עזיבתו של הסוס הזקן 103511
מפלגת העבודה, סוס זקן וחולה, היתה צריכה לעשות את הדבר הזה קודם, לדעתי האישית בערך ביוני, מתי שהכנסת קיבלה, בבירכתה, את חוק קיצבת הילדים הגזעני הקובע בפשטות שאם x מסיבה כלשהיא לא עשה צבא, הילד שלו שווה פחות, הרבה פחות.
"מתוך שלא לשמה באו לשמה". ברור שבן אליעזר ("איןןןןןן לי יותר מקום בממשלה הזאת!") עזב את הממשלה לא בגלל התקציב הדפוק, אלא בגלל הפריימריס בעבודה, ובכך אגב הוא "משך את השטיח" מתחת רגליהם של רמון ומצנע (הוא עוד קיים?) מה שלא בטוח שיעזור לו. אבל אולי עזיבתה של מפלגת האבודה את הממשלה היא בכל זאת בבחינת "מודה ועוזב ירוחם" למרות שאף אחד לא חושב שלמפלגת העשירים הזאת באמת אכפת מהמובטלים (מה יש, שיעבדו בג'ורה) החד הוריות (שיתחתנו!) וכו'. ימים יגידו, אם שווה לסלוח למפלגה הזאת על חטאיה.
בכל מקרה, אני מצטרף לדעתו של מי שכתב (שיסלח לי אם שכחתי את שמו/כינויו) שעדיף שלא יהיו בחירות עכשיו למרות כל החרא שצפויים אנו לאכול מממשלת ימין צרה. אופוזיציה אף פעם לא הזיקה לאף אחד ואולי היא תאוורר גם את הסוס הזקן, למרות שמצבו אינו דומה למצב ב–90, כשפירוק ממשלת האחדות התחיל את הדהירה שלו לשלטון. אז היו רבין ופרס, ובכלל הרבה דברים היו אחרים. היתה יותר אופטימיות בארץ, למרות שאז לא ידע אף אחד "כמה בזמנים טובים אנחנו חיים" ואולי אנחנו לא יודעים את זה גם עכשיו... אבל נעזוב זה.
אני אישית אצטער על זה שיוסי שריד מאבד את תפקיד "ראש האופוזיציה". לא בגלל שאני מצביע למרץ, אלא פשוט בגלל שהוא היה טוב!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים