שאלה כללית 106214
האם למישהו יש מידע האם בעקבות "המצב" של השנתיים האחרונות יש גם תנועה הפוכה של אזרחים אשר חוזרים לשרות מילואים (הכוונה, לכאלה שעשו "הצגות" למיניהן וקיבלו מהקב"ן שחרור על סעיף נפשי) ?
שאלה כללית 106219
מי שכבר קיבל מהקבן שיחרור על סעיף נפשי יתקשה מאוד לחזור למילואים אבל יש את אלה שהתחמקו באמתלות שונות במשך שנים עד שאנשי הקישור ביחידות ויתרו עליהם, שפתאום מתעקשים לחזור. אנשים שכבר שכחו איך מחזיקים מגב פתאום רוצים לנקות מגבים של D9 אבלאיך שהם מבינים שהמקסימום שיקבלוף לפחות בהתחלה זה לנקות את הרנו 5 של השליש הפלוגתי הם פתאום ניזכרים שיש להם כרטיסי טיסה לבולגריה.
שאלה כללית 106222
הו פופק, מזמן לא ראיתי אותך. היה לי חלום רע, שהמון איילים אלמונים עומדים בתוך גינת הבית המשותף בו אני גרה, בתור ארוך. כל הזמן מתחלפים בתור, האחרון ראשון והראשון אחרון. והכי גרוע, שהיו שם רק שני אנשים. אבל הם התפצלו לחמש מאות שבעים ושמונה איילים אלמונים. התעוררתי רועדת וממלמלת :-( אמצני אל לבך, יקירי, והזכר לי שטוב ניק בדוי מאלמוני ממשי.
שאלה כללית 106228
זו היתה עוד תגובה מיותרת מאת ''ברקת פטפוטי סרק''.
106229
ביקשו מאוד יפה ובנימוס להפסיק. קשה?
בדיוק אליך התכוונתי. 106232
הגיע הזמן לבירור סופי של העניין 126823
מה מספרם של האלמונים פה?
הגיע הזמן לבירור סופי של העניין 126837
לא ידוע.
ראיתי פעם פורום שבו לכותבי תגובות אלמוניים הוצמדה כתובת ה-IP שלהם. אני לא חושב שזה משהו שאנחנו צריכים לאמץ. בכל אופן - המספר תלוי במספר ה"חוזרים בתשובה" שמפסיקים להיות אלמונים ומתחילים (או חוזרים) לכתוב בשמם האמיתי או לפחות באיזה ניק קבוע.
הגיע הזמן לבירור סופי של העניין 129798
אפשר להוסיף hash של כתובת הIP

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים