בפרצוף או IN YOUR FACE!!! 10703
רבןתיי...
אם גם היום אתם עדיין סבורים שיש לכם פתרון ושהוא להחזיר שטחים לחיות הטרף לגרועים שבבני האדם - אם אתם עדיי יכולים לקרוא להם ככה כדי שתצבטו את עצמכם טוב טוב...
ואם זה עדיין לא כואב לכם תבקשו שישפכו עליכם מים רותחים שאולי תרגישו את כאבי המילואימניקים שסבלו לפני מותם!!!
שמאלנים יקרים ובכלל לא יקרים!!!
הבאתם עלינו אבדון ושואה שניה - אני לא מתבייש לקרוא לזה ככה ותקראו לי איך שתרצו
המצב הוא כזה בדיוק.
אני שמח שקם איש חכם כמו מר כהן שכתב את האמת ולא מנסה להתייפיף אל מול האמת.
אין פתרון למצב ולא יהיה - תפסיקו להתחסד.
ב10 שנים של תהליך השלום נהרגו יותר יהודים בפעולות טרור מאשר ב20 שנה שלפני כן.
נגזר עלינו לפול על חרב.
אבל נעשה זאת מתוך כבוד.
לא כמו שכנינו "המקופחים" הערבים שיורים על מסע הלוייה.
שלא יודעים לכבד שבויים.
שמתנהגים כמו הגרועות שבחיות הטרף.
אני מציע פה לשרוף את רמאללה על יושביה כמו שקרה בתנ"ך בפרשה המפורסמת כאשר שמעון ולוי שרפו את שכם על יושביה אחרי שאנשי שכם אנסו את אחותם דינה - כדי לכם לקרוא.
לשרוף את העיר אחרי שתפוגז כהוגן - לאחר מכן לשרוף באש כל מי שחי בעיר המקוללת הזו - את הגופות שלהם לשרוף היטב היטב. - ולאחר מכן להשליך לים כל פרט שנשאר מהם והנשרים הצבועים התנים או כל חיית השדה לא פירקה ואכלה.
לא ניתן שתיהיה שואה שניה!!!
לאהוד " פלולה,הברחן ,חמור מאוד חמור מאוד מאוד חמור מאוד מאוד מאוד מאוד...ברק אומר רק דבר אחד : כדי שיחזור לביתו המאובטח יחסית בכוכב יאיר לפני שיגיעו אליו הפורעים הערבים או היהודים.
הבן אדם כבר לא יכול להטיל את האחריות על שום מדינה הוא לא יכול להטיל אותה לא על ערפאת לא על קלינטון לא על האום שמום רק על עצמו הוא האדם שהחזיר אותנו 60 שנה אחורה ועל כך מגיע לו פרס אחד ויחיד שיתפטר ויסיק מסקנות לפני שיהיה מאוחר לו ולעם ישראל - יותר מדי צער כאב וסיכון הוא הביא למדינה הזו.
שיעזוב בשקט שאפילו העכברים לא ישמעו אותו.
שלא יגיד מילה - כי מילה שלו לא שווה יותר ממילה של ערפאת שניהם לא אמינים..הוא יכול להקים עם ערפאת באמת קואליציה עם ערפאת כמו שהציע לו ליברמן איווט אבל אני לא בטוח שערפאת יסכים לקחת את הרכיכה הזו שמתהדרת בשם המפחיד אהוד - אחד מגדולי השופטים וברק - שמכת ברק זה מכה חזקה ביותר..אני הייתי מחליף לו את השם לצ'יקן מטוגן.
שמאלנים יקרים ולא יקרים זהו נגמר הסיפור!!!
נמאס לנו לשמוע את המילה המגוכחת עד כאב שלכם " שלום" נמאס מכל גינוני הכבוד שלכם על כל פצוע ערבי אבל על יהודי שקורה לו משהו אין לכם שום רגש וחמלה.
לא רוצים לשמוע יותר את דעותיכם על פתרון אפשרי.
לעם נמאס!!!
שלום שלום ושלא נראה אותם יותר בחלום.
שהם יראו אותנו היהודים בסיוטים של החיים שלהם.
זהו.
סיימתי ..
תתחילו לקלל...
לא כפת לי...
תוציאו עליי את הקיטור שצריך להוציא על בני הבליעל האלה...כי אין לכם אומץ לעשות שום דבר משמעותי אתם אפילו פוחדים לגלות את רגשותיכם האמיתיות אבל זה בוא יבוא ואז תגלו שאתם לא עם נבחר ושאתם לא שונים משום עם אחר ונורמלי שלא היה נותן למצב כזה להתפתח ותצטרפו גם אתם להפגנות למהומות
בייי

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים