בתשובה לאביר הקרנפים, 20/12/15 10:35
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 669989
מה זה קשור להבנה בבטחון?

הנה :"ראיתי חייל יורה בזקנה ותינוק" -מה זה מועיל לבטחון? מה זה מועיל למוסר? מה זה אומר בכלל? החייל עדיין משרת,הכל כרגיל-אבל הם מקבלים שמפניה בשוויץ.
מה גם שהרבה מעדויות הם מעידים על עצמם ,הבוגדים העלובים-כשאין לך מוסר מול הערבים אין לך מוסר בכלל.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 670010
כביכול, מרום מעמדו והבנתו בבטחון הוא מסביר לנו שהפעילות של שוברים שתיקה והלהט לכבס את הכביסה המלוכלכת דווקא אצל השכנים הרכלנים שאוהבים לדפוק אותנו, כל אלה אינם פוגעים בבטחון.

וזה גם ערכי להצדיק את מוסדות השלטון בכל פעם שהם מבצעים פעולות מפוקפקות (מבחינה דמוקרטית) איתם השמאל מזדהה - כדוגמת אוסלו וההתנתקות, ולהשליך את הדמוקרטיה ומערכות המשפט לכלבים (או אולי לחזיר הקרפיונים), בכל פעם שהתוצאה לא משביעה את רצונם של הערכיים מן השמאל.

וכמובן, הערכיות נמדדת בחרמות, כינויי גנאי, אמונה עיוורת בסיפורי ספתא של ארגוני שמאל או של דף בפייסבוק שהקימה נוכלת מקצועית - מתוך עצלות מוחלטת לבדוק את הנתונים ולחשוב בהיגיון.

אבל רק הימנים מתלהמים, עצלנים ולא רואים את הדבשת של עצמם.
מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות 670029
כל אדם סביר מבין שאין לזה דבר עם בטחון או מוסר.הם סתם אומרים מילים שיביאו להם כסף מנאצים.

(אל תכנס לשטויות האינפנטיליות שלהם,אין להם מה לענות ומה שמביט במראה כ"כ נורא,שהם (כמו ילדים טובים) תוקפים את השליח.כל תקופת זמן אחרי שאין להם לענות על בערך 3-4 תגובות הם מתחילים את מסע העינוג העצמי המגוחך הזה.שימשיכו להיות שקועים במדמנת הבורות והעיוורון שלהם.)

חזרה לעמוד הראשי

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים