ברק ורעם! 10292
שלום שוב חברים וחברות.
בחרתי הפעם לפרסם תגובה משלי על כל השתלשלות הארועים מעין של אזרח ברק ומאוכזב ממנו קשות ביותר.
לכל החכמים שמבינים כל מילה מ"הנביא" ברק או שמא המשיח ...שהרי כל מעשה שטות שלו כל כך חכם ושעומד מאחריו כל כך הרבה דברים ורבדים על גבי רבדים...ניתפס בעיניכם כמשהו כל כך חשוב.
למשל היציאה מלבנון שהייתה הרס עצמי.והייתה כישלון חרוץ.
למשל כל תהליך הקמת הממשלה שלו עם ש"ס שהיה בניגוד לכל מה שהוא אמר לפני הבחירות ובניגוד מוחלט לדעת רוב רובו של ציבור בוחריו.רוצים עוד?
כל היציאה שלו לקמפ דייויד כשאין לו כלל ועיקר ממשלה.
עוד?
הממשלה שלו קטנה מיום ליום והפלולה מה עושה במקום לדאוג לעתידו הפרטי שלא לומר עתיד מפלגתו ושלא לומר בכלל עתיד מדינתו ומולדתו שאת שתיהן הוא מוכן להקריב למען משהו שבעיני שאני כבר מזמן לא נמנה על חסידיו כמעשה התאבדות בניסיון להציל את הקריירה שלו שהולכת לאבדון מוחלט.אין לי ספק שהאיש הזה אין לו כל סיכוי להבחר שוב ובמחיר הזה הוא מנסה למשוך את הקריירה שלו עוד קצת עד לסף התהום אחרת קשה לי להסביר את מהלכיו בהגיון ובצורה לוגית כלשהו לא כל שכן אחרוני המהלכים אחריו כאילו היה לכל היותר מלך או משיח או כל דבר הדומה לכך.תשמעו חבר'ה אהוד ברק אדם נחמד מאוד ולדעתי הוא נקלע למגרש הזה בעל כורחו הוא לא פוליטקאי כלל ועיקר לא כל שכן כל דבר הדומה לכך.הוא מתנהג כטירון למרות שהוא כבר 5 שנים בפוליטיקה וכבר מעל שנה רא"המוממשיך להתנהג כאילו הוא איזה חייזר שנפל מהחלל בזה הרגע.
שלא להזכיר את המהפכה האזרחית שהוא ניסה לעשות - והרס והפך לצחוק גדול את כל הרעיון הנ"ל .
למרות שידע מראש שאין לו כל סיכוי.
אני הגעתי למסקנה שברק הוא ראש הממשלה הגרוע ביותר אחרי ביבי וזה לא מחמאה גדולה כל כך שהמדינה תבחר שוב פעם באדם שכמעט הורשע בשחיתות ושכולם כבר יודעים שידיו לא נקיות מכך.
אבל אין ברירה כנראה - וזה המחיר שהמדינה תשלם.ברק סופר את ימיו כאילו שהוא יודע מה נגזר עליו למרות שהוא עדיין יכול לשנות את המצב טיפה - לא הרבה אבל בפוליטיקה גם טיפה מספיקה.
כל שעליו לעשות הוא להרים טלפון - כן אני יודע שזו מלאכה קשה מאוד בימים אלו - אבל לא לידידו הטוב מעזה...אלא לאחיו מהמפלגה השניה בארץ אמנם אבל עדיין בן עמו גם יכחיש את זה - כן אני מתכוון לאריק שרון ולעוד כמה מפלגות קטנות כמובן שלא לשס שגרמה לו לאין ספור בעיות.
עליו לשנות כליל את כל קוי היסוד - שגם ככה אין להם כל יסוד סביר.
לשנות את כל קוי המחשבה שהוא הלעיט על הציבור כי הכל נמוג ונמחק לו מול עיניו.
עליו לרכז מאמץ גדול לשינוי סדרי העדיפויות בארץ.כל התשתית שינוי ביחס לערביי ישראל - חיזוק משמעותי של הצבא כולל העלאה מוטיבציה לחילים .
עליו לשנות את כל הלך רוחו בקשר לכל מה שקשור לתהליך השלום שלא היה ואיננו עוד.
להבין שאנחנו במצב מלחמה.כי זמנו גם ככה ספור לפחות שסוף תקופתו תיזכר כתקופה הטובה בחייו - שהנהיג את העם לצאת מהמצב הקשה ביותר מאז מלחמת יום כיפור במדינה.
ויפה שעה אחת קודם!!!
ברק וביבי!! 10300
ברק אכן ראש ממשלה לא מוכשרבלשון המעטה) אבל ביבי והבריונים הפרובוקטיבים של הליכוד יותר טובים?

אם יש דבר שביבי עשה טוב יותר מברק זה היה לדבר ולעשות הצגות, אבל יותר מזה הוא לא עשה.
נהפוך הוא ביבי הוא מנהל משא ומתן הגרוע ביותר שיש בכדי לייצג את ישראל, הוא התכוון לעשות בדיוק מה שברק עשה רק שביבי השתמש בהרבה פרובוקציות חסרות ערך ללא כל אחריות רק בשביל לספק את צרכיו הפוליטיים.

ברק גרוע, וביבי גרוע יותר!!
אל נא נשכח שכאשר ינסה הליכוד להקים קוהליציה הוא יקים עם אחת ולא אחרת ש"ס וידידותיה הנצלניות הדתיות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים