בבחירות ניצחה תנועת המחאה 611698
ביבי היה אולי "הראשון שזיהה את הבעיה" אבל לצערי לא נתן לה פתרון משכנע. אני חושב עדיין שביבי הוא המנהיג הטוב ביותר בישראל, אבל כמו כל בן אנוש אינו חף משגיאות.

אשר ליאיר לפיד. הוא היה האיש הלא נכון במקום הנכון ולכן זכה. יש אכזבה אצל רבים מכך שביבי לא נתן פתרון מספק למצב הכלכלי הגרוע של ישראלים רבים, רק שלא היה מנהיג ראוי שינקז אליו את המחאה:
ציפי ליבני שרפה את עצמה בהתנהלות מטופשת בקדנציה הנוכחית , שאול מופז ושרידי קדימה נראים כאוסף טרמפיסטים פוליטיים שטובת העם לא מעניינת אותם, בנט נראה בחור טוב אבל ימני מדי לדעת רבים, שלי יחימוביץ' מרקסיסטית למרות שניסתה להסתיר זאת. אז מי נשאר במקום הטוב ? היחיד שנשאר "נקי" הוא יאיר לפיד שטרם הספיק לחשוף את טיפשותו.

מקווה שלא ניפול עכשיו לתסבוכת כלכלית. אני חושש שמאחורי יאיר לפיד עומדים הטייקונים שעושקים אותנו (עזרו לתת לו תדמית יפה בכל כלי התישקורת ומקווים להעזר בו כדי להמשיך לחלוב את אזרחי ישראל). קודם הטייקונים עמדו מאחורי "קדימה". מטרת הטייקונים בשני המקרים היא להחדיר ללב השלטון פוליטיקאי טיפש כדי שיתפעלו אותו כמו שמתפעלים מריונטה. הם חוששים מביבי מכיוון שביבי אינו מריונטה, לכן הפיצו את הסיסמא "רק לא ביבי". אולי אני טועה אבל זו הרגשת הבטן שלי.

הממשלה המועדפת עלי היא ממשלת הטרויקה, ממשלה שבמרכזה: הליכוד ביתנו + בנט + לפיד. זו ממשלה צרה שאינה כפופה לסחטנות החרדים ואינה מחוייבת לתהליך שלום הזוי. כדאי להקים ממשלה זו כממשלת צללים מייד, לפני שהנשיא שמעון פרס מתחיל בבחישות שלו להקמת "ממשלה לתהליך השלום". ברגע שממשלה זו תהיה אופציה ברורה יצטרפו אליה שותפים נוספים. בשום פנים לא כדאי להקים ממשלה שנשענת על חרדים (ש"ס או האגודה) לצורך קיומה, במקרה כזה הממשלה תהיה כפופה לסחטנות החרדים (מה שיגרום למפלה נוספת וסופית של ביבי). אם קדימה-מופז תעבור את אחוז החסימה היא מועמדת להצטרפות מיידית לממשלת הטרויקה המוזכרת לעיל (מקווה שמופז לא יחזור על התרגיל הטיפשי שעשה בסוף הקיץ האחרון (פרישה מהממשלה בגלל אי גיוס חרדים).
בבחירות ניצחה תנועת המחאה 611727
בהמשך לדבריך...


חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים