התקוממות עממית!! 10381
אני הולך להגיד פה משהו שכמעט בחיים לא חשבתי עליו אבל הגעתי למסקנה אחרי השבוע האחרון שזה הדבר היחידי שעשוי להציל את מדינת ישראל את קיומה כמדינה והכי חשוב את קיומו של העם היהודי באשר הוא.
התפרצות הזעם שהחלה אתמול בקרב מספר מוקדים יהודיים ברחבי הארץ - רשימה חלקית:נצרת עילית,טבריה,חדרה,חיפה,פרדס כץ.
מאפיינת את אשר קורה לעם ישראל - חלקכם ודאי יסתור אותי ויאמר אלה הם קומץ מהעם אלה ערסים עבריינים מרוקאים מה שלא תגידו לא יעזור לכם.אלו האנשים היחידים שיש להם כרגע האומץ לצאת ולהלחם את מלחמתה של המדינה ושל העם הם אולי לא יודעים זאת אבל הם אט אט מחזירים את הכבוד ואת ההרתעה של עם ישראל.
אנחנו שכחנו מי אלו הערבים ואנחנו חושבים שהמסרים החמורים והחמורים מאוד והחמורים מאוד מאוד מאוד של אהוד ברק של רמטכל של אלופי פיקוד או של מחטים ומגדים מדבר אל הערבים ומפחיד אותם אבל אנחנו מתבדים כל יום מחדש...האנשים האלה שרובכם אולי מתבייש בהם על הברבריות שלהם על שריפת המסגד בטבריה ועל עוד אירועים שהתחוללו אתמול והיום עוד לא מבין וגם לא יבין לעולם שלא קיים מושג כזה בעולם שמדינה שלמה תהיה תחת מצור שהצבא והמשטרה לא ייתנו מענה לתושבים החוקיים ושמרי החוק שלה ושהם לא יפצו פה...
10 ימים!!!
מי היה מאמין ישבנו בחיבוק ידיים ולא עשינו כלום ,האופוזיציה שותקת ונותנת לרא"המ הנלוז והפלולה את כל חופש הפעולה לפעול ללא כל הפרעה והוא בשלו.
אם הוא חשב לו שהדבר יעבור בשקט כעת הוא יידע שכך לא יהיה יותר .
דם יהודי אינו הפקר וגם אם איזה תמהוני מחולון מהשומר הצעיר רוצה לצטט כל מיני שירים פנטזיונריים של חנוך לוין ולחשוב שככה אפשר לפתור סכסוך עם ארכי פושעים ארכי עבריינים ארכי רוצחים אז שייטב לו אבל זו לא צריכה להיות מדיניות של מדינה שלמה שראה"מ שלה שהוא עצמו מכנה את עצמו חייל מספר 1
בטח שלא בימים שכאלה .
לא ייתכן שהוא לא יקרא לליכוד לממשלת אחדות וייתן לערפאת עוד 48 שעות.
לא ייתכן שבגלל שנחטפו חיילים לא תהיה תגובה תקיפה בלבנון.
איפה נשמע כדבר הזה!?!?!?!
למה הוא מחכה???
שסוריה ומצריים יצטרפו לקרבות?
בימים האחרונים אנחנו שומעים השכם וערב על פגישות בין בכירים סורים למצריים...
אותי זה מפחיד..
לא ייתכן שהתשקורת לא תתין ביטוי במשך 10 ימים תמימים פתחון פה לאופוזיציה.
מה זה דיקטטורה של השמא??!?!?
לא נעים להגיד אבל כן.
וזה לא יימשך.
לאזרחים האמייתיים נמאס!!!
זה לא יימשך.
הם יחזירו לנו את השפיות והכבוד.
בעיניי הם לא ברבריים ולא כלום.
אם כך אני לא מצפה מברק לכלום.
רק להחזיר את המפתחות ולהגן על הבית שלו - להזכירכם רק לפני יומיים היו יריות על המנחת שלו בכוכב יאיר...אני לא שמעתי פה אף אחד שדורש לסגת מכוכב יאיר...כמובן רק זמנית...כמו קבר השייח יוסף..או קבר רחב הזונה כפי שאמרה בזמנה שולמית אלוני על קבר רחל....
חבר'ה...תתעוררו פילוסופים יקרים...המדינה בוערת ואתם ממגדל השן שלכם לא רואים זאת...
ביי וחתימה טובה .
וגם צום קל לכולם!!!
תרגע 10385
הרעיון מאחורי הדברים שלך מובן, אבל אני חושש שאתה נמהר מדי.
תגובה בלבנון? כן, ברק הבטיח שהפגיעה הבאה באינטרסים ישראלים (תושבים או חיילים) תגרום לתגובה תקיפה ביותר של צה"ל. אבל ברק לא חשש אפילו בחלומותיו הפרועים ביותר שהחטיפה שכזו תתרחש כאשר אמר את הדברים הללו. קטיושות על כמה בתים, פיצוץ מטען צד וכמה חיילים פצועים, כן, על זה היינו מגיבים וביירות הייתה לעיי חורבות תוך כמה שעות. אבל 3 חיילים חטופים? אין סיכוי. אסור לקחת את הסיכון שנקבל את החיילים שלנו בחזרה עם כמה גפיים חסרות או עם מום אחר כלשהו. וכדי להבטיח שהם ישארו בריאים ושלמים עלינו לנהוג בזהירות רבה מאוד. אולי אח"כ. אולי אחרי שהם יוחזרו תמורת 19 האסירים שהחיזבאללה מבקש אז נגיב בתקיפות. לא בטוח. מה שאני יודע זה שכרגע אסור לנו להגיב. אנחנו נמצאים בעמדה נחותה מהבחינה הזו כרגע. החיזבאללה צוחק לנו בפרצוף וכל מה שיש לנו לעשות זה לשתוק.
פארנויה עממית!! 10391
אני בטוח כי אתה היית שמח להרוג כל ערבי שנמצא בקרבתך, ואף כל שמאלני דיקטטור, או איש תשקורת איום ונורא, וכי לדעתך כל השוליים הקיצוניים הם מושיעיה של הארץ. מבחינה זו הימין הקיצוני בארץ והחיזבאללה דומים מאד, שני גופים פראנואידים שמפחדים מהצל של עצמם ויורים על כל דבר שזז. למזלנו, יש עדיין מספיק מרכז ואנשים שחושבים בהיגיון ששולטים בארץ כדי שלא נתדרדר למצב של מלחמה כוללת. אם אחד מהמושיעים הנהדרים שלך היו נמצאים כיום בעמדת כוח, סביר מאד שהינו עכשיו נמצאים במצב של מלחמת עולם שביעית.
נכון, יש עימות, המלחמה כנראה בלתי נמנעת. נכון, כל מלחמה היא חשובה לקיום ובכל מלחמה יהיו תוצאות הרות גורל. מהבחינה הזו, מלחמה זו הרבה יותר בטוחה מהקודמות שעברנו. עכשיו אנחנו יותר חזקים וגדולים מבמלחמת העצמאות, ואילו הפלשטינאים הם במצב נחיתות. אם ננסה להימנע מעימותים קטנים ולא חשובים כמו שגורמים המצילים השמימיים שלך, בסך הכל נחסוך חיים, הערסים הנאורים שלך עוזרים לנו בערך כמו הסורים.
מצחיק שאתה קורא לקבוצות הקיצוניות ולמתנחלים, האנשים הכי פחות קשורים לעם- האזרחים האמיתיים. האזרחים האמיתיים- אלה שרוצים גם להמשיך לחיות וגם להישאר פה, לא רצים לקראת המלחמה הבאה.
לא ייתכן שנרצה בשלום, אתה אומר, ובכן, לא ייתכן שנרצה במלחמה. אם אתה רוצה למות, יש לך גג בבניין אני מקווה (אם אנחנו, השמאל המרושע לא גנבנו לך את הבית עדיין)
אנחנו לא פילוסופים ולא חיים בשום מגדל שן, להפך, כל מי שקשור קצת למאורעות ומכיר את המצב, יודע שהפיתרון היחיד האמיתי, אם אנחנו לא רוצים להכחיד את כל הערבים בעולם, הוא שלום.
שוב, אני לא אומר שלא צריך להחזיר אש, אני אומר שצריך גם לחשוב קצת לפני שעושים זאת.

זהו, כבר בזבזתי עליך מספיק מילים.
התקוממות עממית!! 10394
כן! הבה!
הבה נצא ונפרע, נרצח ונטבח, נאנוס ונהרוס, נשדוד ונבזוז, ננתץ וננפץ. הבה נבעיר את הכפרים בלפידים בוערים ונשפד כל יצור חי על קילשונים. נתחיל בפלסטינאים, ומשם לערביי ישראל, ומשם נפתח במלחמה כוללת, שמטרתה חיסול כל הערבים. אז נוכל להתפנות לסוציאליסטים, לאשכנזים/מזרחיים, לעולים החדשים, להומוסקסואלים, ולכל מי שדרוש לחסלו, על מנת להראות כמה אנחנו חזקים.
קישינב לא אומר לך כלום?
כהניסט 10414
על כהנא שמעת ?
כי אתה נשמע בדיוק כמוהו.

כן
אולי תרכז אותם במחנות..
ותדביק להם תלאי צהוב בצורת סהר..

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים