מלחמה כוללת ללא סימני שאלה. 10313
נכון לרגעים אלו התרחבה המלחמה גם לצפון - כאשר חיזבאללה הצטרף למלחמה של העולם הערבי כנגד היישות הציונית והמדינה היהודית.
כמובן הכותבים המחוננים והחכמים של השמאל יתרצו זאת בקיפוח זה ואחר...הם כבר לא יכולים להפתיע אותי בדבר...יש להם תירוצים שונים ומשונים לכל דבר...
אני רוצה להגיד פה שישבתי וחשבתי והגעתי למסקנה על איזה אבסורד שמקנן בקרבם של כל השמאלנים החדשים - ואתם חדשים משום שעד לפני 10 שנים אף שמאלן בר תקנה לא דיבר בצורה שבה מדברים תומכי השמאל בשנים האחרונות.
והאבסורד הוא כזה - מרביתם של השמאלנים הם חילוניים גמורים לא כל שכן הם אפילו לא מסתירים זאת ואני לא מלין על כך גם נאי לא דתי יותר או מסורתי יותר ממרביתם אבל ופה הבעיה שלי היא זו:כאשר מנסים להגיד לאיש שמאל מצוי ולהשוות לו מדינות דמוקרטיות רבות טובות ואף נאורות לישראל מתחיל הויכוח האמיתי - כשאני למשל אומר לבחור כזה - איף אתה מסביר לי את מה שעשו האנגלים לאינדיאנים לפני 500 שנה? הוא אומר לי ובצדק שאז היו נוהגים אחרת...אבל מה הוא יכול להגיד לי על טיפול משטרת לוס אנג'לס אך לפני 3 שנים כאשר התפרעו שם השחורים?
אין תגובה וכאשר התפרעו פעילי שמאל נגד הבנק העולמי בסיאטל ונהרגו שם כמה וכמה אנשים?
גם על כך תובא תגובה טיפוסית בהמשך...
רוצים עוד...אתם חשובים שרוב של אנגלים התנגד למלחמת פוקלנד הרחוקה כמה אלפי ק"מ מארצם?לא ולא..זו הייתה גאוותם הלאומית...
אם כך מה יענה לי איש שמאל מצוי?
כמובן הוא יגיד לי - כן אבל אנחנו העם הנבחר לנו אסור לעשות כל מה שעושות שאר המדינות מה גם שאנחנו היהודים חייבים להיות יותר רגישים לצרכי ובעיות האחר...ומזכיר כמובן את השואה ועוד פוגרומים.
או קיי מנין שאובה המחשבה הזו - אז ככה בתת מודע שלכם שמאלנים יקרים שאבתם מן הדת היהודית מחשבה יפה- העם הנבחר...כל הכבוד..אבל היהדות גם מסתייגת מכל דבר כאשר יש פיקוח נפש..."הקם להרגך השקם להרגו..."
וכאשר אנחנו מתבשרים על יותר מוקדי "חיכוך" עלק חיכוך איזה מין מילה זו..מה זה משחק (מקדים או משהו כזה?
אנחנו יכולים לראות את מנהיגותו הדגולה של הפלולה - שמפחד להגיע לירושלים ומחליט באישון לילה - מה קרה מחר יש לך ישיבת ממשלה לפנות את קבר יוסף - ולתתו לשמירת הפלסטינאים...נו באמת אני רוצה לראות שגם על כוכב יאיר הוא ייתן להם לשמור...כאילו שהוא לא ידע שזה מה שיקרה...
ומה כוונתו המתוחכמת הייתה ביום שישי כאשר נתן לוואקף ולמשטרה הפלסטינאית לשמור על המתפרעים במסגד אל אקצה?
אמם ודאי את כוונתו...
אני לא יודע ואני רק יכול לנחש שזה יהיה התירוץ הבא שלו לכך שצריך לוותר על הר הבית..וכך ממשיך להתנהל לו האיש שרק הוא עצמו ועוד כמה עשרות מחסידיו שכמו חסידיו של ישו לפני שנצלב הולכים אחריו באש ובמים כאילו היה איזה משיח...
דבר נוסף וחשוב יש לי להגיד לכל מחנה הימין.
הרימו ראשכם.
אני לא מבין איך הכנסת המזדיינת הזו עוד לא התכנסה.
איך יכול להיות מצב של מלחמה וראש הממשלה מחליט דברים בלי למסור דין וחשבון לפרלמנט והפרלמנט לא עושה כלום.
מושחתים גנבים אנשים ורוצחים התעוררו.
אל תתנו למסיתים והרוצחים הערבים מהכנסת להשאיר את הבמה לבדה.
חזרו מחו"ל או מחולון ותזכרו שנבחרם כדי להיות בפרלמנט ולומר את דבר העם.
העם היהודי מתפוצץ מזעם ונבחריו מבלים להם בחו"ל!
אני קורא לכם להפיל וכמה שיותר מהר את הפלולה כי כל יום שהוא בשלטון רק רע בא על מדינתנו.
ונכון שביבי המושחת הוא לא פתרון יותר טוב..אני למשל הייתי מעדיף את אריק שרון או את עוזי לנדאו והכי הרבה הייתי מעדיף את בני בגין אבל מה לעשות הם לא מצטיירים יפה בציבור ואין ברירה אלא לסמוך על ביבי שאולי הוא השתנה.מה שבטוח שגם מגרעותיו הרבות עולות לבטח על אהוד ברח שמוכיח יום יום ושעה שעה שכל מה שנאמר עליו בפרשה המזוויעה של צאלים נכון ושריר וקיים..
ושום ועדת חקירה לא תציל אותו מהכינוי הנ"ל.
אם כן אחים ואחיות התעוררו.
שעת השין הגיעה המלחמה היא אכן מלחמת גוג ומגוג.
ויום כיפור מגיע - אני מפחד מאוד מסמיכות האירועים ליום הנ"ל...אבל עם זאת אני עדין מקווה שהאירועים הללו יגרמו לאיחוד חוזר בעם ובמדינה השסועה והכאובה הזו שרק מלחמות יכולות לאחד את העם הזה.
אולי לבסוף נגיע לתוצאות של מלחמת יוה"כ .
בברכת צום קל וחתימה טובה.
ביי חבר'ה.
מלחמה כוללת ללא סימני שאלה. 10330
ביבי לא יעשה דבר שונה ממה שברק עושה חוץ מלצרף את העלוקה ש"ס ושאר המפלגות החרדיות אויבות הציונות אשר לא מתגייסים לצבא וחוגגים על כל חייל ציוני שמת!
וכמו שאמר נסראללה "כל הכבוד לרב עובדיה ולש"ס שמראים לנו את פניהם האמיתיות של הציונים הרוצחים".

ואני חוזר ואומר עדיפה בהרבה ממשלת אחדות לאומית עם הליכוד אשר תוכל לטפל בעיניינים האזרחיים וגם בעיניינים המדיניים(הרי עכשיו נוכחנו על נכונתם של הערבים לשלום).
מלחמה לא כולל מע''מ 10355
אחי, אתה צודק במאה אחוז. אני בתור איש מחנה השלום מכריז שאני סגרתי את הבסטה. אין שותף רציני בצד הפלשתיני. בלי להיגרר לגזענות המנטליות פשוט לא תשתנה ואין בי האמונה המספיקה שכדאי להשקיע יותר ממה שהושקע בערוץ הזה. יש לבדוק את האופציה הכי טובה לפתור את הבעיה או יותר נכון למזער את הנזקים - הפיתרון ???? אין לי. אני לא איש צבא או פוליטיקה. אני לא בטוח שהנסיגה מקבר יוסף הייתה טעות, אבל לראות את תמונות ההמון מתנפלים על המקום והורסין אותו במין טראנס עצבני של טירוף - את המבט בעיניים אי אפשר לפרש לשני דברים - הם ש-ו-נ-א-י-ם א-ו-ת-נ-ו, כמו שמישהו כבר אמר "READ MY LIPPS"
המצב כיום יותר גרו מאי פעם. כבישים חסומים
יורים לך על הבית - ועוד מי ? השכנים שלך שפגשת יומיום ברחוב ואמרו לך אהלין וסהלין
ועכשיו עושים לך טובה ובודקים עד כמה הקיר שלך עמיד נגד הקלאץ'.
אני נותן למר ברק צ'אנס אחרון. בתיקווה שהאולטימטום לערפאת לא יזכה לאותו יחס של האולטימטומים הקודמים שברק הציב בזירה הפנים פוליטית. יום שלישי בלילה - ישר אחרי שבירת הצום - נראה מה ברק בישל ומי יצטרך לאכול את זה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים