טכנולוגיות 100390
בתור אוהבת חיות מאוד, אמנם כלבים הם החיה העדיפה עליי אבל חיה זו חיה! אני מאוד בעד החוק ולא ברור לי איך לא כל הערים עברו לשיטה המאוד אנושית, לטעמי. מצד שני, אנחנו לא יכולים לבוא בטענות לאף אחד כי יש מדינות( מערביות לחלוטין) שלא מסכימות להכניס אליהן שום חיה ואדם שיעשה כך החיה שלו תמות במקום. ( בריטניה ודרא"פ )אני בעד הנושא ואם אפשר לעזור לייצורים החמודים האלה, שלא פעם עוזרים גם לנו אז קדימה!!!!
טכנולוגיות 100420
אני לא מבין את הקטע, טכנולוגיות‏1. המורה אמרה לכם להגיב למאמר הספיציפי הזה? האם אתם יודעים לענות לתגובה אחת ולא למאמר? האם יש מאמרים או קטעי חדשות שמעניינים אותכם?

1 נתעלם מהאפשרות הסבירה שכולכם יצירי דימיון של מישהו משועמם.
טכנולוגיות 100422
אין לי מושג לגבי דרא''פ, אבל לבריטניה מותר וניתן להכניס בעלי חיים. לכל היותר נדרשת תקופת הסגר.
טכנולוגיות 100505
תקופת ההסגר בבריטניה היא חצי שנה - שלא לדבר על ההוצאות הכרוכות בכך. סה''כ לא מעשי.
אגב, אליזבט טיילור - שהיא בריטית במוצאה - סיפרה לא מזמן כי בחמש השנים האחרונות היא לא ביקרה בבריטניה עקב הבעייה הזו (לא זכור אם יש לה חתול או כלב).
טכנולוגיות 100528
גם הסגר של חצי שנה זה לא הריגה במקום.
חוץ מזה, לא תמיד יש הסגר של חצי שנה, זה תלוי בארץ המקור של בעל החיים.
טכנולוגיות 100423
כיתת טכנולוגיות יקרה, אנא מיסרו את המסר הבא למורה שלכם, שככל הנראה לא באמת טורח/ת לקרוא אתרים אליהם הוא/היא שולח/ת את בני כיתתו (נמאס לי) אליה, את המסר הבא:

נא להפסיק לשלוח תלמידים אל האייל הקורא בצירוף המשימה לכתוב תגובה למאמר "חיי חתול". זה מעיק, וזה מסריח מחוסר נימוס. אם לא ברורים לך, מורה טכנולוגיות יקר, כללי הנימוס הבסיסיים (netiquette, או דרך-רשת, אם תרצה תרגום חינני) הנהוגים באינטרנט, אתה מוזמן לשלוח אלי אימייל, וברצון אסביר לך כמיטב יכולתי. הרי שיעור ראשון מזורז: לא שולחים עדת תלמידים משועממים לכתוב תגובה למאמר שלא מעניין אותם, לפחות לא בלי להתריע קודם לכן.

אגב, זה באמת לא כזה הישג גדול להצליח לכתוב תגובה באייל. רוצה משימה מעניינת? תגיד להם לכתוב תגובה בפורום ארץ הצבי שתשרוד שם יותר ממחצית השעה. הרי לך אתגר!

אגב:
התלמידים שלך יודעים מי זה סטאלין?

(דובי, עצבני)

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים