בתשובה לדנה רוטשילד, 25/07/00 15:01
מהפכות זה כיף 7278
שלום לך,
אני חד"שניק
ומהפכות זה באמת כיף
הסטה לה ויקטוריה סימפרה!!!
7283
ובכן, חד''שניק יקר, אני מסכימה איתך שמהפכות זה דבר מאוד משחרר הורמונלית. אבל כל הדיון הזה נסוב (למרות שדילגתי, בעצלנותי, על חלקים נרחבים ממנו) על הרלוונטיות של חדוות הנעורים האינפנטילית משהו לשנות את העולם, לא משנה איך, לא משנה למה. חדווה זו הפכה לתחביב אצל כמה שמאלניים מתוסכלים שקצו במציאות הפוליטית המשעממת, אבל הם נדבקים לנושאים מופרכים שאינם ברי הגשמה, וחבל,שכן ביקורת חריפה, אבל רלוונטית, על המצב העלוב למדי של עולמנו היא דבר חיוני. אבל הפאנלים המשמימים האלה לא תורמים לדבר פרט לכמה התחכחויות הורמונליות בין השמאלנים הצעירים והנלהבים.
החיוניות של הרצון האדום 7292
הרצון לשנות משהו בעולם הוא טבעי לגמרי,
וכל אדם שפוי רוצה במידה מסוימת -
כמובן שיש אנשים כמוני שפעילים ב''צעירי חד''ש'' וגם מוכנים לפעול למען המטרה של חברה צודקת ושיוויונית יותר - לשנות את העולם,
להפוך את העולם למשהו יותר טוב, על-פי הגדרה סוביקטיבית.
אבל ה''לא משנה למה, לא משנה איך'' מצמצם את הציבור אליו את מתייחסת לציבור האנרכיסטים.
החיוניות של הרצון האדום 7312
אני לא מבין בדיוק למה אתה מתכוון כשאתה כותב חברה שוויונית וצודקת יותר, גם איני יודע בדיוק לאיזה סוג של קומיניזם אתם חותרים בחד''ש, האם כמו בסין שבו הנשיא הוא העריץ הבלתי מעורער ומרשה לעצמו לעשות מה שהוא רוצה (כמו לשרוף את כל ספרי ההסטוריה על סין) או כמו רוסיה שבה האינדבדואל מנוון לחלוטין שכן הוא שייך למעמד מסויים וללא קשר למעשיו ''שכרו '' הוא כשל האחרים ובעצם אין מוטיבציה לאף אחד שאינה מונעת ע''י הממשלה שלה אין אופוזיציה . הייתי רוצה ממך כמה הבהרות לאיך נראים הדברים שצריכים להראות מסוג הממשל ועד לפרט.
7547
כבודה מוכרזת בזאת אויבת העם.
הציבור מתבקש לעצור את אויבת העם ולהביאה בפני דין צדק בתנאי שדה.

בברכות חמות,
מ''מ יו''ר הסובייט הצבאי-מהפכני העליון (בהקמה)

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים