים לפחות.

סרטים מיוטיוב ניתן ללכוד בעזרת האתר SAVEFROM. אם הסרט פופולרי ניתן לעיתים קרובות להשיג כיתוביות (עברית או אנגלית) שמקלות על הצפיה.

_צריך להתפשר על האיכות הגרפית של הסרטים_. לפחות לגבי אישית - ההתפשרות לא כואבת מדי.

בזכות ערוץ "סרטים ביוטיוב" של REDDIT זכיתי לצפות גם בסרטים טובים שאינם בזרם העיקרי ("ההליבוד ודומיו") למשל סרטים יפנים, רוסים ועוד.

ערוץ נוסף להורדת סרטים הוא רשת טורנט. חיפוש יעיל למדי ברשת זו ניתן להשיג באתר PIRATE BAY. כרגע יש לי בהתקני איכסון בבית כמה עשרות סרטים שהורדתי ולא היה לי זמן לצפות בהם. כך שמבחינתי הסיפור סגור: לא חסר לי כלום. "זירה" יכולה לעשות מה שהיא רוצה וזה לא מזיז לי: יש לי סרטים מעל ומעבר למה שאני יכול לצרוך.

לגבי מי שרוצה איכות גרפית מעולה (תמורת תשלום), אני מבין שנטפליקס מנסה לחדור לארץ בשוק זה. יש גם שרתי STREAMING זרים
שלפי הבנתי עוקפים את הפיקוח של מדינת ישראל. (מטרת מטרת הפיקוח הישראלי היא לכפות צפיה בסרטים רק דרך "ערוצים מורשים מטעם המדינה": חברות כבלים לווין וכולי תמורת מחיר שערורייתי). לפי מה שהבנתי המדינה מנסה להכשיל את הערוץ הזה: בתי המשפט כפו לפני מספר שבועות אתרים ישראלים שנותנים שירותים לתוכנת KODY (או איך שקוראים לתוכנה זו). להערכתי גם חסימות אילו לא יועילו: ההוזלה בפס רחב וכונני איכסון ביתיים יהפכו את החסימות הללו לחסימות לא אפקטיביות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים