למערכת 632890
נראה לי שעקב הכותרת וגם עקב הדברים שבתגובה האחרונה, מן הראוי להסיר את הפתיל (פתיל או ענף) המתחיל בתגובה 632868, ומסתיים (בשלב זה) בתגובה 632889.
למערכת 632978
די מוזןר שדווקא תגובה 632868 היתה זאת ששברה את גב הגבל (שלך ושל המערכת). דיון 3650 התחיל ממקום‏1 ממנו אפשר רק לעלות. אמנם העליה איטית ומתסכלת אבל לפחות אין לאן להתדרדר.
1 תגובה 630201
מכחיש שואה מתועב? ארז?? מישהו כאן ירד מהפסים? 632989
ככל שזה נוגע לי, העניין איננו בדיון שהתחיל נמוך או גבוה - מה גם שאי אפשר לבקש מחיקת דיון שלם (נדמה לי). בדף תנאי השימוש של האתר אומרת המערכת כי חברי המערכת שומרים לעצמם את הזכות להסיר תגובות אשר יכילו:

א. שפה גסה או שימוש בקללות.
ב. השמצות או לשון הרע.
ג. פרסומות (spam).
ד. פרסומים שהם משום עבירה על החוק.
ה. הסתה לאלימות.

הפתיל שאת מספרי התגובה הראשונה והתגובה האחרונה שלו ציינתי, הכיל לא רק את סעיפים א' ו-ב' כלפי מישהו הנמצא רחוק - נניח פוליטיקאי שדרכיו הושחתו, סופר גרמני קשיש שהודה לאחר עשרות שנות כתיבה כי בנעוריו היה חבר ב"היטלר יוגנד", זמר אמריקאי אלים וכו', אלא כותרות התגובות בפתיל הכילו עלבון אישי שקרי ומכוער כלפי אחד מן המשתתפים בדיון, ארז לנדוור, תוך ציון שמו, שמו האמיתי - לא איזה ניק מבודח אלא שמו האמיתי. בתגובה האחרונה כתב לו מר "ואין בלה-בלה-בלה..." (לא זוכרת את כל הניק, צר לי, או ליתר דיוק - לא צר לי) - "מתגובה לתגובה אתה נהיה יותר פסיכי".

משום כך ביקשתי שיימחקו התגובות המכוערות הללו. לא שאני חושבת שארז צריך להיעלב - להיפך, הוא היה צריך להיעלב לו פשפש או מקק היו מטיחים בו עלבונות, זה היה הרבה יותר מעליב משני האורגניזמים הירודים שהתנפלו עליו. ביקשתי סילוק התגובות משום שלו היו נשארות, היתה זו פגיעה בכבודו של האתר ובאסתטיקה שלו, כך אני רואה את הנושא.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים