חבר'ה אתם לא בעניינם! 10155
יסלחו לי פה כל החבר'ה אבל אתם פשוט לא בעניינים.
כבר חודשים אומרים וחוזרים ואומרים גורמים שונים של שירותי הביטחון שחלה עליית מדרגה בתחום הטרור בקרב ערביי ישראל.החל מהפיגוים בטבריה וחיפה הפיגוע במגידו ועוד ועוד פעולות וחוליות - כאשר הגדולה בהם כללה 42!!!!חברים מקרב ערביי טייבה
כלומר לא מדובר לא בקומץ ולא באספסוף מדובר ברוב מכריע בעל גב רחב בקרב "האוכלוסיה השקטה והמתונה" אז אל תגידו לי שיש פה ספונטניות.
אין אפשרות לארגן בספונטניות הפגנה כה אלימה בעלת אלפי אבנים ובקבוקי תבערה ועוד כלי נשק כאלה ואחרים בספונטניות גם לשועלי קרב כמו חלק גדול מבין הכותבים פה...
אתם אולי תצחקו אבל לאסף כמות כזו של אבנים ולא סתם אבנים אלא חדות במיוחד זה תהליך של ממש .
כלומר לביקור של שרון אין כל משמעות בכל הסיפור הזה..זה ס"הכ תירוץ עלוב וחסר משמעות מה עוד שיום לפני כן נרצח בפיגוע בעזה חייל גבעתי דוד בירי - אז מה זה?
סתם פיגוע?
שלא קשור לספונטניות שתבוא יום לאחר ששרון עזב את הר הבית??
כלומר לקח לערבים 24 שעות לעכל שפגעו בקודש הקודשים שלהם???
אל תיפלו בבקשה על הפרופגנדה של הערבים באשר הם.
גם הילד שנהרג - ולא חשוב מה יגידו נהרג על ידי שוטרים פלסטינאיים ואני לא קונה את הניסיון להאשים את צה"ל בנושאץ
הילד נהרג בצרורות ובצהל יש הוראה מפורשת לירות אך ורק בבבודדת ולכן אני לא מאמין שחייל צהל הרג אותו מה גם שהוא השתתף קודם לכן בידוי אבנים.
דבר נוסף גם יהודים רבים החל באופקים וכלה בבית שאן ועוד ועוד עיירות פיתוח הם חסרי תעסוקה עניים מרודים וחסרי תקווה לעתיד לעיתים אבל אף אחד מהם חלא מעלה על דעתו לצאת לקרבות כנגד כל המדינה וכל יהודי המדינה - או כמו שאמר אתמול אחד ממנהיגי הקרבות באום אל פאחם :"אנחנו לא רוצים פה יהודים לא ציונים אנחנו רוצים מדינה ערבית פלסטינאית מחיפה ועד אילת"
תקשיבו אותי לא מעניין בכלל על מה הם שובתים וזה לא מענייני - להם אסור לפגוע באף יהודי - כי אז זו עבירה על החוק. אסור לסגור כבישים.זו גם עבירה על החוק.
אני רוצה לסוע ביום שישי לים מכרמיאל לכוון עכו הכביש סגור.
אני רוצה לצאת לעשות על האש ביער לוטם - שרוף.
תגידו לי מה זה האנרכיה הזו?
מי שולט במדינה???
הממשלה או "אספסוף" ערבי?
האם הפתרון הוא לחפש את מקומו החדש של העם היהודי כי הממשלה שלנו היהודים עצמה לא מסוגלת להגן על תושביה??
ומה הפתרון לסגת מכל מקום שיש בו בעיות??
אז נניח שניסוג מהשטחים ומכל ההתנחלויות?
אחרי זה ידרשו השמאלנים לסגת גם מנצרת עילית שבימים האחרנוים הייתה בסגר מוחלט על כל 3 היציאות שלה וכנ"ל כרמיאל ועוד ערים בצפון.ואני לא מדבר איתכם על התנחלויות של 1000 איש אני מדבר על ערים של 50 אלף איש!!!ומה עם חיפה?שגם שם היו מהומות אלימות ועכו ???גם משם צריך לסגת?
זה הפתרון? לברוח מאחריות ולתת ל"אספסוף " לנצח?
אני פשוט לא מבין עד לאן נגיע?
ומה מציעה הממשלה באמצע המהומות?תוכנית חומש...איזה ציניות...לתת להם ולהבטיח לערבים כסף בזמן שהם ממשיכים להלחם.זה פשוט אוזלת יד.
אני מקווה שכולנו נתעשט ונוציא את ראשינו מהחול ויפה שעה אחת קודם...וד"א לא לשכוח שביום שישי יש יום כיפור - ואני לא אוסיף דבר על מלחמת גוג ומגוג שמצפה לנו בקרוב עם כל מדינות ערב ואל תתפסו אותי במילה...
ביי ושנה טובה למרות הכל.
כי צריך להמשיך לחיות.
ברוך שובך שד 10160
כפי שכתבתי כמה תגובות למעלה - חבית הנפץ של ערביי ישראל התמלאה לא מהיום, וגם לא מאז חתימת הסכמי אוסלו. המדינה עוד לא ממש החליטה אם היא רוצה בהם כאזרחים, זאת לעומת הנכונות והרצון שלהם להיות נורמלים (ולהתיחס לכל מני יריקות פה ושם כאל גשם - החל מקריאות מוות לערבים במגרשי ביתר וכלה באי-קבלה לעבודה בגלל "שלא עשו צבא"). אז עכשיו זה מתפוצץ, מה הפלא. לא, אין פה עיתוי מקרי. יש תאום עם ערבי השטחים. יש תנועה איסלמית שקוראת לבדלנות ולמרד בישראל. אבל לקולות אלה נכרות יותר ויותר אזניים עקב טריקת הדלת בפרצוף, אותה טורקת החברה הישראלית בפניהם.

ברק/השמאל חותרים *לסוף הסכסכוך מכל וכל*. במסגרת הסכם סופי, יקבע גם מי רוצה להיות אזרח ישראלי ומי לא. ותודה למפגינים באום אל-פחם שהעלו את הנקודה הזו להתיחסות במסגרת המשא ומתן עם הפלשיטנאים. במסגרת הסכם הקבע, ניתן יהיה להחליט על טרנספר מרצון לחברי התנועה האיסלמית. אתה לא רוצה ישראל? לך לעזה. אתה רוצה? תהיה אזרח נאמן, והמדינה תהיה נאמנת לך.
כשרבים עם השכן ממול אולי אפשר להתנהג ע"פ האמוציות, בד"כ זה לא כדאי אבל בד"כ זה לא כזה נורא. כשעושים פוליטיקה צריך לפעול ע"פ שיקול דעת רציונלי, לבחון את הדרך שתביא לתוצאות הרצויות ביותר, ולא להתלהם ולדפוק את הראש בקיר.
ובמקרה זה לא צריך להבהל יותר מדי. אין צורך לדבר על גוג ומגוג ועל שאר שטויות קטוליות. ובכל זאת אני מאמין שעוד לפני יום-כיפור יצא לנו להיפגש בחיפה ולשתות בירה בניחותא.... :-)
ברוך שובך שד 10167
לגבי שתית בירה ושאר ירקות אין לי ספק...
שאלה אם יהיה לי איך לחזור לכרמיאל או שאני אאלץ לישון בחיפה כמו שנאלצתי ביום שני משום שנסגר הכביש מאחיהוד לכרמיאל.
דרך אגב אני בספק כי ביום שישי זה ה6 באוקוטבר והחמאס הכריז עליו כעל יום הזעם.
ככה שאני לא יודע...
אתה יודע מה עוד יש ב 6 באוקוטבר ככה שזה תאריך מפחיד לאללה עם הסמיכות ליום כיפור...לך תדע...
הכי חשוב להישאר רגועים ושמחים...כי אין לנו ארץ אחרת...
o.k...
bien...
hata luego amigos..

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים