בתשובה לBababooey, 19/11/15 18:58
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667963
כשאני גולש באתרי חדשות בינלאומיים (yahoo news, reddit), וקורא את התגובות. לא נתקלתי בגל של האשמת ישראל בפיגוע בפריס. יש כמובן תגובות אנטי ישראליות, אבל הכיוון הכללי הוא נגד המוסלמים. אני מתרשם שהארועים הקרויים "אביב ערבי" חיזקו מאוד את הדימוי ה"אורקי" של הערבים, ומגיבים משליכים מכך על הסיכסוך הישראלי-פלסטיני. יש הרבה יותר מגיבים אנטי מוסלמיים מאשר אנטי ישראלים, שלא לדבר על אנטישמיים.

לכן, אני מופתע מהתזה שלך. אולי אתה יכול לקשר לאתר חדשות עשיר בתגובות, כדי שאוכל להתרשם מהגל האנטי ישראלי?
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 667985
אם אתה מחפש תגובות באתרי מיינסטרים - אתר הגארדיאן היה המקום המרכזי [במאמרי הדיעות אם אני לא טועה], לא זוכר בדיוק באילו מאמרים, בכל זאת כבר עבר שבוע - אם זה קריטי אני אחזור לחפש.
בנוסף ביו-טיוב ובאתרים כמו RT תוכל למצוא בשפע [אם כי לא בהכרח בתכנים המרכזיים].

כמו שציינתי, עיקר ה"מפגש" שלי עם תגובות כאלו היה במפגשים פנים מול פנים ובפייסבוק\טוויטר. אני שוב רוצה לציין שבגלל תחום העיסוק שלי, אני מסתובב בסביבה של מוסיקאים, בעיקר בתחום הג'אז, ולכן נפגש עם אנשים שמתרועעים עם טיפוסים רבים מסוגו של גלעד עצמון לדוגמא. מי שרוצה להבין איך נראה הפייסבוק שלי בשבוע האחרון יכול להציץ בפרופיל של הגאון - https://www.facebook.com/gilad.atzmon [לא מומלץ לבעלי לב חלש].
האם הוא מייצג את השמאל האירופאי? התחושה שלי היא שכן [הוא יותר קולני, אבל הדיעות דומות].

האם אני חי בבועה בגלל תחום העיסוק הספציפי שלי? אולי. בכל זאת, אפשר להזכר מי נבחר לעמוד בראש הלייבור ומי היה שם לפניו. האם מדובר בגליץ' זמני של המפלגה שיגמר תוך כמה שנים כמו שחוזה האייל האנגלי? אולי. אני מרגיש מגמה, אבל גם אם הייתי מביא קישורים למספר כתבות עם תגובות אנטי-ישראליות - הן לא ישכנעו את מי שלא מסכים איתי בכל מקרה. הרי ברור שרוב התגובות בסופו של דבר לא קשורות לישראל ככה שתמיד אפשר לטעון שמדובר בהגזמה ובעשבים שוטים.

חזרה לעמוד הראשי

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים