שתי הערות 10605
1. נחום ברנע הזכיר הערב שפגיעה בבכירי החיזבאללה גוררת תגובה איראנית בדמות פיגועים קטלניים נגד יעדים ישראליים/יהודיים בעולם.

2. את מאמריה של סילבי קשת הפסקתי לקרוא בגלל השימוש בכינוי "מתנחבלים". זהו סגנון ילדותי ומגעיל (עניין של טעם, כמובן). צר לי על שהשתמשת בתיבה "דגנרלים", ויצרת מלכתחילה תחושה דומה אצלי ביחס למאמרך. אני מבין שהמערכת נוקטת גישה של "הכל או לא כלום" בנוגע לפרסום, אבל מעניין אותי לדעת אם העורך לא חושב שהיה עדיף לפרסם את המאמר ללא ביטוי-הגנאי הילדותי הזה.
הערה אחת 10610
חבל שבזמנו לא ידעו את החוכמה של מר ברנע, אחרת מי יודע אולי החייל ''שראה את הלבן בעיניים'' לא היה במבצעי ''אביב נעורים'' ואחרים....
די עם השטויות והחשבונות של כתבים צבאיים...
שוב זוג 10614
1. נחום ברנע אינו כתב צבאי.
2. התזה שלך היא ששחרור אסירים ועצירים המוחזקים ע"י ישראל יביא בסופו של דבר לפגיעה נוספת בישראלים (ע"י המשוחררים), כפי שקרה בעבר. בדומה, ניתן לטעון גם שפגיעה בראשי החיזבאללה תביא לפגיעה נוספת בישראלים, כפי שקרה בעבר.
שתי הערות 10611
אני הפסקתי לקרוא את סילבי קשת דווקא בגלל השימוש בכינוי הגנאי הדבילי "ביביהו", וגם בגלל שאני חושב שהיא בושה לשמאל הישראלי. בכל מקרה, אם ידיעות אחרונות מרשה לה להמשיך, מי אני שאמנע ממי שמעוניין בכך לכתוב בצורה שכזו?
המאמר פורסם, בכוונה תחילה, תחת הכותרת טור אישי. אשאיר לך לנחש למה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים