שושלת יהודית 10148
כניראה שהגעתי לכאן בטעות
אבל אני כאן אז אני אגיב

יש להפריד בין 2 דברים
א. מתנחלי חברון
ב. הקשר של העם היהודי לחברון

יופי, עכשיו תוכל לבחון את עצמך. אם יש לך בעיה עם הזהות היהודית אז מובנת השינאה שלך למתנחלים אבל עם הבעיה שלך היא רק עם המתנחלים אז תדע שצורת ההתבטאות שלך לא עולה על שלהם (זה מתחיל בדיבורים), ותופעת האלימות זה שילוב של מתחים קשים עם השפעה מהסביבה הערבית. כל מעשה אלימות ראוי לגינוי ואם אתה אדם רציני אז תדע שהדברות תבוא רק מאהבה ולא משינאה ואם הישוב היהודי בחברון לא מבין,אז תהיה אתה הראשון שמתחיל להדבר באהבה.
סתם שתדע בלי קשר, תוך כדי שאני כותב לך מעבודתי במוקד ארבע (האחראי גם על חברון) נפתחה אש לעבר אברהם אבינו וישנם פגיעות בבתים, אני מצידי סימתי להקפיץ את כיתות הכוננות ושוב זה הכל תלוי איך אתה רוצה או לא רוצה לפתור את הסוגיה - במוח

אתה גם מוזמן להכנס לאתר שבניתי בנושא חברון
ל ל א פ ו ל י ט י ק ה
www.dodi.co.il/hebron
באהבה
צבי.
זה שוב אני, עם בשורה רעה 308576
חלפו 4 שנים מאז שכתבתי את ההודעה "שושלת יהודית" והוריי שדגלו בהדברות ונפגשו בקביעות עם אנשי דור שלם דורש שלום,נרצחו בביתם בקרית ארבע. אתר לזיכרם: www.lizkor.net
זה שוב אני, עם בשורה רעה 308615
כמה נורא...משתתפת בצערך.
אדרבא 308666
צר לי, אבל קשה לי להתפעל מהאידיאולוגיה הפשרנית הדוגלת בהדברות, כאשר היא מיושמת באמצעות פגישות, ולו גם קבועות, עם אנשי דור שלם דורש שלום.
גם אני דוגל בהדברות. אפילו הגבתי פעם לתגובה של ניצה.
אדרבא 308670
אני הגבתי כמה וכמה פעמים על תגובות של ניצה, ועל כמה משל דוב ויעקב. אבל נראה לי שלא עוד. יש גבול לרשעות שאפשר לספוג גם במסווה של מתק שפתיים.
זה שוב אני, עם בשורה רעה 308673
אני משתתף בכנות בצערך העמוק.
זה שוב אני, עם בשורה רעה 308676
צר לי מאוד על אובדנך. מי ייתן ולא תדע עוד צער.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים