רק שלום 10331
אני יכול לפחות לצאת בקריאה נואשת לראש הממשלה , או יותר נכון בשאלה תמוהה אולי ברקע ההתרחשות בלבנון :

כמה דם עוד צריך להשפך כדי שנשכיל לסיים את הסכסוך הישראלי פלסטינאי, לעזור בהקמת מדינה פלסטינית שבירתה ירושלים המזרחים?

כמה דם עוד צריך להשפך , משני הצדדים בכדי שהדרישה המטומטמת וההרסנית של ריבונות יהודית על הר הבית תעלם ?

עוד דם ?
עוד?
10333
אני לא מאמינה
גם אחרי כל מה שקרה השבוע אתה עדין טוען שיש לעזור להם בהקמת מדינה ?!
עד איפה אנחנו צריכים להבליג ?
פיננו את לבנון - זה עזר לנו ?
תראה מה קרה היום.
צריכים לצאת בפעולה מידית
אנחנו רק נראים חלשים יותר ויותר
כתבה המערכת כי יש ריח מלחמה באויר והריח נעשה רק יותר ויותר חזק...
קטשופ 10334
נכון,

הרג
דם
קטשופ
עירום
עכשיו
דם
מהר
דם
סיפוקים מיידיים
דם

ואז אפשר שוב , להגיד שאנחנו הומניים
ואנחנו טובים, ואנחנו מגינים על עצמנו
ואנחנו פה ואנחנו שם.

דם
דם
דם
מספיק לכם כבר?
יאמבה קטשופ 10335
פשוט כי אם זה לא מספיק לכם , אפשר לבקש מאריאל שרון , או מהרב כהנא עוד קצת. יש להם בשפע.

או מהכהניסטים שנשארו.
או מכל שאר הפאשיסטים בימין.
מוות. 10338
אנחנו לא צריכים להבליג. מול אלימות, אין ברירה אלא להגיב באופן מיידי באלימות. אך מלחמת כוללת לא יכולה בשום פנים ואופן להוות פתרון לטווח הארוך.
מה? 10340
יופי, פינינו בשבילם את לבנון, בשביל הפלשטינאים. אולי אחת הבעיות הגדולות ביותר של הימין בארץ זה שאתם פשוט לא מבינים שיש הבדל בין ערבים שונים, נכון?
לבנונים, סורים, פלשטינאים, מצרים, כולם אותו הדבר, מחכים לנו בפינה שנסובב את הראש ואז הם יוכלו להרוג אותנו, אחרת, למה הם בכלל קיימים?
והרי אם כל הערבים אותו הדבר, אז שבתוך עם שלהם יהיו אנשים שונים? מה פתאום! כל הפלשטינאים הרי אותו הדבר, רוצים להחריב את כל ארצנו, ששייכת רק לנו, כמובן.

למקרה שלא שמת לב, יש לנו את אחד הצבאות החזקים בעולם, מה שאומר שאם ננקוט פעולה מיידית ונרצח, סליחה, נהרוג עוד ערבים, אולי כאלה שלא קשורים למהומות, אולי את רוב הפלשטינאים בארץ, הכל ייפתר, ונוכל אולי גם להפציץ את ביירות, ואם נוכל, אז את שאר הבירות הערביות, זה ממש יעזור לנו, נכון?
רק אם נהרוג את כ-ל הערבים ב-כ-ל העולם נוכל לישון בשקט בלילה.
כמובן, אם נעזור להם להקים מדינה, לעומת זאת הם רק ירצו להמשיך להרוג אותנו, ככה זה אם החיות האלה, הם בדיוק כמו כלבים, הערבים האלה, כולם.
הרי המהומות שקרו השבוע פשוט תלויות באוויר, אין שום מתיחות, כל זה בכלל לא קשור לתהליך שהופסק, נכון? וגם אם כן, וכל המהומות קשורות בכך שלא הצלחנו להשיג שלום יש לנו רק מסקנה טובה אחת להסיק:
אסור לנסות עוד פעם לעשות שלום, הרי ראינו מה קורה בסוף הניסיונות האלה.
מה? 330400
עד היום לא ראינו שיש ממש הבדל בין הערבים השונים כולם היו שמחים אם היינו נעלמים מהשטח . אנחנו מהוים תרבות אחרת, מערבית , דמוקרטית , והדבר אינו עולה בקנה אחד עם התפיסה הערבית הגלובלית ( עובדה , אין אף מדינה ערבית דמוקרטית ). לא כל הפלסטינאים רוצים לסלקנו מפה ולא כולם רוצים להחריבנו אבל רובם הגדול , כן . הארץ הזאת אינה שייכת לפי תפיסתנו רק לנו , עובדה שישנם ערבים ישראלים שגם מיוצגים בכנסת . אבל מה שכן נכון , שהערבים חושבים מאז ומתמיד ועוד לפני קום המדינה שהמקום הזה שייך רק להם ועל כך אנחנו נלחמים כבר קרוב ל- 120 שנים . להזכיר , שהערבים לא הסכימו לאף תוכנית חלוקה שהוצעה אי פעם . אנחנו כן הסכמנו . אין לנו עניין להרוג ערבים , מה שנכון יותר שלערבים יש עניין להרוג בנו ,האם לא נתגונן . אנחנו לא עשינו הרג ללא הבחנה בערבים , לא אינטיפאדה ולא מתאבדים . אם היינו רוצים להרוג ערבים יכולנו לעשות זאת בזמן קצר ביותר . אינני מבין מאין הרעיון הטפשי הזה , ועוד להעלות אותו על הכתב .
לנסות לעשות שלום הוא מחובתנו העניינית והמוסרית . כל זאת בבחינת כבדהו וחשדהו .
שאלה פשוטה 10358
איזה מעשה ערבי ישכנע אותך שאין אם מי לדבר?
תגובתי 10424
כאשר אתה מדבר על הדם שנשפך, ''משני הצדדים'' אתה נותן לגיטימיות למעשי האלימות של הפלסטינים.

המראה של אריק שרון המוקף באלפי שוטרים ובפיו ''מסר של שלום'' עורר גם בי גיחוך, אבל זאת לא סיבה לתקוף חיילים ישראלים באבנים.

חוסר הסירוב של ערפאת לעצור את המפגינים (בהנחה שהוא לא זה ששלח אותם) מראה שיש סיכוי גדול שהוא לא מעוניין בשלום.

שותפים לא משסים ילדים ואזרחים במדינה שאיתה הם עושים שלום.

אם הפעולות של האזרחים הפלשתינאים לגיטימיות (כי הרי הן תוצאה לגיטימית של הדרישה המטומטמת וההרסנית לריבונות יהודית על הר הבית, לדעתך) אז גם הפעולות, הגזעניות של קיצונים (אני מקווה שהם קיצונים) ישראלים נגד ערבים לגיטמיות לא פחות.

אין הבדל בין הלינצ'ים של הפלשתינים בחיילי צהל לבין הלינצ'ים של יהודים גזעניים בערבים.
רק שלום 10460
בן כמה אתה ילד? אתה בכלל יודע להסביר את המילה פשיסט? יש לי הרגשה שאתה ושכמותך נדחקים לפינה שבא אתם נמצאים בגלל פחדים קיומיים אישיים.אילולא אותם פחדים שלך אולי היית גם יודע לנתח את האזור והתהליכים שבו לא רק מרגע שנולדת, הרי אתה יודע שהבעיה לא נולדה לפני 16 שנים,נכון? עכשיו תנגב את החלב מהפה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים