אנקדוטה עם קשר רופף 105012
בארץ אנחנו רגילים שמטוסי קרב חולפים בשמיים. בסקוטלנד זה קורה פחות, אבל כשזה קורה (בערך פעם בשלושה ימים, כשטיילתי שם) זה בגובה נמוך להחריד, ו"להחריד" כאן הוא לא קלישאה ריקה. בין הרים ובין סלעים טס האף חמש עשרה (או מה שזה), ברעש מחריש אוזניים, וכמעט אפשר לראות לטייס את הלבן בעיניים. לחובבי מטוסי קרב אני מניח שזה די נחמד. האם זה מין שקיפות, שהממשלה מראה לאזרחים (באזורים האלו, בעיקר כבשים) על מה הולכים המיסים שלהם?
הטייסים הסקוטים 105016
אוהבים לטוס בתוך תימרת אדי האלכוהול שמעל המזקקות, לכן הגובה הנמוך. אגב, למיטב פרחוני, עד מלחמת המפרץ לא היתה הקפדה מיוחדת על עניין הבומים והפחדנות היתרה של הציבור היא ככל הנראה תוצאה ישירה שלה (ושל כמה פיצוצי אוטובוסים מן הסתם).
LOL 105029
אנקדוטה עם קשר רופף 105034
כשביקרתי בגרמניה ב1996 תמרן לו מטוס קרב מעל בית מארחי במשך כרבע שעה לפחות. הוא חלף הלוך ושוב בגובה נמוך להחריד, מה שריתק אותי לחלון והותיר את מארחי אדיש למתרחש.
כנראה שרק אצלנו טיסה בגובה נמוך זה משהו שרואים ביום העצמאות או בחזית.
בדיוק נזכרתי בזה הערב כשהרבה מטוסים חלפו מעל הכיתה בדרכם צפונה והזכירו לי את הידיעה בדבקה על תקיפה קרבה של סוריה ולבנון.
דבקה תוקף את סוריה ולבנון??? 105045
ידעתי שזה יקרה בסוף, מועצת העיתונות צריכה להתערב לפני שיהיה מאוחר מדי.
אנקדוטה עם קשר רופף 105613
Do you believe what you read in "DEBKA"???
אנקדוטה עם קשר רופף 105642
לטעמי בזמן האחרון הם דווקא השתפרו (ולו רק בשל העיצוב הגרפי הרציני יותר)
עם קצת פחות סימני קריאה ונזיפות בשרי ממשלה שלא רוקדים לחלילם של עורכי דבקה, הם יראו מהימנים יותר מהרבה דמויות מוכרות באייל (ולא רק הוירטואליות ביניהן)
ואתה לא? 105643
הרבה אנשים עושים את השגיאה הזאת: קוראים את דבקה כאתר חדשות, ולא כאלגוריה על עולמנו המסתורי, ועל השטחיוּת של המידע שמובא אלינו. מתחת לכל ידיעה בעיתון מסתתר עולם שלם של התרחשויות בטחוניות ופוליטיות, שהציבור הרחב אפילו לא מדמיין את קיומו. אפילו מכשפות מסתובבות בינינו בעצם ימים אלו, ורק בזכות כללי האתיקה שלהן אינינו הופכים לקרפדות או תורמים להן את כל הוננו.

חוץ מזה, דבקה מצליח להפריך את הכלל שגם שעון עומד צודק פעמיים ביממה, וגם זה הישג לא מבוטל.
ואתה לא? 105728
I accept your statement about the un-known information behind the news. But on the other hand DEBKA writers present their stories as being based on information from all sorts of sources which seems to be known only to them. Most of their “news” items appeared to be totally “exclusive” to them…other words, you don’t read it anywhere else.
As for witches, I know few personally (was married to one also).

ואתה לא? 105760
אני חוזר בי מהתנגדותי לאמוטיקונים (או: לא התכוונתי ברצינות).
אנקדוטה עם קשר רופף 118528
הייתי וגם זקנתי בסקוטלנד אך,שום אף 15 (או מה שזה לא יהייה) מעולם לא "חתך" אותי בדרכי למכולת. מאידך, אם אני מכירה את הסקוטים, נראה לי שהטייס הוא סתם ג'ינג'י
שהיה שיכור.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים